Епіляція моєї мрії

З учорашнього дня в мені боролися два великих бажання :)) Перше - негайно повідомити світу про нову лінію по догляду Benefit, на презентації якої ми вчора з Юлею побували, і обидві залишилися під одним, вкрай позитивним, враженням. Друге - виконати свою обіцянку і розповісти про епіляції в салоні Wax & Go , Що мала місце бути в суботу. У чесній сутичці перемогла друге. Вирішальний аргумент - чим більше часу проходить, тим більше волосся з'являється там, де їх тільки що не було, і тим недоречно мені здаються власні захоплення :)) Ну, ви мене розумієте.

Так що про Benefit - завтра.

У Wax & Go я потрапила, як я тепер розумію, непростимо поздно.Он відкрився близько року тому, і більшість моїх більш спритних (і більш тщепетільних в питаннях епіляції) колег там побували, відписалися в журналах про виконану роботу і констатували, що це місце, близьке до ідеалу. Я ж все зволікала, мешкали, обходилася з нагоди «салонами-дорогою-в офіс» та «салонами-недалеко-від-будинку». Тепер каюсь - стільки приємних моментів упущено, стільки неприємних хвилин пережито, а все тому, що лінь.

Адже ну погодьтеся, в більшості салонів епіляція - це щось неминуче, гігієнічно-необхідне, але в цілому неприємну справу. Іноді це справа роблять в більш естетських інтер'єрах, іноді - в менш. Іноді підсолоджують цукром, іноді - не запарюються. Іноді намагаються схилити вас в сторону лазерної епіляції (не менше болючою, що не безумовною, не всім підходить і не негайно діючої). А в салоні Wax & Go епіляція зведена в ранг високого енд сучасного мистецтва. І таким, по суті, є. Досить поглянути на мою, наприклад, ногу в процесі - і відразу стане ясно, що це самий що ні на є contemporary art.

Досить поглянути на мою, наприклад, ногу в процесі - і відразу стане ясно, що це самий що ні на є contemporary art

Робиться вона тут на воску Lycon - його, власне, ви і бачите на моїй високохудожньої кінцівки. Воски ці різнобарвні і разнопахнущіе. Є білий - з запахом кокоса, рожевий - з запахом полуниці, шоколадний - з запахом самі розумієте чого, є також синій, рожевий і фіолетовий. Воски ці винайшла Лідія Джордан, чиї батьки емігрували з Хорватії в Австралію, коли їй, Лідії, було років 13-14. До цього моменту, як вона мені розповіла, Лідія й гадки не мала, що жінкам для чогось потрібно голитися. У Хорватії тоді (а Лідії зараз 60 з гаком років, так що самі розумієте, коли) ніхто на цю тему не вельми запарюється. Тобто дівчатка росли, волосся теж росли, і нікому це не заважало. А в шкільній роздягальні перед уроком фізкультури в просунутій Австралії вона раптом почула, як дівчата розглядають ноги один одного і вимовляють загадкове слово wax. А потім, звичайно, дивляться на ноги Лідії - і багатозначно, але єхидно мовчать, як це вміють робити 14-річні дівчата. Загалом, так Лідія з'ясувала, що вона а) не така, як усі, бо не голить ноги; б) що ноги треба голити або обдирати; в) що це жахливо боляче і неприємно. (Останнє, ясна річ, вона з'ясувала трохи пізніше, але від цього процес не здався їй більш привабливим.)

)

Потім вона виросла, стала косметологом, вивчила всі тонкощі масажу і премудрості догляду, але необхідність щомісяця піддавати себе тортурам в ім'я краси не давала їй спокою. І вона перейнялася створенням воску для епіляції, який не буде доставляти жінкам стільки мук. А потім - воском, який, крім неприємних відчуттів, принесе жінкам ще яке-небудь естетичне задоволення. І в 1978-му році заснувала марку Lycon, яка виробляє унікальні воски для епіляції на основі якісних смол, бджолиного воску і ароматерапевтических зілля. Я думаю, в 1978-му році воски Lycon були просто революційним відкриттям, хоча, звичайно, їм було ще далеко до тих високохудожніх восків, якими мені в суботу робили епіляцію. Але вона продовжувала працювати в потрібному напрямку. І в підсумку розробила такі воски, які видаляють волосся навіть довжиною 1 мм. Які не ошпарюють шкіру при нанесенні. І які до того ж красиві і приємно пахнуть.

