Як повернути товар у Ламода: зразок заповнення заяви на повернення, відгуки 2019 рік

 1. Підстави
 2. умови
 3. Покрокова інструкція оформлення
 4. обмін товару
 5. Що робити, якщо гроші не надходять?

Багато хто побоюється купувати товари в інтернет-магазинах. У звичайних торгових точках людина завжди може розглянути товар, поміряти (якщо це одяг або взуття), перевірити його на якість.

Однак покупки в інтернет-магазині пов'язані з певним занепокоєнням: невідомо, чи підійде товар, чи буде він якісним. У зв'язку з цим дуже важливо розуміти, як і в якому випадку можна повернути покупку.

Про правила і терміни зберігання посилок і рекомендованих листів на пошті ви можете дізнатися з нашої статті .

до змісту ↑

Підстави

Підстави

На яких підставах можна повернути покупки?

Судячи з відгуків, в інтернет-магазині Lamoda речі купувати зручно і безпечно.

Компанія працює з 66 містами Росії. Будь-який покупець може оформити безкоштовну доставку при замовленні до 10 речей.

При цьому замовник не зобов'язаний оплачувати всі ці речі, а може приміряти їх і оплатити тільки те, що підійшло. Незважаючи на можливість розглянути і перевірити на якість свої покупки, у покупця є час на прийняття рішення - залишати придбання чи ні.

Згідно із законом про захист прав споживачів можливо здійснити повернення товару протягом 14 днів (крім дня покупки).

Однак, не всі товари можна повернути . 19 січня 1998 вийшла постанова №55 Уряду РФ, що діє й донині і регулює перелік виробів, які можна повернути.

На сайті Lamoda цей перелік виглядає наступним чином:

 • речі, призначені для особистої гігієни;
 • тканини і всілякі стрічки і мережива, що відпускаються на метраж;
 • косметика і парфюмерія;
 • нижню білизну, колготки, панчохи та інші панчішно-шкарпеткові вироби;
 • посуд і всілякі ємності для харчових продуктів з полімерних матеріалів;
 • ювелірні вироби з дорогоцінних металів і з дорогоцінними каменями;
 • предмети особистої гігієни або санітарії, медичні прилади, речі для догляду за дітьми;
 • товари побутового призначення, що мають гарантію і характеризуються, як технічно-складні (всілякі масажери і апарату по догляду за особою).

речі, призначені для особистої гігієни;  тканини і всілякі стрічки і мережива, що відпускаються на метраж;  косметика і парфюмерія;  нижню білизну, колготки, панчохи та інші панчішно-шкарпеткові вироби;  посуд і всілякі ємності для харчових продуктів з полімерних матеріалів;  ювелірні вироби з дорогоцінних металів і з дорогоцінними каменями;  предмети особистої гігієни або санітарії, медичні прилади, речі для догляду за дітьми;  товари побутового призначення, що мають гарантію і характеризуються, як технічно-складні (всілякі масажери і апарату по догляду за особою)

Всі інші вироби підлягають поверненню відповідно до ст. 26.1 ФЗ «Про захист прав споживачів».

При цьому речі повинні бути новими. Якщо ви не носили куплений одяг або не використали будь-якої інший товар, то протягом 2 тижнів ви можете абсолютно спокійно його повернути.

При цьому всі вироби проходять перевірку якості. Якщо в компанії Lamoda будуть виявлені сліди шкарпетки або використання, то вам можуть відмовити в прийомі товару назад.

до змісту ↑

умови

Якщо ви хочете повернути свої надбання нові і не використані, то це можна зробити протягом двох тижнів.

Якщо ж товар виявився неналежної якості, то повернути його можна протягом гарантійного терміну. При цьому виріб може бути ношено якийсь час.

Щоб встановити, що виявлений шлюб з'явився не з вашої вини, знадобиться експертиза. Експертизу в обов'язковому порядку проводить компанія, яка здійснила продаж. При цьому покупець може замовити приватну експертизу за свої гроші.

Порядок дій у разі шлюбу наступний:

 1. Покупець в заяві на повернення вказує причину шлюбу.
 2. Компанія Lamoda проводить експертизу протягом 30 днів. Якщо в результаті буде встановлено, що шлюб виробничий, то всі витрачені гроші повертаються. Якщо буде доведено, що в виявлені дефекти винен покупець - то назад відправляється товар.
 3. Пересилання здійснюється за рахунок клієнта. Гроші за пересилку переводяться клієнту в тому випадку, якщо експертиза визнала виробничий брак.

Фінанси за повернутий товар переводяться компанією Lamoda двома способами: або поштовим переказом, або банківським.

Якщо ж оплата була проведена за безготівковим розрахунком, то гроші повертаються на ту карту, за допомогою якої була оформлена купівля.

