Гостем Президентської ялинки в Татарстані став Олексій Воробйов

(Казань, 25 грудня, «Татар-інформ», Ольга Голижбіна). спеціальним гостем Президентської ялинки в Татарстані , Вартість якої в цьому році оцінюється в 20 млн рублів, став російський співак Олексій Воробйов. Сьогодні в Казань на майданчик льодового палацу «Татнефть-арена» на традиційне святкове шоу були запрошені понад 7 тис. Обдарованих дітей з усіх куточків республіки.

Юні гості головної ялинки Республіки Татарстан - це відмінники навчання, лідери дитячих громадських об'єднань, переможці предметних олімпіад та спортивних змагань, а також діти з обмеженими можливостями здоров'я та маленькі мешканці дитячих будинків. На сцені гостей свята привітали близько тисячі артистів: гімнасти, співаки і танцюристи з кращих творчих колективів республіки подарували дітям справжнє шоу.

Подання проходило паралельно на двох мовах: російській і татарською - з субтитрами, виведеними на величезний медіаекран. Казка-мюзикл, за задумом організаторів цього року, стала своєрідною інтерпретацією «Снігуроньки» Олександра Островського. Старий мудрець розповідає городянам про швидке наближення вічної зими. Середньовічне місто, де люди захоплені тільки роботою і побутом, день за днем ​​стає все сумніше, дух Нового року і свята залишає будинки місцевих жителів.

Дідусь (в блискучому виконанні відомого татарстанського артиста, актора театру Камала Фаніса Зіганшина) зі своєю онукою вирішують кинути виклик зими і врятувати все місто від вічного холоду. На шляху до своєї мети герої зустрічають безліч перешкод, але, подолавши їх, повертають людям Новий рік і перевтілюються в його неодмінних супутників - Діда Мороза і Снігуроньку.

На шляху до своєї мети герої зустрічають безліч перешкод, але, подолавши їх, повертають людям Новий рік і перевтілюються в його неодмінних супутників - Діда Мороза і Снігуроньку

Після того, як спільними зусиллями всіх хлопців в залі вдалося «запалити» святкову ялина, до гостей звернувся Президент РТ Рустам Мінніханов. Лідер республіки зазначив, що в цьому році регіону дійсно є чим пишатися: Татарстан займає третє місце серед суб'єктів Федерації за кількістю призерів і переможців олімпіад школярів, татарстанські молодіжні проекти та ініціативи визнані кращими на багатьох федеральних форумах.

«Сердечно вітаю вас з наступаючим Новим роком! Упевнений, це святкову подорож стане яскравим завершенням року, що минає, надовго запам'ятається кожному з вас. Новий рік - особливе свято, час, коли кожен живе в очікуванні дива, підводить підсумки року, що минув і будує плани на майбутнє. 2018 й в Росії оголошено Роком волонтерства та волонтерства. Упевнений, кожен з вас візьме активну участь у розвитку добровольчого руху в нашій країні », - звернувся Мінніханов до школярів.

Після представлення кожна дитина отримає солодкий новорічний подарунок: цукерки, шоколад і м'яку іграшку «Барбос» - символ 2018 року.

Президентська ялинка проводиться в столиці Татарстану вже в 17-й раз. Діти з районів республіки приїхали в Казань за допомогою спеціальних трансферів. На випадок негоди організатори свята передбачили 690 місць для розміщення дітей в Казані - на території республіканського центру «Патріот» і заміського молодіжного центру «Волга».

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.