Виставки «Передові Технології Автоматизації. ПТА-Урал 2016 »і« Електроніка-Урал 2016 »з успіхом завершили роботу в Єкатеринбурзі


З 28 по 30 листопада 2016 року в «Центрі Міжнародної Торгівлі Єкатеринбург» з успіхом відбулися знакові для фахівців в області автоматизації і електроніки події - XII Міжнародна спеціалізована виставка «Передові Технології Автоматизації. ПТА-Урал 2016 » і II Міжнародна спеціалізована виставка «Електроніка - Урал 2016» . Організатор: ТОВ «ЕКСПОТРОНІКА». Заходи зібрали на одному майданчику понад вісімдесят виробників, системних інтеграторів і дистриб'юторів інтелектуальних систем і компонентів з Росії, Білорусії, Німеччини, Китаю та інших країн.

У ході урочистої церемонії відкриття з вітальним словом до учасників та гостей виставок звернулися: голова Комітету промислової політики і розвитку підприємництва Адміністрації міста Єкатеринбурга Дмитро В'ячеславович Мамин, голова Ради по інформаційно-комунікаційних технологій в Союзі підприємств оборонних галузей промисловості Свердловської області Сергій Іванович Осадчіков, президент Асоціації «Уральський приладобудівний кластер» Сергій Олександрович Чурсін, заступник голови Комітету з промисловості і взаємодії з природними монополіяміСвердловского обласної Спілки промисловців і підприємців Володимир Микитович Семенов і генеральний директор ТОВ «ЕКСПОТРОНІКА» Надія Борисівна Колосова.

Відвідувачі змогли ознайомитися з новинками продукції та рішеннями таких компаній, як Прософт-Системи, Pepperl + Fuchs, «Елеком», «Б + Р промислова автоматизація», Phoenix Contact, «Сенсорика», «Теккноу», «Радіопріборснаб», ОЛІЛ, « Мультіклет », АЕКОН і багатьох інших гравців галузі. Так, компанія БАЛЛУФФ представила систему Magnettrack - неоптичні безконтактний метод вимірювання положення об'єктів з високою точністю, заснований на магнитострикции. Як і в минулому році, великий інтерес викликали рішення компанії «Пепперл + Фукс Аутомейшн» в області пристроїв позиціонування, що діють на відстані до 10 км. Блоковий модуль регулювання теплоспоживання, що дозволяє житловим будівлям заощадити до 11% тепла, можна було побачити на стенді компанії «Елеком». Вітчизняний розробник і виробник електроніки «Мультіклет» продемонстрував інноваційні мультіклеточние процесори. Російська компанія АЕКОН представила на виставці ряд новинок апаратно-програмних комплексів повного циклу для інтелектуальних систем управління технологічним обладнанням і процесами, розроблених в рамках програми з імпортозаміщення в області АСУ ТП.


Особливе місце зайняла колективна експозиція Партнерського Співтовариств а, що об'єднала відомих і перспективні компанії в сфері «розумного будинку»: EVIKA, iRidium, BMS Trading, BEG, KNX User Club, UMC Technology, «Розумний будинок», «АМП-Урал», «Компонента »,« Будинок технологій затишку ». Молодіжна частина аудиторії з ентузіазмом сприйняла розробки в галузі робототехніки, адитивних технологій і доповненої реальності, представлені на стендах Школи інформаційних технологій Real-IT, Кружка експериментальної механіки і робототехніки, Уральського радіотехнічного коледжу ім. А.С. Попова і Науково-впроваджувального технопарку «Молодіжний».

Насичена ділова програма в перший день почалася з проведення круглого столу на тему «Розвиток електронних технологій в Уральському федеральному окрузі: ресурси і можливості», організованого Асоціацією «Уральський приладобудівний кластер» за підтримки СОСПП. Експерти обговорили фінансові інструменти підтримки інноваційних високотехнологічних проектів, успішні приклади вітчизняних розробок в області електроніки і інші питання. Модератором виступив Микола Варфоломійович Мушников, заступник голови УрО РАН, член-кореспондент РАН, доктор фізико-математичних наук. По завершенню круглого столу компанія JTAG Technologies провела семінар на тему «Як тестувати цифрові плати після складання? Методика автоматичного виявлення дефектів монтажу, бракованих і контрафактних компонентів на цифрових виробах ».

Одночасно в конференц-залі №1 відбулися семінар компанії ПРОСОФТ і VI I Спеціалізована конференція «АПСС-Урал 2016. Автоматизація: Проекти. Системи. Кошти". Відвідувачі заслухали доповіді експертів в секціях «Електронні компоненти», «Контролери та мікропроцесорні комплекс лісів», «Датчики та вимірювальні системи» і «Системи моніторингу, пристрої відображення інформації і обробки зображення».

