Мийка повітря Venta LW 80

Мийка повітря Venta LW 80 призначена для обслуговування великих приміщень площею до 300 кв.м. або з об'ємом повітря 800 куб.м. Це модель промислового типу - вона встановлюється у виробничих приміщеннях, складах і т.п. Така модель найбільш популярна, так як її вартість значно дешевше в порівнянні з подібними зразками, а сам пристрій може бути встановлено в будь-якому місці незалежно від наявності водопроводу, так як є автономним.

Venta LW 80 ефективно очистить простір від промислового пилу, тютюнового диму і алергенів, а подвійна функція мийки (зволоження і очищення) робить її незамінною в умовах виробництва. Принцип роботи мийок Venta наступний: сухе повітря потрапляє в апарат через верхню кришку і направляється на пластинчастий барабан, який обертається в воді. Частинки з повітря осідають на поверхнях пластин і залишаються у воді. Чиста вода випаровується з поверхні пластин і таким чином зволожує повітря в приміщенні. Така технологія є найбільш оптимальною для здоров'я людини, тому що не випаровує воду і не розбризкує її в простір.

Інтенсивність випаровування води з мийки залежить від наявної вологості повітря. Якщо повітря в приміщенні досить вологий, мийка буде працювати переважно на очищення, і інтенсивність випаровування буде невеликою. У разі сухого повітря випаровування буде інтенсивним для забезпечення оптимального для здоров'я балансу - 50-60% вологості. Можливо випаровування до 23 л води на добу. Очисник повітря Вента LW 80 передбачає ручне обслуговування - доливати воду необхідно 1-2 рази в день. Повністю замінювати воду і проводити очищення виробу необхідно раз на 4 дні. Для уповільнення цього процесу рекомендуємо використовувати гігієнічну добавку Venta, абсолютно нешкідливу для людини. Добавка запобігає «цвітіння» води, і необхідність повної її заміни знижується до 1 разу на 14 днів.

Мийка повітря LW 80 має вагу 21 кг, розміри 83 х 40 х 31 см, 2 ступені обертання і 4-х сигнальний датчик рівня води. Споживана потужність - 140 Вт. Гарантія - 2 роки.

Мийка повітря Venta LW 80 (колір чорний / білий) пристрій

Мийка повітря Venta LW 80 (колір чорний / білий) пристрій

 1. моторний блок
 2. Мережевий шнур
 3. кабельний клапан
 4. бічна поверхня
 5. ребристе крило

моторний блок  Мережевий шнур  кабельний клапан  бічна поверхня  ребристе крило


Для даної моделі ви можете придбати окремо додаткові аксесуари:

 • гігієнічні добавки
 • Ароматіческік добавки
 • Очищувач для приладу
 • термогігрометр RST
 • термогігрометр Venta
 • гигростат

см. в розділі Аксесуари