Очищувач повітря, озонатор Супер-Плюс-Біо

 1. Можливості очищувача повітря Супер-Плюс-БІО:

Знижка діє при оплаті на сайті онлайн картою будь-якого банку.

Супер-Плюс-БІО зробить повітря у Вашому будинку свіжим і бадьорим! Легко і швидко впорається з різними забрудненнями, позбавить від пилу, спор грибків, хвороботворних бактерій, пилку рослин і тютюнового диму. Наситить приміщення негативними іонами кисню - «вітамінами повітря» і створить ефект свіжості морського бризу.

Очищувач повітря БІО полегшить Ваше життя, якщо Вам важлива свіжість повітря, якщо курять сусіди або вікна будинку виходять на проїжджу частину, то Вам просто необхідно купити Супер-Плюс-БІО.

Очищувач повітря Супер-Плюс-БІО працює безшумно за допомогою створення «іонного вітру», який утворюється при появі електричного коронного заряду, забезпечуючи рух повітряного потоку вгору, через спеціальний металевий фільтр, який отримує електричний заряд і починає притягувати різні забруднювачі повітря. За допомогою електричного заряду очисник повітря Супер-Плюс-Біо ефективно позбавляє повітря від пилового кліща, пилку і шерсті домашніх тварин. При цьому повітря обробляється активним киснем, знищуючи всі неприємні запахи, тютюновий дим, мікроби, цвіль і спори грибків. Варто купити очищувач повітря Супер-Плюс-БІО, щоб повітря в будинку завжди був чистим і свіжим, щоб рідше застуда нагадувала про себе.

Супер-Плюс-БІО може працювати в п'яти різних режимах. Ви просто вибираєте найбільш підходящий для себе режим і насолоджуєтеся чистотою і високою якістю повітря.

 • Мінімальний - призначений для очищення повітря в приміщенні об'ємом / площею 20-35 м? / 8-14 м ?. Працює з інтервалом в п'ять хвилин: 5 хвилин «робота», 5 хвилин «відпочинок».
 • Оптимальний - підійде для приміщення 36-65 м? / 14-26 м ?. Працює з інтервалом: 10 хвилин працює, 5 хвилин вимкнений.
 • Максимальний - очистить великі приміщення 66-100 м? / 26-50 м ?. Очищувач Супер-Плюс-Біо працює постійно.
 • Форсований - режим озонування. (Повітряочищувач працює як озонатор повітря) - допомагає запобігти інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом, для швидкого видалення тютюнового диму, усунення неприємних запахів, летючих хімічних речовин, смогу, гару. Через дві години роботи у форсованому режимі, очисник повітря автоматично відключається. Режим може використовуватися тільки при відсутності людей в оброблюваному приміщенні.
 • Форсований плюс (режим безперервного озонування) - рекомендується використовувати в разі сильного забруднення повітря або в приміщенні понад 100 м ?. В даному режимі очищувач працює як озонатор постійно, включати його необхідно тільки під час відсутності людей.

В даному режимі очищувач працює як озонатор постійно, включати його необхідно тільки під час відсутності людей

Очисник повітря Супер-Плюс-БІО - це повноцінний побутової озонатор повітря, тому що в форсованих режимах він знищує хвороботворні бактерії, захищаючи дорослих і особливо дітей, які бувають в приміщенні, від перехресного зараження захворюваннями, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Для тих, хто вже купив Супер-Плюс-БІО, епідемії грипу більше не страшні.

Крім того, в режимах озонування Супер-Плюс-БІО ефективно видаляє різні неприємні запахи, тютюновий дим і хімічні речовини, що виділяються з меблів, оздоблювальних матеріалів.

Окрім чудової очищення і знезараження повітря очищувач Супер-Плюс-БІО приємно здивує Вас входять в комплект набором для ароматизації, який поліпшить Ваш настрій і допоможе впоратися з розладом сну.

Ароматизація повітря - додаткова можливість проведення ароматерапії в домашніх умовах. Можна використовувати натуральні ефірні масла для зняття стресу, полегшення засипання, відновлення сил, проведення природного знезараження повітря в періоди епідемій інфекційних захворювань. За рахунок посиленої воздухоочистителем циркуляції повітря аромати швидко поширюються в приміщенні природним способом без нагрівання і спотворення. Для ароматизації використовуйте будь ефірне масло з аптеки, капніть його на ватний диск і покладіть на верхню решітку фільтра повітря Супер-Плюс-БІО. Ароматизатор (масло) в комплект поставки не входить.

Можливості очищувача повітря Супер-Плюс-БІО:

 • Видаляє пил і Пярну кліща, усуває запахи, тютюновий дим
 • Має бактерицидні властивості, очищаючи повітря від вірусів і бактерій Працює в п'яти режимах
 • іонізує повітря
 • Є побутовим озонатором повітря
 • Працює без змінних фільтрів
 • працює безшумно
 • Ароматизує повітря за Вашим бажанням
 • Споживає мінімум електроенергії
 • Має компактні розміри
 • Гарантія - 3 роки
 • Зроблено в Росії з урахуванням основних потреб російських сімей.

Характеристики очищувача повітря Супер-Плюс-БІО:

Харчування: 220 В / 50 Гц

Споживана потужність: max 9,5 Вт

Обсяг / Площа приміщення: 20-130 м? / 8-50 м?

Розмір вловлюються забруднюючих частинок в межах: 0,3-100 мкм

Ефективність очищення повітря: до 96%

Концентрація озону (в режимі озонування): не більше 20 мкг / м?

Концентрація негативних аероіонів: до 40 000 іон / см?

Розміри: 287 х 191 х 102 мм

Вага: 1,8 кг

Термін служби: 10 років

Ви можете купити очищувач повітря Супер-Плюс-БІО в Москві, Пермі або Санкт-Петербурзі з доставкою кур'єром додому або в офіс. У будь-який інший населений пункт Росії ми надішлемо Вам Супер-Плюс-БІО поштою післяплатою.

Ціна: 4350 4250

+ Додати до Кошику Швидка покупка

Мінімальний - призначений для очищення повітря в приміщенні об'ємом / площею 20-35 м?
М ?
Оптимальний - підійде для приміщення 36-65 м?
М ?
Максимальний - очистить великі приміщення 66-100 м?
М ?
М?