Автоматичні ворота Алютех в Бєлгороді .Секціонние ворота в гараж продаж і установка .В'ездние відкатні ворота Алютех .ворота з кнопкою. воротні технології Бєлгорода .Секціонние гаражні ворота. відкатні (зсувні) ворота, .распашние ворота. арт-гараж Рулонні ворота.Рольставні (захисні жалюзі) в Белгороде.автоматіка і консольні системи для воріт. шлагбауми. пульти. Воротні системи Alutech (Алютех [), Автоматичні ворота для гаража

Компанія "Ворота Білогір'я" займається продажем, монтажем та обслуговуванням будь-яких типів автоматичних секційних і воріт АЛЮТЕХ в Бєлгороді та Бєлгородської області, шлагбаумів AN-Motors і величезного спектру автоматики NICE, яка служить для захисту території і приміщень, а також обмеження доступу. Ми є офіційними представниками провідних європейських виробників секційних воріт і автоматики: ALUTECH , NICE , AN-Motors. Великий асортимент пропонованої продукції зі складів в Бєлгороді . Доступні ціни, гнучка система скідок.Наші фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір і знайти оптимальне рішення для вашого будинку.

В нас працюють фахівці, які допоможуть вам визначитися з вибором потрібної для Вас системи і оформлять замовлення. Крім гаражних систем, ми реалізуємо і встановлюємо складське перевантажувальний обладнання, блокатори паркувальних місць, шлагбауми, протипожежні рулонні ворота і автоматичні розсувні двері, вельми естетичні на вигляд і переносять великі навантаження. Вся продукція продається зі складу, до того ж у нас передбачені знижки, ми проводимо гнучку цінову політику тому ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і демократичні ціни.

Вся продукція продається зі складу, до того ж у нас передбачені знижки, ми проводимо гнучку цінову політику тому ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і демократичні ціни

Всі варіанти автоматичних воріт, розроблених компанією «Алютех», представлені в даному розділі сайту. Ми ви можете придбати ворота:

розсувні ворота;

зсувні ворота;

автоматичні секційні;

відкатні з сендвіч-панелі;

підйомні промислові ворота для складських і виробничих приміщень;

швидкісні плівкові;

рулонні ворота.

.


Рольставні - це захисні віконниці рулонного типу, в простолюдді защитка), що є сучасним засобом захисту будинку від впливу навколишнього середовища (шум, сонячні промені, злом і т.д) .Вони Падар Вам комфорт, тепло і тишу.

Компанія «Ворота Білогір'я» пропонує вашій увазі рольставні (защитки) з комплектуючих «ALUTECH». В даному розділі нашого сайту представлено повний опис ролетних систем «ALUTECH» в різних виконаннях: автоматичні (з пульта дистанційного керування або кнопки), механічні (пружинно-енерціонний механізм), кордові і т.д. Вказані варіанти кольорів які використовуються профілів при складанні ролет, можливі варіанти монтажу рольставен, корисні властивості ролет (захисних жалюзі).Шлагбаум - одне з найпоширеніших засобів обмеження і управління доступом для автотранспорту. Наша компанія пропонує обладнання найпопулярніших виробників: NICE, Ан-мотоrs, Comunello. У лінійці моделей представлені шлагбауми для проїздів шириною від 3 до 12м. Ціна і опис шлагбаума в даному розділі. Сервісна служба нашої компанії буде рада допомогти Вам підключити і встановити куплений вами шлагбаум. Телефонуйте за номером: 8 (4722) 50-05-06

Телефонуйте за номером: 8 (4722) 50-05-06

Ми пропонуємо Вам консольні системи для відкатних воріт виробників Alutech

В процесі експлуатації на ворота впливають навантаження від сили вітру та сили власної ваги. Для забезпечення надійною, довговічною і безпечної роботи воріт, комплектуючі, що входять до їх складу, повинні витримувати ці навантаження. Конструкція воріт в цілому повинна задовольняти вимогам жорсткості і міцності.

Шина напрямна Опора роликова Підставка Заглушка Шина Ловець верхній Уловлювач нижній Ролик опорний Шина напрямна Опора роликова Підставка Заглушка Шина Ловець верхній Уловлювач нижній Ролик опорний

Ми пропонуємо різні моделі герметизаторів отвору для швидкої і безпечної перевантаження будь-яких матеріалів. Це герметизатори отвору типу завіси зі збірною рамою, герметизатори отвору типу завіси з жорсткою рамою, а також надувні герметизатори.

Герметизатори прорізу (докшелтери) представляють собою систему елементів ущільнювачів для герметизації зазорів між кузовом автомобіля і стіною складу. Докшелтери забезпечують максимально герметичний перехід між приміщенням складу та кузовом фури. Герметизатори прорізу незамінні при роботі з продукцією, що вимагає жорсткого контролю температурного режиму. За рахунок герметичності докшелтера зберігається стабільна температура всередині складу (тепло або холод). Це сприяє зниження витрат на електроенергію, а відсутність різких температурних коливань забезпечує стабільний мікроклімат в приміщенні і оберігає здоров'я працівників.

Це сприяє зниження витрат на електроенергію, а відсутність різких температурних коливань забезпечує стабільний мікроклімат в приміщенні і оберігає здоров'я працівників

Вирівнюючі платформи або доклевелери, встановлюються на складах і боксах вивантаження, призначені для компенсації різниці в висоті між підлогою кузова вантажівки і підлогою складу. Рухаючись по зрівняльної платформі, навантажувач швидко і безперешкодно проїжджає в кузов вантажівки. Вирівнюючі платформи можуть використовуватися з автомобілями, обладнані вбудованими ліфтами (у цьому випадку для установки вирівнюючої платформи необхідне спеціальне виконання приямка).

При використанні в процесі роботи складу зрівняльних платформ помітно зростає швидкість завантаження-розвантаження. В результаті час, витрачений на навантаження товару, значно скорочується. Витрати на зрівняльну платформу окуповуються протягом півроку.

Вирівнюючі платформи розраховані на динамічне навантаження 6 або 10 тонн.

Вирівнюючі платформи розраховані на динамічне навантаження 6 або 10 тонн

ALUTECH ALT110 - офісна перегородка, яка призначена для організації робочого простору і формування різних функціональних приміщень з метою створення комфортних умов для роботи. Система дозволяє створювати вишукані інтер'єри в холах, переговорних, робочих кабінетах, розділяти зали в торговельних центрах.Многообразіе індивідуальних рішень досягається за рахунок широкого вибору конструктивних елементів системи, колірного і фактурного різноманіття оздоблювальних матеріалів. Можливості системи офісної перегородки АЛТ110 і 111 дозволяють задовольнити запити найвимогливіших замовників.

Можливості системи офісної перегородки АЛТ110 і 111 дозволяють задовольнити запити найвимогливіших замовників

Група компаній «Ворота Білогір'я» пропонує повний спектр послуг з постачання, монтажу, технічного обслуговування і ремонту автоматичних дверей вхідних груп розсувного і револьверного типу. Використовувані комплектуючі торгових марок: TORMAX (Швецария) Автоматичні розсувні дверіTORMAX (Швецария) - це надійне, ресурсне і економічне рішення для автоматизації вхідної групи торгових центрів. Автоматичні двері TORMAX (Швецария) мають значний ресурс за умови якісного виготовлення, правильного монтажу і своєчасного сервісного обслуговування.

У нас ви отримаєте кваліфіковану консультацію, індивідуальний підхід і низькі ціни. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання за телефоном: +7 (4722) 50-05-06, по електронній пошті: Vorota 2010 @ yandex . ru