Ще преміум аккаунт і Голда

Як ще отримати халявний преміум аккаунт Як ще отримати халявний преміум аккаунт? Після того як зареєструвалися в World of Tanks проходимо по посиланню подарунки в World of Warships і натискаємо «Перевірити» вам нарахують 1 день преміумного аккаунта, преміумний корабель «Діана» і 500 дублонов, шкода звичайно, що не золото, а й дублони можна використовувати за прямим призначенням. Не забуваємо натиснути «Забрати бонус». Завантажуємо і встановлюємо гру World of Warships заходимо в свій аккаунт, на наявні дублони набуваємо ще два дні преміумного аккаунта. В результаті отримуємо 3 дні преміумного аккаунта на всі ігри Wargaming включаючи World of Tanks.

Не забуваємо виконати стандартні процедури:

Зміна пароля 300 золота Зміна пароля 300 золота

Прив'язка до телефону 100 золота Прив'язка до телефону 100 золота

Можна ще себе запросити в гру World of Warships з будь-якого іншого облікового запису. Хоча нічого путнього для танків вам там не дадуть, але як інформація ..., загалом вирішуйте самі кого зацікавить переходите за посиланням запроси друга

Халява за перший бій:

Крейсер II рівня «Діана» Крейсер II рівня «Діана»

Крейсер II рівня «Діана»

Халява за перший бій на кораблі VI рівня:

Лінкор V рівня «Texas» Лінкор V рівня «Texas»

додатковий слот додатковий слот

3 000 000 срібла 3 000 000 срібла

80 000 свободкі 80 000 свободкі

25 Флажная сигналів різного типу 25 Флажная сигналів різного типу

За «Діану» мені ніяку компенсацію не дали, вільний досвід з World of Tanks на відміну від літаків поки не є загальним. Можливо вам пощастить більше, і до цього часу все стане загальним. Подарунок в 80 000 вільного досвіду для будь-якого облікового запису не буде зайвим.

Далі доведеться ще встановити World of Warplanes, в цілому ці ігри стануть в нагоді тим, хто любить халяву, акції відбуваються то в одній грі, то в інший. Заходимо під своїм акаунтом у World of Warplanes і проходимо «Розвідку боєм» за це вам нарахують тисячу голди, більш детально халява в 1000 золотих для WoT .

Завантажити гру Hybrid Wars, зареєструватися, прив'язати свою обліковий запис в Hybrid Wars до варгеймінг і отримаєте якогось героя Івана і 3 дні преміумного аккаунта в грі World of Tanks. Чесно сказати досить сумнівна халява, сам не пробував тому більш конкретно написати не можу. Тільки інформація з офіційного сайту.

Тепер найцікавіше, як витрачаючи плюс-мінус година гри в літаках, приблизно через місяць, на халяву, причому на постійній основі почати грати на преміумному обліковому записі Тепер найцікавіше, як витрачаючи плюс-мінус година гри в літаках, приблизно через місяць, на халяву, причому на постійній основі почати грати на преміумному обліковому записі. Природно прем поширюється і на аккаунт в World of Tanks. Для цього потрібно в World of Warplanes заробити 150 жетонів. Жетони даються за участь в різних акціях, виконання якихось завдань і саме для нас цікаве за першу в день отриману медаль має статус «герої битви» і «епічні нагороди». Так як є 11 різних медалей, то і жетонів по ідеї повинно виходити 11. Але, частина медалей важкодоступні, інші взагалі неможливі на I-II рівні. Але п'ять медалей, а значить п'ять жетонів доступні і цілком під силу навіть початківцю льотчику. Більш докладний алгоритм отримання п'яти жетонів за годину гри в літаках в статті як за годину заробити п'ять жетонів в літаках .

Зайшли на годину в World of Warplanes заробили п'ять жетонів вийшли і повернулися в World of Tanks. Не спорю це звичайно довго і мудро, але гідної альтернативи поки немає, та й навряд чи коли з'явиться. А якщо у вас багато вільного часу, а ось з грошима навпаки сутужно так взагалі подарунок.

Як тільки з'явиться щось нове ви дізнаєтеся першими, стежте за новинами на сайті.

Категорія: Халява.

Як ще отримати халявний преміум аккаунт?