Рюкзак-кенгуру: з якого віку можна носити в ньому дитини

  1. Три обов'язкові вимоги
  2. А що після 2-ох місяців?
  3. Яку ж перенесення вибрати? Наша рекомендація
  4. У виборі вам допоможе тест-драйв рюкзаків-кенгуру
  5. Статті, які вам можуть стати в нагоді
Носити дитину в рюкзаку-кенгуру можна починаючи з самого його народження. Але все залежить від моделі рюкзака-кенгуру.

Три обов'язкові вимоги

Щоб носити в перенесенні немовляти у віці від 0 до 2 місяців, перенесення повинна: ​​по-перше, мати положення «лежачи», по-друге, мати жорстку спинку, по-третє, повинна захищати малюка від випадання.

  • Положення «лежачи» необхідно тому, що у новонародженого малюка ще незміцнілий хребет. Навіть тримати його на руках слід певним чином, наприклад, щоб він не спирався на сідниці. Крім того, якщо малюк в перенесенні лежить, то його не стискується ніякі підтримують ремені і лямки. В результаті він може вільно дихати повними легенями.
  • Жорстка спинка теж захищає хребет від деформації і неправильного розвитку. Деякі можуть заперечити, що в слінгу спинка м'якше м'якого, вірніше, вона відсутня взагалі. Тут треба зрозуміти, що рюкзаки для перенесення і слінги влаштовані зовсім по-різному. Це принципово різні конструкції. І якщо в слінгу жорстка спинка не потрібна, то в перенесенні вона потрібна обов'язково.
  • Захист від випадання - це або спеціальний капюшон або з'єднуються за спиною у батька плечові лямки. Спеціальний капюшон - той, який не накидається, а пристібається з боків до лямок кенгурушки. І, якщо ви випадково нахиляєте малюка не в ту сторону, то його головка впирається в цей капюшон, і дитина не вислизає з перенесення. Схрещені або зшиті між собою лямки «працюють» за іншим принципом. коли рюкзак-кенгуру переводиться в положення «лежачи», їх перехрестя виявляється у батьків за шиєю. Це не дозволяє йому нахилити перенесення небезпечним чином.

Якщо всі ці вимоги дотримані, то кенгуру-переноска виступає в якості мобільного колиски, і прекрасно підходить для носіння малюків в віці від 0 до 2 місяців.

Залишилися питання? Хочете щось уточнити? Завжди готові надати безкоштовну і докладну консультацію фахівців.

А що після 2-ох місяців?

Зовсім не обов'язково купувати рюкзак-перенесення на такий короткий період. Існують моделі, які розраховані як на новонароджених, так і на старших дітей. Наскільки підросли, все знову ж таки залежить від конструкції і функціоналу.

Ця таблиця дозволить вам зрозуміти, які положення для носіння в якому віці будуть потрібні.

Вік Що потрібно Від 2 місяців

Положення «лежачи» + положення «вертикально»

Не всі діти хочуть лежати. Крім того, після годування їх деякий час слід тримати вертикально, для відрижки. Але під час довгої прогулянки малюк може заснути і тоді його краще «укласти» горизонтально Від 4 місяців

Положення «обличчям вперед»

У цьому віці діти (а часто і раніше) дуже люблять дивитися вперед і терпіти не можуть сидіти, втупившись в маму чи тата. У цьому випадку вас виручить положення «обличчям вперед», особливо, якщо дитина - екстраверт. Інакше малюк буде постійно вертіти головою і вигинатися, що не дуже добре позначиться на його хребті Від 6-8 місяців

Положення «за спиною»

Старших малюків (9-10 кг і більше) вже важко носити спереду. Виручить положення «за спиною».

В ідеалі, якщо ви плануєте носити дитину від 0 і до 24 місяців (якщо ви, наприклад, ставитеся до любителів активного відпочинку, довгих прогулянок або подорожей), то вам слід придбати рюкзак-кенгурушку з максимальною кількістю положень для носіння ( «лежачи», «обличчям до себе», «особою від себе», «за спиною») і з ваговим обмеженням до 15 кг.

Яку ж перенесення вибрати? Наша рекомендація

Таких моделей трохи, але все ж вони зустрічаються. Одна з них - це представлена ​​в нашому магазині BabyActive Lux. Настійно рекомендуємо вам звернути на неї увагу.

ми протестували BabyActive Lux самостійно (багато з співробітників нашого магазину є батьками) і залишилися дуже задоволені результатами. Дійсно зручна, безпечна, надійна і багатофункціональна модель. До такого висновку прийшли не ми одні. На Міжнародній виставці «Світ дитинства - 2012» ця модель удостоїлася золотої медалі. А взагалі, вона вже успішно продається більше 20 років (з різними модифікаціями, звичайно ж), тобто її схвалив не одне покоління батьків. Може і Вас колись носили в BabyActive Lux :)

У виборі вам допоможе тест-драйв рюкзаків-кенгуру

Ви самі можете виступити в якості експертів - випробувати різні моделі рюкзаків-кенгуру в дії. Для цього в нашому магазині передбачена послуга "Тест Драйв" .

Все дуже просто: ви на час - на 7 днів берете у нас модель рюкзака-кенгуру. Якщо вона вас повністю влаштовує, то замінюємо на будь-яку вподобану забарвлення. Якщо немає, то повертаєте. І ця послуга - абсолютно безкоштовна.

Статті, які вам можуть стати в нагоді

Яку ж перенесення вибрати?
Залишилися питання?
Хочете щось уточнити?
А що після 2-ох місяців?
Яку ж перенесення вибрати?