Сушити кукурудзу або нехай сохне сама?

  1. Сушка в поле
  2. Силосування при зберіганні кукурудзи з високим вмістом вологості
  3. Сушка природним шляхом і при низькій температурі
  4. Найбільш рентабельною є сушка природним шляхом в весняний період
  5. Високошвидкісна сушка з уповільненим охолодженням зерна
  6. В поле за день кукурудза підсихає на 0,3-0,4% в жовтні і на 0,15-0,2% - в листопаді
  7. Безпека

Іноді кукурудзу вигідніше залишити в поле на зиму, а якщо сушити - то не обов'язково до ідеальних 15%.

Сушка в поле

Ступінь висушування зерна кукурудзи в полі залежить від таких параметрів, як зрілість, гібриди, вміст вологи, температура повітря, відносна вологість, сонячна радіація і швидкість вітру. Відсоток вологості, до якого висушується кукурудза, визначається рівноважним вмістом вологи (РСВ) кукурудзи, яке грунтується на температурі повітря і відносній вологості.

Швидкість сушіння розрахована на основі градусо-днів зростання (GDD) кукурудзи. Іншим індикатором швидкості сушіння є потенційна евапотранспіраціі (ПЕТ), вона базується на тих же параметрах, які впливають на процес висушування.

Показники ПЕТ, розраховані North Dakota Agricultural Weather Network (NDAWN) для 2008 року, наведені в таблиці 1, за ним можна простежити взаємозв'язок між ПЕТ і польовим висушуванням. У таблиці наведено величини РСВ, GDD, ПЕТ, а також оціночні процентні пункти сушки в польових умовах за кожним місяцем.
ПЕТ = потенційна евапотранспіраціі (NDAWN, Weather; 1 дюйм = 4% висушування) РСВ = равновеснoe вміст вологи GDD (growing degree-days - градусо-дні зростання).
Завдання, поставлене в поле кукурудза за день може висушуватися приблизно від 0,3 до 0,4% в жовтні і від 0,15 до 0,2% або менше - в листопаді. Кукурудза з вмістом вологи 35% на 1 жовтня може висушитися приблизно до 24% до 1 листопада і приблизно до 20% вмісту вологи - до 1 грудня.
На відміну від зрілої, недоспіла кукурудза сохне в поле повільніше. Підмороженому кукурудза з високим вмістом вологи може покритися пліснявою на стеблі. Сушка в польових умовах, як правило, більш економна з середини і до кінця жовтня, після жовтня більш економічною буде механічна високотемпературна сушка.
У зимові місяці кукурудза в поле сохне надзвичайно повільно: в діапазоні 20-21% вмісту вологи, засноване на РСВ для середньомісячної температури повітря і відносній вологості. Наприклад, в штаті Міннесота кукурудза в полі за зиму 2008-2009 рр. висохла до 25-30% вмісту вологи в листопаді і до 17-20% до моменту збору врожаю - в лютому і на початку березня. Втрати врожаю були відносно невеликі, якщо стебло кукурудзи був досить міцний до листопада. Однак навесні прибирання була ускладнена через зволоженою грунту.

Однак навесні прибирання була ускладнена через зволоженою грунту

Послеурожайное зберігання вологою кукурудзи

Кукурудза з вмістом вологи понад 23% не повинна зберігатися в зерновому сховище. Зерна можуть змерзнути разом однією масою і деформуватися. В цьому випадку кукурудза не буде висипатися з сховища під час вивантаження. Якщо доводиться зберігати більш вологе кукурудзу, потрібно передбачити її вивантаження за допомогою фронтального навантажувача або іншого механічного обладнання. Волога кукурудза починає швидко псуватися в несприятливих умовах. Щоб зберігати кукурудзу в прохолодному приміщенні, обов'язково потрібно забезпечити аерацію. Навіть якщо створені повітряні потоки, але немає вентиляції, температура зберігання підвищується, і кукурудза починає інтенсивно псуватися. При температурах, близьких до нуля або нижче нуля, коли на дефлекторах з'являється конденсат і обмерзання, залишайте кришки сховищ відкритими під час роботи вентиляторів. Численні торішні звіти свідчать про замерзанні дефлекторів і пошкодженні дахи вентиляторами.

