testo Saveris 2-H1

testo Saveris 2-H1 WiFi реєстратор температури і вологості

з дисплеєм і вбудованими сенсорами

WiFi реєстратор даних Testo Saveris 2-H1 дозволяє контролювати за допомогою вбудованих сенсорів температуру і вологість в продукції при її виробництві, транспортуванні та зберіганні.

Значення температури і вологості, виміряні вбудованими датчиками, надійно записуються в пам'ять приладу і передаються в хмарний сервіс Testo Cloud (зберігання даних онлайн) по бездротовій мережі. Всі виміряні значення можна переглянути в будь-якому місці і в будь-який час з планшета, ПК або смартфона.

Логгер вологості і температури testo Saveris 2-H1   сертифіковані HACCP   як безпечні для продуктів харчування Логгер вологості і температури testo Saveris 2-H1 сертифіковані HACCP як безпечні для продуктів харчування.

Існує багато вимірювальних завдань, яке вимагають постійного моніторингу значень температури і вологості: занадто низька температура в аптечних холодильниках може негативно впливати на ефективність препаратів; підвищена вологість повітря в музеях викликає пошкодження поверхонь експонатів; занадто висока температура при виробництві продуктів харчування може прискорити псування чутливих до температури продуктів.

Чітке дотримання заданих діапазонів вимірювання і швидке оповіщення при виході за них допомагають запобігти псуванню дорогої продукції.

На заміну дорогим громіздким систем моніторингу, які потребують додаткових складних налаштуваннях, компанія Testo AG випустила абсолютно нову за своєю суттю систему testo Saveris 2 з гнучкими можливостями, орієнтованими на потребу кожного клієнта.

Ця система дозволяє користувачам переглядати виміряні дані температури і вологості легко, в будь-який час і в будь-якому місці, при наявності ноутбука, планшета або смартфона з доступом до мережі Internet.

Хмарні технології системи Saveris 2 дозволяють переглядати дані та управляти системою дистанційно, не потрібно ніякого спеціального програмного забезпечення або настройки.

Якщо рівні температури і вологості коливаються поза допустимих рівнів, система відправляє SMS повідомлення або електронного листа заданому адресату.

Серія бездротових реєстраторів температури і вологості testo Saveris представлена ​​наступним приладами:

  • testo Saveris 2-Т1 - реєстратор температури з вбудованим сенсором
  • testo Saveris 2-Т2 - реєстратор температури з 2-ма підключаються зондами і діапазоном температур до +150 о С
  • testo Saveris 2-Т3 - реєстратор температури з 2-ма підключаються зондами і діапазоном температур до +1350 ° С
  • testo Saveris 2-H1 - реєстратор вологості і температури з вбудованими сенсорами
  • testo Saveris 2-H2 - реєстратор вологості і температури з тим, що підключається зовнішнім зондом.

Більш детально структура системи testo Saveris 2 описані тут.

УВАГА!

Прилади testo без голограми не мають заводської гарантії і кваліфікованого сервісу.

WiFi реєстратор температури testo Saveris 2-Н1 з мікро USB кабелем, кріпленням на стіну з замком, батарейками, інструкцією і заводським протоколом калібрування