29 листопада конференція «АПСС-Урал 2016» продовжила роботу під керівництвом головного редактора порталу it-eburg.com, експерта в області інформаційних технологій Данила Силантьєва. Відбулися виступи наукових експертів і провідних брендів в секціях: «Програмне забезпечення. Хмарні структури. Захист інформації »,« Спеціалізовані системи управління в різних галузях: металургія, транспорт, нафтогазовий комплекс »,« Силова електроніка, перетворювальна техніка »,« Енергетика, управління енергетичними установками, енергозбереження, нетрадиційні та відновлювані джерела живлення. Накопичувачі енергії »,« Системи та пристрої технологічної, охоронної, пожежної безпеки. Антитерористичні технічні рішення ». Найбільшою популярністю слухачів користувалися доповіді в області інформаційної безпеки. Так, директор департаменту спеціальних проектів НТЦ «Станкоінформзащіта» розповів про метод забезпечення захисту інформації реального часу для високотехнологічного машинобудівного обладнання. Гнучкий підхід до забезпечення інформаційної безпеки АСУ ТП висвітлив регіональний представник Уральського Центру Систем Безпеки. Керівник відділу організації виробництва і поставок «Мультіклет» представив багатофункціональний пристрій для захисту інформації на комп'ютері і накопичувачах.

В цей час в конференц-залі №2 проходила конференція «Автоматизація будівель» та круглий стіл, організований за підтримки національних асоціацій KONNEX, EnOcean Alliance і KNX-USER Club Russia, CIS and Baltic. Модератор: Пасеков Михайло Федорович, к.т.н., генеральний директор компанії EVIKA. Учасники обговорили тенденції ринку автоматизації будівель, інтеграцію ВМS з хмарними технологіями, самообучающиеся автоматизовані системи та інші питання. Найбільш активні слухачі, що задали цікаві питання експертам, отримали заслужені призи.

В заключний день роботи, 30 листопада в конференц-залі №1 Союз підприємств оборонних галузей промисловості Свердловської області та Асоціація підприємств ОПК Челябінської області провели засідання Ради з інформаційно-комунікаційних технологій, що зібрало понад сімдесят IT-директорів уральських підприємств для обговорення імпортозаміщення програмного забезпечення, створення , розвитку і використання ІКТ в оборонно-промисловому комплексі регіону. Модератором виступив Сергій Іванович Осадчіков, голова Ради по інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в Союзі підприємств оборонних галузей промисловості Свердловської області, віце-президент корпорації «Галактика». Компанія «Трініті» розповіла про постачання спеціалізованої обчислювальної техніки по гособоронзаказу. Генеральний директор ГК «ХОСТ» виступив на тему імпортозаміщення серверного програмного забезпечення. Системам автоматизації управління виробництвом присвятив виступ заступник генерального директора Уральського відділення корпорації «Галактика». Начальник департаменту з розвитку інформаційних ресурсів Уральського оптико-механічного заводу імені Е.С. Яламова висвітлив роль IT-сервісів в управлінні підприємством оборонно-промислового комплексу. Тему захисту від промислового шпигунства за допомогою DLP-системи розкрив керівник представництва в УрФО компанії Searchinform. Експерт компанії «Нові хмарні технології» представив импортозамещающее офісне програмне забезпечення для підприємств оборонного комплексу.

У конференц-залі №2 за підтримки Технопарку «Молодіжний» відбулася конференція «Молодь Інновації - Майбутнє», яка зібрала представників державних і громадських структур, викладачів вищих навчальних закладів, студентів і молодих фахівців. Організатори конференції: Науково - впроваджувальний Технопарк «Молодіжний», Фонд «Інтелектуальна багатство», ЗАТ «Дидактичні Системи» і Механіко-машинобудівний інститут (ММІ). Експерти обговорили перехід на інноваційний шлях розвитку регіону і країни в цілому, майбутнє системи професійної орієнтації в Росії, формування нової фундаментальної системи додаткової освіти, стан і перспективи модернізації матеріальної бази навчальних закладів професійної освіти та інші питання.

Детальна ДІЛОВА ПРОГРАМА >>

Офіційну підтримку виставкам «ПТА-Урал 2016» і «Електроніка-Урал 2016» надали: Апарат Повноважного представника Президента РФ в Уральському федеральному окрузі, Департамент радіоелектронної промисловості Мінпромторгу РФ, Адміністрація Єкатеринбурга, Міжнародне товариство автоматизації (ISA), Уральська торгово-промислова палата, Свердловський обласний Союз промисловців і підприємців, Союз машинобудівних підприємств Свердловської області, Свердловське регіональне відділення Союзу машинобудівників Росії і Союз підприємс ємств оборонних галузей промисловості Свердловської області.

З питань участі та співпраці Ви можете звертатися:

м Москва

тел: +7 (495) 234-22-10

e-mail: [email protected]

Контактна особа: Піскунова Наталя

Єкатеринбург

тел. / факс: +7 (343) 376-24-76

e-mail: [email protected]

Контактна особа: Молчанова Олена