Купівля гігрометра (вимірювача вологості повітря) або придбання метеостанції?

Від чого залежить настрій людини? Його самопочуття? Звичайно ж, на це впливає багато чинників, але одним з найважливіших критеріїв завжди було прийнято вважати погоду. Вперше залежність людини від погоди, а точніше метеозалежність була зафіксована Гіппократом. І сьогодні цій проблемі приділяється не меншу увагу. Існує навіть ціла наука, яка присвячується метеозалежності. Вона називається - біометерологія.

В ході проведених досліджень було встановлено, що невеликі коливання погоди, не роблять впливу на більшість людей В ході проведених досліджень було встановлено, що невеликі коливання погоди, не роблять впливу на більшість людей. Наприклад, ті, хто мало буває на повітрі і проводить багато часу в приміщенні, втрачають біологічний контакт з природою. Саме тому навіть невеликі капризи природи, наприклад, опади або вітер, здатні викликати у людей погане самопочуття.

Що врятує від поганого самопочуття?

Варто також підкреслити, що раніше за причину дискомфорту люди брали тільки один фактор. Вони намагалися його відшукати. Деякі вважали, що причина поганого самопочуття викликана високою відносною вологістю повітря. З метою підготовки до погодних змін вони пропонували придбати гігрометри, які служать спеціально для вимірювання вологості. Інші навпаки вважали, що барометри врятують від перепадів настрою, визначивши з точністю коливання барометричного тиску. При цьому, не менш важливим вважалося думка тих, хто стверджував, що організм людини здатний болісно реагувати тільки на низькі або навпаки на занадто високі температури. У метеозалежних людей погане самопочуття викликано навіть звичайними примхами погоди.

Купувати чи гигрометр?

Для нас - ці висновки не є шокуючими. Адже при зміні тиску - змінюється погода в цілому. Чи не проходять безслідно і температурні зміни, при яких ми легко чіпляємо застуду в холодний період або отримуємо тепловий удар - влітку. Виникає питання: чому метеозалежні люди все - таки набувають гигрометр? Відповідь дуже проста. Згідно з останніми біометеорологіческім дослідженням, опади мають позитивний вплив на людину. Було доведено, що своєчасне випадання опадів знижує смертність, позбавляє від інфекційних захворювань, пом'якшує дискомфорт від погодних явищ. При цьому занадто високий рівень вологості здатний справити вкрай негативний вплив на людину і його самопочуття. Це викликано тим, що вологість повітря впливає на рівень кисню в атмосфері, впливає на тепловий обмін і потовиділення. Отже, підвищений рівень вологості повітря ускладнює природну терморегуляцію.

З огляду на всі вищеописані фактори дуже важливо зрозуміти, наскільки необхідний контроль вологості. Було відзначено, що при підвищенні вологості до 80 -95% у багатьох загострюються захворювання серцево-судинної системи. До групи людей, які залежать від вологості повітря, також потрапляють ті, хто страждає неврозами, атеросклерозом, хворобами легень та опорно-рухового апарату.

Який прилад попередить погане самопочуття?

Багато хто вважає, що для вирішення всіх проблем, пов'язаних з метеозалежність досить вчасно задуматися про покупку гігрометра. Насправді це не так. Останні дослідження показали, що метеорологічні чинники змінюються одночасно, а їх вплив на організм є комплексним. Ось чому навіть надсучасний, високоточний електронний гігрометр не здатний надати повну інформацію про те, що відбувається за вікном Вашого будинку або квартири. Це відбувається, тому що рівень вологості безпосередньо пов'язаний з температурою. Так, висока вологість в кілька разів підсилює негативний вплив не тільки низьких, але і високих температур. Якщо на вулиці сиро, навіть температура в +25 градусів Цельсія здасться надзвичайно завищеною. Людина буде страждати від перегріву, поганого самопочуття, тяжкості і духоти і т.д.

Висновок напрошується сам. Для того щоб з високою точністю визначати комфортність погоди необхідно щось більше ніж проста купівля гігрометра. Для цього, як мінімум слід купити ще й термометр . При цьому не варто випускати з уваги показники атмосферного тиску.

Співробітники нашої організації з усією відповідальністю заявляють, що це теж дуже важливий метеорологічний показник.

Отже. Якщо Ви також вважаєте себе метеозалежним людиною. Або просто завжди хочете бути в курсі погоди за вікном, Вам необхідно купити три пристрої: барометр, гігрометр і термометр.

Навіщо платити тричі, якщо можна зробити це за раз?

Для вимірювання вологості, температури і барометричного тиску ми рекомендуємо купити сучасну метеостанцію . Навіть найпростіші конструкції налічують як мінімум три вимірювача. При цьому до складу функцій і опцій входить будильник, місячний календар, годинник, гігрометр, внесений термометр і багато іншого. Купуючи метеостанцію, Ви отримуєте не просто прилад, який вимірює температуру і вологість. Ви стаєте власником сучасної підстанції, яка доступна для використання і в домашніх умовах.

Якщо ви метеозалежні або піклуєтеся про своє здоров'я, значить, метеостанція доведеться Вам за смаком. Погодна станція дозволить Вам завжди буде в курсі подій і погоди. У разі, якщо погода не впливає на Вас і Ваших близьких, значить домашня станція стане в нагоді для того щоб вчасно дізнатися про насування дощі, ожеледі, заморозках і т.д. Ви більше не будете залежати від помилкових прогнозів погоди.

Від чого залежить настрій людини?
Його самопочуття?
Що врятує від поганого самопочуття?
Купувати чи гигрометр?
Виникає питання: чому метеозалежні люди все - таки набувають гигрометр?
Який прилад попередить погане самопочуття?
Навіщо платити тричі, якщо можна зробити це за раз?