У Києві відкрився новий торговий центр New Way

13 травня в Дарницькому районі Києва, по вул. Архітектора Вербицького, 1 відкрився новий торговий центр New Way. Інвестором і девелопером проекту виступила компанія «Будекосервіс», вона ж є формальним власником комплексу. Будівництво ТЦ здійснювали компанія «Укрбудінвест». В New Way було вкладено понад 400 млн. Грн. інвестицій.

Загальна площа ТЦ складає 22 тис. Кв. м, корисна - 17 тис. кв. м. New Way складається з трьох рівнів, які по центру розсікає асиметричний атріум. За рахунок цього зменшується корисна площа, але простір до самого низу наповнюється сонячним світлом, що проходить через скляний дах. Дизайн New Way виконаний в стилі loft - бетонні стіни і підлогу, металеві конструкції і скло, місцями дерев'яне оздоблення.

На сьогоднішній день в оренду здано понад 70% площ, ще з 20% орендарів йде узгодження договорів. У день відкриття ТЦ не всі магазини та заклади були готові приймати покупців, але, за словами генпідрядника об'єкта, директора компанії «Укрбудінвест» Віктора Ширина, через кілька місяців в New Way буде повна заповнюваність.

Орендарями центру є: продуктовий супермаркет «Сільпо», що займає 3,5 тис. Кв. м, супермаркет електроніки Comfy (1,2 тис. кв. м), дитячий розважальний центр «Дитяча планета» (1,3 тис. кв. м) і кінотеатр WіZorіa на шість залів (2 тис. кв. м). При цьому, всі якірні орендарі зайшли в New Way з новими форматами. Наприклад, Comfy буде відрізнятися сучасними технологіями - планується обладнати віртуальні вітрини з інтерактивними сенсорним екранами, що дозволить покупцям вибирати і замовляти товари з електронного каталогу, а також дивитися відеоогляди.

На нижньому рівні ТЦ розміщений великий супермаркет «Сільпо», магазини техніки Comfy і Алло, магазин «Космо», а також магазини одягу.

Другий рівень в основному зайнятий магазинами одягу та взуття, а також ювелірними виробами «Столичної ювелірної Фабрики». Серед орендарів такі бренди як Prego, SharMan, WE, G-Outlet, New Balance та інші. У кутку - великий ресторан «Сушия» з панорамним вікнами.

Третій і найсвітліше поверх, який знаходиться прямо під скляним куполом, відведено під кафе, вже відкрита «Львівська майстерня шоколаду», скоро відкриється піцерія Il Molіno. В цілому фуд-корт представлений десятьма закладами. Також під скляним куполом можна пройтися по магазинах дитячого одягу, зайти в магазин іграшок «Будинок іграшок», відвідати дитячий розважальний центр і кінотеатр.

Більшість орендарів уже відкриті для відвідувачів, за винятком магазину New Balance, Який планируют відкрити через 1,5 місяці, «Будинку іграшок», (відкриття планується через два тижні), а також Comfy (відкриття відбудеться 24 травня).

Одним з переваг ТЦ є його локації - біля ділянки проходить більше 15 маршрутів громадського транспорту: трамваї, автобуси і маршрутні таксі. Поблизу знаходяться житлові масиви «Харківський» і «Позняки» з населенням 201,4 тис. Чол., Що забезпечить високу відвідуваність. Планується, що 80% постійних покупців і будуть жителями цих самих районів.

За словами директора ТРЦ New Way Алли Луцик, особливістю торгового центру є його соціальна спрямованість - на прилеглій до комплексу території площею 3 тис. Кв. м були реалізовані паркова зона з дитячим та спортивним майданчиком.

джерело: abcnews.com.ua

Можливо, Вам також буде цікаво