Які прогулянкові коляски можна використовувати з самого народження

 1. Як вибрати коляску для новонародженого: особливості та критерії вибору
 2. Види колясок для новонароджених
 3. Прогулянкові коляски для новонароджених: якими вони повинні бути?

зміст:

До змісту

Як вибрати коляску для новонародженого: особливості та критерії вибору

Вимоги до для новонароджених відрізняються від вимог, що пред'являються до транспортних засобів для сидячих і ходячих дітей. Цей важливий момент слід враховувати при їх придбанні.

Немовлята не можуть самостійно утримувати голову і спину. До півроку більшу частину часу вони перебувають в горизонтальному положенні. Тому для новонароджених потрібна люлька з жорстким дном і бортами. Конструкція повинна бути виготовлена ​​з екологічно безпечних матеріалів. Коли малюк навчитися сидіти, його варто пересадити в прогулянкову коляску, яка дозволить йому пізнавати навколишній світ.

Для того, щоб придбати відповідну для малюка дитячу коляску, необхідно:

 1. Визначитися з допустимою для вас ціновою категорією коляски для новонародженого .
 2. Вибрати тип конструкції (коляска-люлька, трансформер, модуль).
 3. Зробити вимірювання дверних прорізів для підбору колясок з відповідними розмірами.
 4. Врахувати на який сезон припадає народження дитини, в зв'язку з чим звернути увагу на звичайний, утеплений і всесезонний тип транспортного засобу.
 5. Відзначити характеристики планованої коляски, пов'язані з рухливістю ручки, типом і кількістю коліс, бажаним функціоналом, очікуваної комплектацією.
 6. Виділити кілька варіантів конструкцій, що підходять під конкретні вимоги.
 7. Зібрати інформацію про обраних моделях, вивчити не один відгук і зробити вибір.
 8. Під час покупки коляски ретельно оглянути її і перевірити рівність ходу.

До змісту

Види колясок для новонароджених

Для новонароджених підійдуть такі різновиди колясок:

 1. Класичні коляски-люльки
 2. Коляски-трансформери
 3. модульні коляски

Перший варіант являє собою об'ємну люльку, розташовану на хрестовому шасі. З нею в комплекті йде сумка на ручці і корзина в нижній частині конструкції. Дно у люльки горизонтальне, тверде. Така модель прогулянкової коляски призначена для дітей з самого народження і до 5-7 місяців. Коляска-люлька має такі переваги, як жорстке дно, зручна висота, м'яка підвіска, захист від поганої погоди, складне шасі, знімна нижня кошик. До недоліків відносяться великі габарити конструкції і вага (15-20 кг).

Популярністю у батьків користується дитяча коляска-трансформер, люлька якої вільно перетворюється в сидіння. У комплектацію входять: великі колеса, амортизатори, перекидна ручка, конверт-переноска, дощовик, сумка, бортики. Призначена для малюків від народження до 2-3 років. Головні переваги трансформерів - економічність, компактність в складеному вигляді, маневреність, вага, прохідність по будь-якій дорозі. Однак ці моделі не оснащені жорстким підставою. Управління може бути ускладнене зміщенням центру ваги при перекиданні ручки. Взимку люлька може бути тісним для тепло одягненого дитини.

Модульні коляски складаються з колісної бази і комплексу різних блоків, що прикріплюються до неї. У них люлька не трансформується, а замінюється іншим змінним модулем. Основні варіації - "2 в 1", коли є дитячий сидячий блок з люлькою і "3 в 1", до якої додається автокрісло. З плюсів модульних колясок варто відзначити жорстку основу люльки, маневреність коліс, відсутність необхідності витрачатися на придбання декількох колясок, а створювати на основі однієї необхідну модифікацію. До недоліків можна віднести той факт, що деякі моделі мають порівняно невеликі розміри модулів і підходять для дітей до півроку-року. Вони вимагають багато місця для зберігання і мають чималу вартість.

До змісту

Прогулянкові коляски для новонароджених: якими вони повинні бути?

Коляски для новонароджених важкі, їх вага - не менше 12 кг і більше. Для мешканців приватних будинків подібна проблема не стоїть так гостро, як для жителів багатоповерхівок. Тому повинна купуватися модель, з якої мама впорається.

Перед придбанням коляски для дитини необхідно виміряти всі дверні прорізи, які будуть потрапляти при виході на вулицю. Особливо уважно варто поставитися до дверей ліфта, якщо він є. Габарити деяких моделей колясок не входять до проріз ліфта.

