10 кращих способів налагодити відносини з начальником на роботі

10 кращих способів налагодити відносини з шефом на роботі

Відносини з начальником - це завжди окрема тема: у кого-то вони складаються відразу і протікають в доброзичливій формі, а хтось, м'яко кажучи, недолюблює свого безпосереднього боса або що ще гірше - просто ненавидить його. Різні характери, прагнення, досягнення, цілі, симпатії - будь-яка з характеристик може стати причиною розладу.

Читайте також: Що робити, якщо шеф кричить на підлеглих - методи виживання з начальником-грубіяном .


Читайте також:  Що робити, якщо шеф кричить на підлеглих - методи виживання з начальником-грубіяном

Отже, як налагодити стосунки з начальником? Читайте на colady.ru 10 кращих способів налагодити відносини з шефом.

  • Повага
   Погодьтеся, що не завжди буває справедливо, що його призначили керівником, а Ви вже 10 років працюєте фахівцем на одному і тому ж місці і можливо він молодше Вас. Тоді, чому Ви до сих пір сидите, чи не висловлюєте свої переваги і побажання? Можливо потрібно активніше проявляти ініціативу?
   Звичайно ж, в кожній компанії все індивідуально. Але спробуємо подивитися на це питання з іншого боку.
   Для початку, проаналізуйте, чому саме ця людина стала Вашим начальником. Може, він голосно говорить або тримається впевнено? Може, його зовнішність спонукає до спілкування або він професіонал своєї справи? Розгляньте всілякі межі і знайдіть позитивні сторони його керівництва. Психологи нагадують, що керівники - такі ж люди зі своїми слабкостями і людським життям. Подумайте, чим цікавиться Ваш шеф, які у нього хобі, з ким спілкується. Повага - це Ваш перший крок до успіху!
  • очікування
   Оцініть, чого очікує шеф від Вас?
  • Повідомляйте босові тільки хороші новини
   Якщо Ви постійно підходите до нього з проблемою - він і Вас починає вважати однією великою своєю проблемою. Завуалюють погану новину під нейтральну, а нейтральну піднесіть як дуже хорошу. Нехай начальник Вас пам'ятає вісником добрих новин і тоді просування по кар'єрі і збільшення бонусів гарантовано.
  • Будьте на увазі
   Активно беріть участь у зустрічах, зборах, тренінгах. Висловлюйте свою думку. Пропонуйте ідеї, аналізуйте вголос робочі моменти, пропонуйте варіанти і ідеї - хід думок Ваш виділить Вас серед Ваших колег, навіть якщо вони розуміють більше Вас, але мовчать. Показуйте активно свою роботу, ставлячи шефа в копію при невизначених ситуаціях або коли треба підкреслити Ваш професіоналізм.
  • Дотримуйтесь дрес-код
   Якщо в компанії це прийнято - дотримуватися дрес-код необхідно, навіть якщо Ваша професія не передбачає зустрічі з клієнтами.

   Часто співробітники різних спеціальностей «забувають» про те, що працюю в офісі - зачіска, манікюр і дрес-код зроблять Вас більш привабливим, упевненим в собі, а значить і надійним (не забувайте про це).
  • похвала
   Начальник - теж людина. Зайвий раз похваліть його, якщо його проект вдався. Головне - не перестаратися. Проста фраза - "у Вас це здорово вийшло» буде відзначена в очах керівника. Читайте також: Дружба з начальством - за і проти .
  • оцінка ситуації
   Не варто напружувати боса через дрібниці зайвий раз, зверніться краще зайвий раз до колеги за питанням або дочекайтеся зручного моменту. Якщо в роботі аврал - перечекайте час з підписанням відпустки або лікарняного.
  • Чи не брешуть
   Не розпускати плітки про свого начальника - хтось в колективі все-одно видасть Ваш секрет і всі слова, що будуть сказані на адресу Вашого шефа. Повірте, тим більше якщо Ви хороший фахівець-Ваше місце захочуть багато зайняти, а керівник захоче позбутися від Вас і підвищить того, хто буде доповідати йому про всі зміни на роботі.
  • Не порівнюйте
   Не порівнюйте нового начальника з попереднім, тому як з останнім Ви вже встигли попрацювати, притерлися, поспілкувалися, дізналися його. Новий же начальник спочатку завжди «чужий». Згодом і до нього Ви звикнете і, можливо, стане для Вас кращий за попередній.
  • Робіть все легко
   Навіть якщо роботи багато, і Ви пересиджували періодично - Не показувати, що Вам важко, що Вам тягарем. Робіть справи, паралельно відповідайте по телефону. Будьте запрограмовані на багато і легкі. Читайте також: Кращі прийоми тайм-менеджменту: як все встигати на роботі, і при цьому не втомлюватися?

Доброю Вам роботи, добрих і щедрих начальників!

Опубліковано в рубриці: Кар'єра ;

Отже, як налагодити стосунки з начальником?
Тоді, чому Ви до сих пір сидите, чи не висловлюєте свої переваги і побажання?
Можливо потрібно активніше проявляти ініціативу?
Може, він голосно говорить або тримається впевнено?
Може, його зовнішність спонукає до спілкування або він професіонал своєї справи?