Складено топ-10 питань, на які вчені досі не дали відповіді

Незважаючи на те що з кожним днем ​​вчені знаходять все більше відповідей на свої питання, якісь теми до сих пір в тіні. Журнал "Популярна механіка" зібрав найскладніші питання, які мучать дослідників довгі роки. Незважаючи на те що з кожним днем ​​вчені знаходять все більше відповідей на свої питання, якісь теми до сих пір в тіні

До сих пір вчені не можуть точно визначити, що ж таке свідомість. На цю тему говорять багато, мабуть, лише філософи і теологи. Науковими розробками жодна країна в світі похвалитися не може.

Що таке сновидіння? Варіантів маса, але конкретної відповіді поки немає. Хтось називає це відображенням переживань, хтось - чи не трансляцією сверхспособностей. Невідомо також, чому людина, прокидаючись, пам'ятає дуже малу частину того, що бачив уві сні або не пам'ятає взагалі нічого.

Безліч питань стосуються Всесвіту. Так і не зрозуміло, чи самотні земляни в космосі. Поки для досліджень недостатньо ресурсів. Ще одна загадка - з чого складається Всесвіт. Відомо, що це темна матерія, однак її природу поки так і не визначили. Також вчених мучить питання, чи є інші всесвіти.

"Чорні діри" - ще одна загадка. Точних даних про склад, розмір і походження цих об'єктів ще не отримали.

Немає достовірних відповідей і на питання, як зародилася перша життя. Поки вчені можуть похвалитися лише гіпотезами.

Недослідженим залишається дно світового океану. Що там знаходиться, поки неясно. Океан вивчений, можливо, навіть менше, ніж ближній космос і Сонячна система.

Що не так з простими числами? Це натуральні числа, які діляться лише на одиницю і самі на себе. Однак вчені до цих пір не можуть довести її закономірність розподілу простих чисел в нескінченному натуральному ряду.

Ще одне питання стосується вуглецю, якого в атмосфері накопичується все більше. Фахівці не знайшли спосіб позбутися від нього.

До речі, на один з цих питань вчені недавно дали несподіваний відповідь. Американські дослідники заявили, що 70 відсотків Всесвіту просто не існує . На їхню думку, темної енергії зовсім немає. Нагадаємо, до цього вважалося, що вона займає близько 68 відсотків всього простору Всесвіту.

Що таке сновидіння?
Що не так з простими числами?