Ясна річ, промо-картинкам вірити не можна. Але ось вам не промо-, а моя власна картинка. Чи не Чорний Квадрат Малевича, звичайно, але все одно дуже концептуально, а? :))

Якщо ж говорити про власне процесі, то він дійсно набагато менш хворобливе, ніж це зазвичай буває. Усунути за цією справою, як в салоні Mahash, вам, звичайно, навряд чи вдасться, але і кричати, як радистці Кет, на рідній мові МАМА !!!! вам теж не захочеться, навіть коли екзекуції піддадуться найчутливіші зони типу пахв і бікіні. Мене особисто багато з чим примирила просто краса. Тому що я естет - як той єврей в анекдоті, який на питання, навіщо євреї роблять обрізання, відповів «Ну, по-перше, це красиво ...» :)) І якщо красиво, то мені вже й не так боляче. Ну і ще за багато воски входить оливкова олія, масло какао, екстракти лаванди і ромашки. І вони якось згладжують процес.

На цих восках працюють в кращих спа, говорить Лідія. Вона каже, на її восках сидить маса зірок на зразок англійських дівчаток з Spice Girl і інших. Вона каже, іноді ці зірки, не знайшовши в місці своєї тимчасової дислокації салону, що працює на Lycon, дзвонять в свій спа, де ці воски є, і вимагають негайно доставити їх за місцем призначення. І доставляють, а що робити? :))

А тепер - увага. Все це Лідія Джордан каже ... роблячи мені власноруч епіляцію. І мене вже анітрохи не дивує, що вона підсадила на свої воски всю Європу. Людина, здатний в 60 з гаком років здійснювати перельоти за маршрутом Сідней - Париж - Лондон - Москва - Сінгапур - далі скрізь, і скрізь проводити тренінги і власноруч обдирати волосся з ніг, пахв і звідти-звідкись треба журналістам - вона гідна того, щоб про її епіляції і восках дізналося просто все прогресивне людство. І ніякого снобізму. І ніякого - «я не така, я чекаю трамвая ...» І ніякого - «я що себе, на смітнику знайшла ?!» І нічого такого, що так притаманне тітонька, які ніколи не доб'ються нічого подібного у своєму житті.

Епіляцію вона мені зробила чудово, так. І змусила зайвий раз поміркувати про те, де себе хто знайшов і хто чого в цьому житті заслуговує.

А окремий респект мій - господині салону Wax & Go Маші Гінзбург, яка одного разу в Лондоні спробувала цю епіляцію, вийшла вперше в житті дуже задоволена і результатом і процесом, і не побоялася затіяти такий дивний по нашим московським мірками бізнес - відкрити салон «з вузькою спеціалізацією». Тому що в супермаркетах «все для всіх» є, звичайно, сенс. Але в булочних, де тільки хліб, але відмінний, і в сирних лавках, де тільки сир, але свіжий, і в м'ясних крамницях, де тільки м'ясо, але краще - в них є не тільки зміст, а й чарівність, так.

PS. Вся практична інфа - скільки, де, як знайти та ін - є на сайті салону Wax & Go, а у марки lycon є ще маса дуже цікавих засобів по догляду за тілом, але про це - наступного разу :))

English version:

The Waxing of My Dreams

The way I look at it now, I found myself in the Wax & Go salon unforgivably late. It opened about a year ago and most of my smarter (and more inquisitive when it comes to hair removal issues) colleagues have already been there, written all about it in various magazines and concluded it was close to perfect. I, instead, took my time and usually made do with the on-the-way-to-the-office or the close-to-home salons. I do regret it now: so many moments of pleasure have been lost, so many unpleasant moments have been gone through, and all because of laziness.

I think you will agree with me when I say that in most beauty salons hair removal treatments tend to appear as unavoidable and hygienically inevitable but generally unpleasant procedures; procedures sometimes carried out in more - and other times, less - aesthetic surroundings. Sometimes they try to convince you to get laser treatment (no less painful, not unconditional, not for everybody and with no immediate effects). The Wax & Go salon, instead, brings waxing to the level of modern art. And it really is art. It's enough to take a look at my, let's say, leg to see that it's true.

