Автоматичні лінії для прямокутних повітропроводів | Доступні ціни та вигідні пропозиції на обладнання

 1. Лінія з виробництва прямокутних повітроводів Прямокутні повітропроводи - популярний вид вентиляційних...
 2. автоматичні пристрої
 3. Технологія створення систем
 4. Вибір з каталогу

Лінія з виробництва прямокутних повітроводів

Прямокутні повітропроводи - популярний вид вентиляційних систем. Такі конструкції зручно і вигідно встановлювати в будь-яких приміщеннях. Вони компактні і мають гарну працездатністю, тому в будівництві будівель і приміщень вони багато в чому краще круглих конструкцій .

прямокутні повітропроводи

Такі конструкції найкраще показують себе при великих вентильованих площах з поперечним перерізом або з пристроєм складних установок, як підвісні стелі.

Перші вентиляції були стандартного розміру, але з розвитком технологічної та інноваційної бази стало доступно до застосування обладнання для різноманітних конструкцій. І першими споживачами таких механізмів стали бізнесмени середнього рівня з масовим випуском продукції.

І першими споживачами таких механізмів стали бізнесмени середнього рівня з масовим випуском продукції

Виготовлення вентиляційного каналу високої якості має на увазі застосування спеціалізованого верстата, такого як автоматична лінія для виробництва повітроводів .

автоматичні пристрої

Автоматичні верстати для виробництва прямокутних повітроводів багатофункціональні і являють собою комплекс необхідного для виробництва устаткування.

Лінії прямокутних повітропроводів дозволяють виготовити вентиляційний комплекс в короткі терміни.

Склад комплексу:

 • Розмотувачі для рулонного матеріалу;
 • Механізм подачі матеріалу;
 • Установка для редагування заготовки;
 • Вузол для гнуття операцій;
 • Механізм для різання;
 • Система ЧПУ.

Розмотувачі для рулонного матеріалу;  Механізм подачі матеріалу;  Установка для редагування заготовки;  Вузол для гнуття операцій;  Механізм для різання;  Система ЧПУ

Додатково в верстатах є пристрої для формування ребер жорсткості і для висічені кутів. Такий комплекс забезпечує міцну і надійну систему вентиляції конструкцію.

Пристрій з автоматизацією для виготовлення конструкцій необхідного перетину - це унікальне обладнання з високою окупністю і рентабельністю.

Технологія створення систем

За допомогою обладнання, з комп'ютерним управлінням, можливо просте виконання таких операцій:

 • Гнучкі, для простих вузлів;
 • Формування коробів;
 • Різка листового матеріалу по заданих параметрах.

Застосування такого механізму збільшує швидкість виготовлення вентиляції з квадратним перетином.

Для управління системою необхідний один оператор, який повинен контролювати роботу всього комплексу з формування виробів за допомогою панелі управління з контролером.

Для управління системою необхідний один оператор, який повинен контролювати роботу всього комплексу з формування виробів за допомогою панелі управління з контролером

Така техніка універсальна за рахунок модульної структури, тому вона підходить для різнобічних задач.

Якщо Вам необхідно прискорити процес створення систем необхідного перетину, тобто можливість використання декількох Розмотувачі в комплексі лінії по виробництву повітроводів. Це прискорить роботу в тому випадку, коли застосовуються метали різної товщини.

Високопродуктивне обладнання для систем вже чекає Вас в компанії PROBEND.

Щоб придбати верстат для виготовлення вентиляції, зателефонуйте нашим фахівцям за вказаними на сайті телефонами. Вони підберуть для Вас оптимальне обладнання для виробництва вентиляційних комплексів, ознайомлять з характеристиками обладнання і з цінами на нього. Крім цього, Ви зможете отримати відповіді на будь-які питання щодо оформлення та доставки товарів до Вашого міста або виробництва.

Вибір з каталогу

Асортимент автоматичних ліній прямокутних повітропроводів

складається з наступних варіантів:

 • Ліній MINI LINE і MINI LINE HYDRO турецької фірми SenteMakina
 • Ліній AUTO DUCT FORMER (різних модифікацій) фірми SenteMakina
 • SFM ліній з фланцем TDC / TDF турецької фірми SenteMakina
 • Ліній для виробництва вентиляції з фланцем TDCJ фірми Jouanel

У нас Ви знайдете вигідні ціни на автоматичну лінію для виробництва прямокутних повітроводів. Купити обладнання просто, доставка товарів відбувається в будь-який регіон нашої країни за допомогою транспортної компанії або обраним Вами способом.