Численні торішні звіти свідчать про замерзанні дефлекторів і пошкодженні дахи вентиляторами

Зерно кукурудзи, покрилися пліснявою в підлоговому складі

Силосування при зберіганні кукурудзи з високим вмістом вологості

Для анаеробного (процес, що протікає під час відсутності кисню) зберігання в умовах високої вологості в силосах або силосних мішках обмолочена кукурудза повинна містити 25-30% вологи. Будь-які порізи (розриви) пластикового мішка повинні бути закладені для зменшення втрат при зберіганні продукту. Цілісна обмолочена кукурудза може зберігатися в силосах з обмеженою кількістю кисню, однак необхідно середнє подрібнення кукурудзи для правильного укладання в горизонтальних або традиційних вертикальних силосах. Мокре зерно створює дуже більший тиск на структуру силосу, тому традиційні збірні бетонні силоси повинні бути посилені додатковими хомутами або ж силос не повинен заповнюватися повністю. Кукурудза з вмістом вологи не витримують 25% не піддається силосованию, вона повинна бути висушена для зберігання. Якщо кисень видалений недостатньо під час силосування кукурудзи, вона нагрівається і інтенсивно втрачає якість.

Сушка природним шляхом і при низькій температурі

Щоб уникнути псування кукурудза з вмістом вологи понад 21% не повинна висушуватися природним шляхом і при низькій температурі. Для скорочення часу сушіння рекомендована норма повітряних потоків повинна складати 66-82 куб. м / год / т. Оскільки при температурі нижче 1,7-4,4 ° С сушка дуже сповільнюється, в осінній період природна сушка неефективна. В даному випадку рекомендується охолодити кукурудзу до -1,1-6,7 ° С для зимового зберігання, а сушку починати в квітні. Додатковий підігрів не сприяє сушці мокрою кукурудзи, а лише незначно збільшує швидкість висушування. Основний ефект додаткового підігріву - це зменшення вмісту вологи в кукурудзі. Сушка природним шляхом в весняний період є найбільш рентабельним і енергозберігаючим методом сушіння.

Найбільш рентабельною є сушка природним шляхом в весняний період

Для отримання необхідного повітряного потоку при сушінні глибина кукурудзи повинна бути не більше 6,1-6,7 м. Під час тривалих дощів, туману або снігу вимкніть вентилятори, щоб зменшити кількість вологості, що переміщується вентиляторами в сховище.

Під час тривалих дощів, туману або снігу вимкніть вентилятори, щоб зменшити кількість вологості, що переміщується вентиляторами в сховище

Вибірка кукурудзи з поліетиленового мішка, якість зерна залишилося хорошим після піврічного зберігання

високотемпературна сушка

Слід підібрати таку максимальну температуру сушки, яка не пошкоджує кукурудзу, збільшує можливості процесу сушіння і може зменшити споживання енергії. При температурі сушіння 93,3 ° С витрачається на 20% менше енергії, ніж при температурі сушіння 65,6 ° С. Пам'ятайте, що висока температура може привести до зниження кінцевого натурного ваги і підвищення сприйнятливості до розтріскування зерна. Крім того, при збільшенні часу сушки кукурудза з великим вмістом вологи стає більш сприйнятливою до потемніння.
Щоб уникнути пошкодження зерна можна поєднувати часткову сушку з подальшим охолодженням в бункері. Сушка кукурудзи до 20% замість 15% вологості зменшує ймовірність теплового пошкодження. Кукурудза, висушена з 28% до 20% вологості, при першому проході через сушилку може бути охолоджена і закладена на зберігання на всю зиму.
Періодично сушилку потрібно чистити, оскільки через утворення конденсату на вологій поверхні накопичуються наноси. Наноси можуть скорочувати кількість повітряних потоків, що проходять через сушилку, зменшуючи продуктивність і створюючи пожежну небезпеку.

Охолодження при зберіганні

Охолодження при зберіганні в порівнянні з охолодженням в сушарці підвищує пропускну здатність сушарок на 20-40%. Крім того, повільне охолодження кукурудзи в бункері, а не в високотемпературної сушарці, знижує утворення тріщин на зернах кукурудзи.
При охолодженні під час зберігання потрібно тиск вище атмосферного, витрата повітря - близько 12 куб. м / год / т. Охолодження має розпочатися відразу ж після приміщення кукурудзи в бункер з сушарки. При охолодженні кукурудзи видаляється близько 1% вологи. Кількість конденсату може бути зменшено, якщо перед закладкою на зберігання охолодити кукурудзу в сушарці до 90 ° С.