In the salon, they use Lycon wax - you can see it on my masterpiece of a limb. The waxes come in different colours and scents. There's a white one - coconut scented, a pink one - strawberry scented, a chocolate brown one (with the obvious matching scent) and there are also blue and violet varieties. The waxes were created by Lydia Jordane whose parents emigrated to Australia from Croatia when she was 13-14. Until then, she told me, Lydia had had no idea that there was a need for women to shave. At the time, in Croatia (Lydia is in her sixties now so you know which time we're talking about) no one really cared about that stuff - as girls were growing so did their body hair and it did not seem to bother anyone . Later, in the highly developed Australia in a school's locker room before gym she suddenly noticed girls examining each other's legs and pronouncing the mysterious word "wax". And then, obviously, they looked back at Lydia's legs and went distinctly silent the way that only 14-year-old girls can do. In this way, Lydia learned that A - she was not like all the other girls because she did not shave her legs, B - legs should be either shaven or waxed, and C - it's terribly painful and unpleasant. (The last obvious thing she learned a little later and it did not make the whole process any more attractive to her.)

Then, she grew up, became a cosmetologist and mastered all the nuances of massage and body care but the thought of the need to subject herself to torture in the name of beauty still kept her awake at night. So, she made an effort to create a kind of depilatory wax that would not cause women so much suffering. And later - a kind of wax that, apart from unpleasant experiences, would also give women some sort of aesthetic pleasure. In 1978 she founded the brand Lycon that produces unique depilatory waxes based on high-quality resins, beeswax and aromatherapeutic blends. I think that in +1978 the Lycon waxes must have been a ground-breaking discovery; though, obviously, they were far from the high-class waxes I was treated with last Saturday. Still, Lydia continued to work in the right direction. As a result, she managed to invent the kind of wax that removes hair even as short as 1 millimetre - the kind of wax that does not irritate the skin, is even nice to look at and, in addition, smells good.

Of course, one should not trust advertisements. But that one here is not a promotional picture, it's my own. And I know it's not quite the famous Black Square by Malevich but it's still very conceptual, right? 🙂
As far as the process itself is concerned, in this case it really is much less painful that it's usually the case. Sure, you certainly will not fall asleep half-way through it like in the Mahash salon but neither will you feel like screaming the word "Mommy" in your native language, not even while the more sensitive areas of your body like the armpits or the bikini area are being "tortured". I, personally, was won over especially by the beauty of the whole thing. For me, it's not that painful as long as it's pretty. Plus, many of the waxes contain olive oil, cocoa butter and extracts of lavender and camomile which somehow make the process more gentle.

As Lydia says, those waxes are used in the best spas. She tells me that her waxes are also used by many celebrities like the Spice Girls. She says that sometimes those celebrities - in cases of finding themselves in places far away from a beauty salon that works with the Lycon waxes - call their favourite spas that have the waxes and demand that they be immediately shipped over to the appointed place. And they are, what else can you do? 🙂

And now, attention, please! Lydia Jordane tells me all this while ... personally waxing me! I'm not surprised any more that she got the entire Europe addicted to her waxes. A person who at the age of 60+ is able to repeatedly fly the route Sydney-Paris-London-Moscow-Singapore, and train people in all those places, plus, with her own hands remove hair from the legs, armpits and where- it-should-be-removed of journalists like myself - such a person deserves to have the whole progressive humankind made aware of her waxes. And all this without a hint of snobbery or stuck-up pretension - without anything characteristic of those "lovely ladies" who are never going to achieve anything like that in their lives. The waxing was performed masterfully and I was yet again forced to reflect on who found themselves where and who deserves what in this life.

Additionally, I would like to express my respect for Masha Ginzburg, manager of Moscow's Wax & Go, who once upon a time tried this kind of waxing in London and, having enjoyed both the process and the results for the first time in her life, had the courage to start this - by Moscow standards - unusual business "with a narrow specialization." Of course, the everything-for-everyone kind of supermarkets make sense. But the bakeries that only sell bread, great bread, and the cheese stalls with cheese only, the freshest you can find, and the butcher's with nothing else but the finest meat - not only do those make sense, but they also enchant.

PS. All practical info - how much, where, how to get there etc. - can be found on the Wax & Go salon's website, and Lycon has in its offer some more extremely interesting body care products. But I shall tell you about it next time 🙂

Чи не Чорний Квадрат Малевича, звичайно, але все одно дуже концептуально, а?
І доставляють, а що робити?
» І ніякого - «я що себе, на смітнику знайшла ?
And I know it's not quite the famous Black Square by Malevich but it's still very conceptual, right?
And they are, what else can you do?