Техносерв Консалтинг: Андрій Володін

8 червня 2011 р

Компанія «Техносерв Консалтинг» оголошує про призначення на посаду комерційного директора Андрія Володіна.
До переходу в «Техносерв Консалтинг» пан Володін керував «СІТРОНІКС Інформаційні Технології».
Призначення пана Володіна продовжує кадрові зміни в керівництві компанії, про які було оголошено раніше в рамках реалізації стратегії розвитку «Техносерв Консалтинг».
Головним завданням Андрія Володіна стане забезпечення виходу «Техносерв Консалтинг» на нові галузеві ринки і просування вже відпрацьованих рішень високого ступеня готовності, а також підвищення ефективності роботи всіх підрозділів компанії, задіяних в процесі реалізації поставляються рішень.
«Упевнений, що значний досвід роботи Андрія Володіна як на стороні клієнтського бізнесу, так і в ІТ-індустрії, знання специфіки управлінського і технологічного консалтингу допоможуть йому швидко влитися в роботу і надати нового імпульсу розвитку бізнесу компанії», - прокоментував призначення Кирило Булгаков, генеральний директор «Техносерв Консалтинг».
Андрій Володін народився 28 жовтня 1971 в Москві. У 1994 році закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Інженер-фізик».
У 1994-1996 рр. працював технічним директором в BBM Ltd. У 1996 р перейшов до видавничого дому "РДВ медіа" директором з інформаційних технологій. У 1999 р зайняв посаду технічного директора ЗАТ "Бізнес і преса". З 2001 р по 2006 р обіймав посади директора з інформаційних технологій, віце-президента з технологічного розвитку ТД "Евросеть", генерального директора ЗАТ "Евросеть" (Україна) і генерального директора ЗАТ "Електрозв'язок". У вересні 2006 р стає генеральним директором компанії CTI. У 2007 р переходить на аналогічну посаду в ЗАТ "Стрим-ТВ". У квітні 2009 р працював генеральним директором системного інтегратора «СІТРОНІКС Інформаційні Технології».

компанія: Техносерв Консалтинг компанія:   Техносерв Консалтинг   Джерело: прес-служба компанії
Джерело: прес-служба компанії

Версія для друку ( без зображень ) Всі кадрові зміни