Більшість моделей колясок для малюків мають шасі з чотирма великими колесами, від яких залежать показники прохідності. Хоча випускаються варіанти і з триколісній базою. Вони маневреннее, але зустрічаються думки про їх меншу стійкість. Колеса діляться на гумові і пластикові. Перші потрібно накачувати, для них існує ризик бути проколоті. Другі - в плані ушкоджень практичніші, але їх здатність до амортизації і подолання перешкод гірше. Серединою між гумовими і пластиковими елементами вважаються колеса з спіненої гуми. До матеріалів нового покоління відноситься EVO, полімерна гума. Характерні високі показники амортизації і мінімальна ймовірність проколу.

Амортизація захищає дитину від поштовхів, пов'язаних з нерівностями дороги. Тому при покупці коляски важливо приділити їй підвищену увагу. Амортизація конструкцій забезпечується 2 способами: пружинним або "ресорним" і ремінним. У першому випадку коляска оснащується спеціальними пружинами, які беруть на себе поштовхи. У другому випадку відбувається з'єднання люльки з колісною базою за допомогою спеціальних ременів. Обидва варіанти гарні. Для перевірки якості виконання амортизації можна покачати коляску.

Коляска для прогулянок в холодну пору року повинна оснащуватися підвісками і утеплювачами, які з настанням тепла можна легко зняти. Важливо правильно підібрати розмір прогулянкового модуля і люльки. Зима часто супроводжується морозною погодою, тому додатковий простір в колясці буде дуже до речі. При необхідності дитини можна буде додатково вкрити ковдрою. Якісні коляски, як правило, вже оснащені всім необхідним для прогулянок в умовах холодних зим. Маркування деяких моделей містять позначку "зима-літо".

Для прогулянок в теплу пору року підійде коляска з капюшоном. З додаткових аксесуарів для літа варто придбати антимоскітну сітку, парасольку від сонця і опадів. А для міжсезоння стане в нагоді дощовик і захисний фартух.

З собою на прогулянку мамі щораз доводиться брати чимало потрібних дрібниць (іграшки, вода, продукти харчування). Жінка часто на зворотній дорозі заходить в магазин. Тому при покупці коляски варто звернути увагу на наявність сумки, спеціального багажника, відділень і кишень.

У деяких колясок є опція регулювання висоти ручки. Це важливо, якщо батьки сильно відрізняються в зростанні. Адже висота, підходяща для одного, буде приносити дискомфорт для іншого. Функція корисна і в разі маленького ліфта в будинку. Підняте положення ручки звільняє додатковий простір.

У колясці новонароджений проводить багато часу, тому батьки повинні відповідально підійти до її вибору. Незалежно від різновиду моделі, використовувати потрібно якісні конструкції, в яких дитині буде комфортно і безпечно.

Обговорення

Теж побубню, як стара бабця ... Але в прогулянкової возити новонародженого ось взагалі не варто. Навіщо такі жертви і заради чого? Собі життя полегшити? Полегшите на деякий час, а потім з дитиною доведеться виправленням хребта займатися, тому що прогулянкові коляски без амортизації його, ой, як сильно зіпсувати здатні ... Найкраще хоча б до півроку в колисці катати малюка, в прогулянкову пізніше пересаджувати. Ми взагалі місяців до 7 каталися в люлька, оскільки містка, до речі, фірми тієї ж, що і у коментатора вище - Reindeer, тільки модель Retro. Дуже зручна, дуже простора, з дерев'яним денцем. Нехай важить більше прогулянкової коляски, зате амортизація м'яка, хід плавний. І дитині тільки користь від катання в ній.
А прогулянкова коляска з народження - це для тих батьків, кому своїх дітей не шкода ... Тут далеко ходити не треба, думка будь-якого педіатра на цю тему почитати, відразу зрозуміло буде, що до чого. Класика для новонародженого - найоптимальніше.

Автори статті можуть не погодитися, звичайно, але жодна прогулянкова коляска не буде для новонародженого краще люльки! І не забезпечить прогулянкова коляска спинці ту підтримку, яку повноцінна люлька може забезпечити. А з приводу ваги. У нас є коляска 2 в 1 - Reindeer Nova - це наш основний транспорт. І є прогулянкова коляска Інглезі Тріп, модель не з дешевих все-таки, якщо по прогулочим колясок дивитися (для дитини, що підросла). Так ось, якщо в Reindeer ми катаємося спокійно по всіх дорогах! І це і в колисці, і в прогулянковому блоці, то в Інглезі я сплячу дитину боюся по нерівному асфальту везти, тому що прокидається, амортизація нульова просто. Тому в прогулянкову коляску з народження дитини класти - це просто особисто псувати йому спину, та й взагалі створювати дитині зайві незручності.
А з приводу тяжкості колясок модульних, як у нас 2 в 1, наприклад ... Наша важить 12 кг (шасі з люлькою). Вага невеликий. І на третій поверх її легко сходами заводжу вгору-вниз.

.

Коментувати можут "Які прогулянкові коляски можна використовувати з самого народження"

Навіщо такі жертви і заради чого?
Собі життя полегшити?