Для відправки покупки назад в обов'язковому порядку необхідно зберегти її первісний вигляд. Всі ярлики і бирки повинні бути на місці. Виріб слід упакувати в його оригінальну упаковку разом з усією документацією (якщо така додавалася до товару).

Грошові кошти компанією Lamoda будуть переведені протягом 10 днів з моменту надходження товару на склад.

Як показує практика, переклад на банківську карту здійснюється швидше, ніж чим поштовий переказ. Якщо ви відправили назад браковану річ, то вам доведеться дочекатися закінчення експертизи.

завантажити бланк заяви на повернення замовлення.

до змісту ↑

Покрокова інструкція оформлення

Як повернути товар у Ламода? Оформити відправку товару назад в інтернет-магазині Lamoda досить просто. При здійсненні покупки кожна людина в обов'язковому порядку реєструвався в особистому кабінеті. Там в розділі «Мої замовлення» можна знайти і роздрукувати заяву на повернення.

У заяві слід заповнити всі поля без будь-яких виправлень. Крім даних про куплений товар (артикул, найменування, розмір, кількість і ціна) вказується причина повернення, а також заповнюються всі відомості про зручний спосіб переказу грошових коштів.

Як заповнити заяву на повернення? Зразок заповнення:

Заяву можна заповнити і в онлайн режимі. Для цього необхідно:

 1. Авторизуватися на сайті.
 2. У розділі «Мої замовлення» вибрати той, який хочете відправити назад.
 3. Якщо в замовленні значиться кілька позицій, то далі слід вибрати потрібну позицію і вказати причину повернення.
 4. Наступним кроком вказується метод перерахування грошових коштів.

Готова форма буде відправлена ​​вам на електронну пошту. Дані про покупку в заяві будуть вказані автоматично. Вам потрібно буде тільки роздрукувати форму і поставити свій підпис.

Перш ніж відправити покупку назад, слід зібрати всі необхідні документи:

 • заяву на повернення з особистим підписом;
 • чек або товарну накладну;
 • сам товар (добре упаковані, щоб зберегти його зовнішній вигляд);
 • ксерокопію паспорта;
 • докласти номер стільникового телефону, за яким працівники компанії будуть відправляти вам смс-повідомлення.

заяву на повернення з особистим підписом;  чек або товарну накладну;  сам товар (добре упаковані, щоб зберегти його зовнішній вигляд);  ксерокопію паспорта;  докласти номер стільникового телефону, за яким працівники компанії будуть відправляти вам смс-повідомлення

При цьому за законодавством покупець може і не надавати чек (бувають випадки, коли чек або накладна загублені).

Однак, для підтвердження факту покупки бажано надати всі можливі докази: скрін-шоти з особистого кабінету, всі дані на замовлення, що прийшли на електронну пошту.

Товар ви можете відправити наступними способами:

 1. Відмовитися від замовлення. Це найпростіший варіант, що не вимагає від вас додаткових дій і витрат.
 2. У Москві, Волгограді і Ставрополі працюють пункти повернення. Адреси можна подивитися на офіційному порталі компанії Lamoda. Час роботи відділень з 10:00 до 20:00. Речі можна привезти туди.
 3. Відправити посилку звичайним перекладом з допомогою пошти Росії. Адреса також вказано на офіційному сайті компанії. При виборі виду відправлення на пошті вибирайте тільки звичайне, а не відправлення післяплатою.
 4. У цьому випадку витрати за доставку несе покупець, проте розцінки на пошті Росії більш ніж прийнятні для всіх верств населення.

 5. У тому випадку, якщо своє замовлення ви отримували в пунктах видачі замовлень Pick-up.ru, то і відправити речі назад можна цим же способом.
до змісту ↑

обмін товару

Можливості обміну в компанії Lamoda немає. Для того, щоб поміняти куплену річ на якусь іншу, необхідно оформити повернення і зробити нову покупку.

Про права споживача згідно із законом при поверненні будь-якого товару читайте в нашій статті .

до змісту ↑

Що робити, якщо гроші не надходять?

Що робити, якщо гроші не надходять

Ламода не повертає гроші: як бути?

Щоб убезпечити себе на той випадок, коли гроші за відправлений назад товар належної якості не прийшли вчасно, можна взяти на озброєння наступну схему дій:

 • в обов'язковому порядку зберігати копію заяви на повернення;
 • можна написати претензію на ім'я директора магазину;
 • якщо не допомогла і претензія, то наступним кроком буде звернення до суду і написання скарги на ім'я директора магазину.

Компанія Lamoda зарекомендувала себе хорошим сервісом і грамотним обслуговуванням своїх клієнтів. Однак, завжди важливо знати свої права і обов'язки.

Купувати в онлайн-магазині швидко і зручно, особливо коли передбачені всі нюанси як з боку продавця, так і з боку покупця.

завантажити зразок претензії про повернення товару придбаного дистанційним способом в інтернет-магазині.

Як заповнити заяву на повернення?
Ламода не повертає гроші: як бути?