Огляд навушників BS1 - Просто хороші вкладиші

  1. Технічні характеристики
  2. Коробка
  3. Комплектація
  4. Зовнішній вигляд
  5. Ергономіка. шумоізоляція
  6. як звучать

У сьогоднішньому огляді відійдемо від теми вибору внутріканальних навушників і поговоримо про навушниках іншого форм фактора. Незважаючи на мою нелюбов до накладних моделям, я досить позитивно ставлюся до вкладишів, і вважаю, що це найбільш оптимальний варіант між здоровенними «лопухами» і нелюбимими багатьма «затичками».

Технічні характеристики

Driver: 15.4mm dynamic driver
Frequency response: 15Hz-25KHz
Impedance: 32Ω
Sensitivity: 114dB
Cable length: 1.2m
Plug: 3.5mm

Коробка

Навушники поставляються в брендового коробці від магазину PenonAudio.

Навушники поставляються в брендового коробці від магазину PenonAudio

Комплектація

В комплекті - кейс для зберігання і транспортування, безліч поролонових амбушур, прищіпка для фіксації кабелю на одяг і так звані еархукі.

В комплекті - кейс для зберігання і транспортування, безліч поролонових амбушур, прищіпка для фіксації кабелю на одяг і так звані еархукі

Зовнішній вигляд

Навушники виглядають досить просто. Основна частина виконана з металу, внутрішня частина, з боку динаміка з пластика. На корпусі є компенсаційні отвори і точка позначає правий канал.

На корпусі є компенсаційні отвори і точка позначає правий канал

Кабель для своєї ціна відмінний, це посріблена мідь в міцної силіконової оболонці - м'який, гнучкий і еластичний. Є слайдер для регулювання довжини.

Є слайдер для регулювання довжини

Ергономіка. шумоізоляція

Навушники маленькі і комфортно поміщаються в вушну раковину. Шумоізоляція дуже слабка, що характерно для навушників даного форм фактора.

Шумоізоляція дуже слабка, що характерно для навушників даного форм фактора

як звучать

музичний матеріал

Уже традиційний музичний матеріал - два диска (Classic CD і Modern CD) містять музичні композиції різних жанрів з описом треків, демонстраційний диск Dali Stereo Demonstration CD і Prime Test CD # 1. Тестовий диск Dr. Chesky - The Ultimate Headphone Demonstration Disc.
А також, інші записи. Всі музичні композиції в lossless форматах.

джерела звуку

Джерела звуку, портативні аудіоплеєри Aune M1s, Cayin N3, Fiio X3 II, ZiShan DSD і інші портативні плеєри.

звучання

Я досить скептично ставлюся до такого явища як «прогрів». Але я все ж прислухався до рекомендацій продавця, і перед написанням відкликання поганяв їх на різному музичному матеріалі в цілому більше 200 годин. Я послухав навушники кілька годин після розпакування, після чого підключив їх до стаціонару і залишив грати. Звучання дійсно трохи змінилося. Бас став більш окреслений, пропала зайва яскравість на високих частотах, вони стали більш гладкими. Тому, рекомендую дати навушників добре розігратися.

Бас для мене, як і ярого бассхеда, просто відмінний. Нижньому басові трохи не вистачає масивності і щільності, але мидбас вельми тішить - швидкий, рухливий і пружний.

Середні частоти злягла підкреслені. Вокал звучить виграшно - жваво і емоційно. Музичні інструменти мають натуральне і природне звучання, чіткий поділ і позиціонування на уявній сцені. Сама ж віртуальна сцена чітко вибудовується як в ширину, так і в глибину.

Високі частоти ясні, чисті і детальні. Після «прогріву» повністю пропала невелика надлишкова яскравість. Вони стали більш гладкими і приємними. Тарілочки, дзвіночки, монетки зберігають свій лиск і блиск, але неприємного подзвона або пісочку немає. В цілому, досить нестомлюючого подача, навіть при тривалому прослуховуванні.

Що стосується музичних пристрастей - навушники всеїдні і підходять під будь-які жанри, стилі і напрямки, від важкого року і металу, до класичної музики. Особливо здорово звучать вокальні партії і оперний спів.

Не буду порівнювати BS1 з іншими, більш дешевими - TY Hi-Z HP, Colarad C01, VE Monk і т.д., оскільки вони особисто для мене за якістю звуку на голову вище. За співвідношенням ціна - звук, BS1 більш наближені до навушників більш високого цінового діапазону, таким як MrZ Tomahawk, VE Asura, Rose Masya.

Придбати BS1 можна в інтернет магазині PenonAudio або на торговому майданчику AliExpress