Високошвидкісна сушка з уповільненим охолодженням зерна

Високошвидкісна сушка з уповільненим охолодженням зерна підвищує продуктивність сушарки на 50-75%, зменшує споживання енергії приблизно на 25% і видаляє 2-2,5% вологості (0,25% на кожні 10 градусів охолодження кукурудзи). При високошвидкісний сушінні гаряча кукурудза з сушарки поміщається в бункер високошвидкісний сушки, має перфоровані підлоги, і витримується без потоку повітря від 4 до 6 годин, охолоджується і потім поміщається в бункер зберігання. Під час витримування і охолодження з'являється конденсат у величезній кількості, тому щоб уникнути псування на поверхні зерна і уздовж стін бункера кукурудза повинна бути поміщена для зберігання в інший бункер.

Під час витримування і охолодження з'являється конденсат у величезній кількості, тому щоб уникнути псування на поверхні зерна і уздовж стін бункера кукурудза повинна бути поміщена для зберігання в інший бункер

Точний розрахунок змісту вологості

Лічильник вологості не забезпечує точних свідчень у кукурудзі після високотемпературної сушки. Величина помилки варіюється в залежності від кількості вилученої вологи і температури сушіння. Однак показання лічильника можуть бути приблизно на 2% нижче фактичної вологості. Щоб визначити фактичну вологість, перевірте вологість зразка. Для цього помістіть зразок в закритий контейнер приблизно на 12 годин, а потім перевірте вміст вологи знову, щоб визначити величину помилки. Імовірність помилки лічильника вологості підвищується зі збільшенням вологості кукурудзи. Таким чином, показання лічильника на зерні з вологістю вище 25% повинні вважатися приблизними.

В поле за день кукурудза підсихає на 0,3-0,4% в жовтні і на 0,15-0,2% - в листопаді

Крім того, лічильники вологості залежать від температури зерна. Якщо лічильник не виробляє автоматичні виміри температури зерна і не вивіряє показники, тоді це потрібно робити вручну. Але навіть якщо лічильник автоматично заміряє температуру, перед проведенням виміру вмісту вологості рекомендується охолодження зразка до кімнатної температури в герметично закритому контейнері. Після цього необхідно порівняти вміст вологи зразка при кімнатній температурі з початковим зразком, щоб переконатися в точності показників.
Як правило, лічильники вологості не точні, якщо температура зерна нижче 4,4 ° С. Помістіть зразок кукурудзи в пластиковий пакет або інший герметичний контейнер, зігрійте до кімнатної температури, а потім виміряйте вологість.

Помістіть зразок кукурудзи в пластиковий пакет або інший герметичний контейнер, зігрійте до кімнатної температури, а потім виміряйте вологість

Збирання кукурудзи взимку. Знімок зроблений в Канаді 8 грудня 2010 року

Зберігання пошкодженої кукурудзи

При обробці мокрою кукурудзи утворюється найбільша кількість дрібних частинок зерна. В результаті інтенсивного обмолочування з'являються тріщини і розриви зерна. Також існує велика ймовірність утворення тріщин зерна під час сушіння, що веде до додаткового пошкодження в процесі обробки. Крім того, недоспіла кукурудза містить більше дрібних і зморщених зерен. Дрібні частинки зерна створюють проблеми при зберіганні, так як вони псуються швидше, ніж цільні зерна, мають високий опір повітряним потокам і накопичуються в великих кількостях під наповнюють отворами, якщо не використовуються розкидають або розподільні пристрої. Переважно, щоб кукурудза пройшла процес очищення перед зберіганням для видалення дрібних частинок зерна, уламків качанів і пошкоджених зерен. Не рекомендується довго зберігати Недозрілий кукурудзу, а також кукурудзу з ушкодженою поверхнею зерен.

Безпека

Накопичення льоду на вентиляторах веде до порушення балансу і вібрації. Слідкуйте за скупченнями льоду на вентиляторах і видаляйте його в разі появи. Сводообразовании кукурудзи в силосі передає більшу частину навантаження на стіни силосу, що може привести до руйнування споруди. Щоб уникнути цього дотримуйтесь рекомендацій по зберіганню зерна для зведення до мінімуму можливості руйнування або сводообразовании, а також стежте за потоком зерна при розвантаженні. Ніколи не входите в силос під час розвантаження зерна. Також ніколи не входите в силос, щоб видалити сводообразовании. У 2008-2009 рр. два працівники загинули, потрапивши в зернову пастку, кілька людей ледь уникли небезпеки.

Кен Хеллевен (Kenneth Hellevang),
фахівець з сільськогосподарської техніки Служби поширення сільськогосподарських знань при Державному університеті Північної Дакоти (NDSU), США