Огляди. Інтернет магазин якісних мобільних аксесуарів Партнер

  1. Амбушюри для повнорозмірних навушників
  2. Амбушюри для внутріканальних навушників
  3. резюме

Що найголовніше при виборі навушників? Якість звуку? Ціна? Відомий виробник? Ні, головне, щоб костюмчик навушники зручно сиділи в вусі. Тому що, якщо натирає в слуховому каналі, потіють вуха або відчувається будь-який дискомфорт, тут вже не до музики. А комфортне використання навушників забезпечують саме амбушюри.
Ще кілька років тому вважалося, що амбушюри - це тільки м'які валики-насадки на динаміках повнорозмірних навушників. Але зараз під цим словом розуміють будь-яку насадку на навушниках, яка прямо прилягає до вух або слухового каналу. Амбушюри потрібні для того, щоб:

  • зручно було носити навушники;
  • поглинати зовнішні шуми.

Для кожного виду навушників насадки різні. І різняться вони не лише за формою, а й за матеріалом.

Амбушюри для повнорозмірних навушників

Амбушюри для повнорозмірних навушників

За формою насадки для повнорозмірних навушників бувають: circum-aural (повністю охоплюють вухо) і supra-aural (накладні). Форма впливає на якість шумоізоляції, в накладних навушниках сторонні шуми будуть чутні виразніше, ніж в охоплюють.

На комфорт носіння впливає матеріал виготовлення амбушур. Тут три можливих варіанти.

  • Шкіра або якісний шкірозамінник

Натуральними шкіряними амбушюрами можуть похвалитися дорогі моделі навушників, наприклад навушники повнорозмірні Partner Desire . Переваг у такого матеріалу багато: натуральна шкіра довго не зношується, чудово відсіває сторонній шум і солідно виглядає. Однак в будь-якій бочці меду є ложка дьогтю: якщо носити навушники з шкіряними амбушюрами протягом декількох годин, вуха спітніють.

Амбушури із якісного шкірозамінника (наприклад, зі шкіри PU) мають ті ж плюсами і мінусами, що і моделі з натурального матеріалу, однак навушники з ними стоять на порядок дешевше.

Тканинні амбушюри більш м'яко відчуваються на вухах і не перетворюються в парилку після пари годин. Однак тканину досить швидко забруднюється і, звичайно, гірше ізолює зовнішні звуки.

Це найдешевший і найменш бажаний варіант. Єдиний плюс дерматинових амбушур - ціна. Але і служити вони будуть так само мало: дерматин швидко зношується і обсипається, а крім того може викликати роздратування шкіри голови.

Амбушюри для внутріканальних навушників

Амбушюри для внутріканальних навушників

За формою вони приблизно однакові, але матеріал має принципове значення.

Силіконові амбушюри найбільш поширені. Внутрішньоканальні навушники Partner Style забезпечені трьома змінними силіконовими насадками різних розмірів. Вони зручні, гігієнічні і м'яко підлаштовуються по індивідуальні анатомічні особливості людини. Силіконові насадки досить довговічні.

Насадки зі спеціального пористого матеріалу, пінні амбушюри, це та ж губка. Деякі меломани стверджують, що такий матеріал забезпечує краще звучання. Але по факту, пінні насадки потрібно часто міняти через те, що вони забиваються вушної сіркою. Приблизно, раз в 4-5 місяців.

резюме

Щоб вибрати навушники з комфортними амбушурами, звертайте увагу на матеріал насадок і тип самих навушників. Для повнорозмірних моделей оптимальні амбушюри з натуральної шкіри або шкіри PU; для внутріканальних - силіконові амбушюри.


Перейти в розділ "Навушники"

Якість звуку?
Ціна?
Відомий виробник?