Зволожувачі Neoclima піклуються про Ваше здоров'я!

 1. Чим нижче температура за вікном, тим нижче рівень відносної вологості в приміщенні - це неминуче (див....
 2. Сухе повітря негативно впливає на здоров'я людини і особливо дітей.
 3. Людина (особливо дитина) стає більш вразливим для інфекцій.
 4. Спробуємо описати деякі з них нижче:

При зниженні температури повітря на вулиці, знижується відносна вологість повітря всередині приміщень. Якщо взимку (при температурі 0⁰С) відносна вологість повітря на вулиці становить 90% (повітря містить 4.37 грама води), то, потрапляючи в приміщення (+ 22⁰С), цей же повітря відразу нагрівається і його відносна вологість стає лише близько 22%.

Чим нижче температура за вікном, тим нижче рівень відносної вологості в приміщенні - це неминуче (див. Таблицю).

Таблицю)

Сухе повітря негативно впливає на здоров'я людини і особливо дітей.

Межі для нормальної вологості повітря новонародженої дитини лежать в межах 50-70%. Для дорослих ці межі зміщуються до 40-60%. Дефіцит вологості сприяє підвищенню концентрації небезпечних алергенів і пилу в повітрі. При низькій вологості також відбувається підсихання слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, викликаючи роздратування шляхів, дискомфорт і поява надлишкової слизу.

Людина (особливо дитина) стає більш вразливим для інфекцій.

При виникненні інфекційного захворювання підвищена сухість в приміщенні буде сприяти лише збільшенню хвороби. Педіатри радять не тільки працівникам дитячих установ, а й батькам в квартирах і будинках під час опалювального сезону використовувати спеціальні зволожувачі повітря, які будуть автоматично підтримувати вологість приміщення в нормативних межах 40-60%, адже в опалювальний сезон природна вологість в приміщеннях рідко досягає 30% .

Низька вологість повітря, особливо в опалювальний сезон, викликає й інші проблеми в нашому житті.

Спробуємо описати деякі з них нижче:

 1. Чому старіє шкіра?
  Коли вологість повітря нижче норми, це відразу позначається на нашому самопочутті! Сухе повітря призводить до пересихання шкіри рук і обличчя. І, як наслідок, до раннього старіння і в'янення шкіри. Жодна жінка, та й жоден чоловік не бажає мати зморщене обличчя, навпаки, все прагнуть довести стан своєї шкіри до ідеалу. Людська шкіра за добу здатна втрачати до 0,5 л води, а в зимовий період і до 1,0 л. Варто підвищити вологість повітря в своєму будинку з 25 до 50%, і втрати вологи шкірою скоротяться приблизно вдвічі (!). Тут все залежить від вас, можна вибрати прилад, не тільки ефективно зволожуючий, але і очищає повітря в приміщенні. З цим завданням відмінно впораються зволожувачі та мийки повітря NEOCLIMA .
 2. Чому гинуть квіти?
  Дуже важливо підтримувати в приміщенні необхідну для рослини вологість повітря. Деякі рослини, наприклад аспарагус, ніколи не зацвітуть в приміщенні з сухим повітрям, навіть якщо його поливають так, як потрібно. Занадто низька вологість повітря викликає опадання пагонів і бутонів, уповільнює ріст рослини. Взимку, вологість в приміщенні падає до 20%. Не дивно, що рослини страждають, адже більшості з них необхідно вміст вологи на рівні 60-90%. Єдиним реальним виходом можуть послужити побутові зволожувачі повітря компанії NEOCLIMA .
 3. Чому сохне меблі і паркет?
  Важливо пам'ятати, що дерево - це природний матеріал, на який впливають температура і вологість приміщення, не дарма про дерево кажуть, що воно «дихає». Якщо у вашому будинку стоїть дерев'яна або антикварні меблі, лежить паркет, зберігаються дерев'яні музичні інструменти, то під час зимового опалювального сезону, коли повітря в приміщеннях достатньо пересихає, шви між паркетними планками розходяться і в підлозі можуть з'явитися щілини, меблі пересихає і тріскається, або деформується, музичні інструменти змінюють свою тональність. Для того щоб уникнути цих проблем, необхідно підтримувати правильну вологість повітря, зволожувачі повітря NEOCLIMA допоможуть уникнути і цих проблем.

Пропонуємо Вам ознайомитися з сучасними, надійними і в той же час - доступними увлажнителями і мийками повітря з функцією зволоження від Neoclima в нашому каталозі .

Чому гинуть квіти?
Чому сохне меблі і паркет?