Віза дружини до Великобританії в 2019 році

  1. Віза дружини
  2. Вимоги до претендентів візи Spouse
  3. Які надати документи

Якщо громадянка Росії вступила в законний шлюб з громадянином Англії або проживає з останнім в цивільному шлюбі, їй доступна можливість імміграції в Сполучене Королівство в спрощеному порядку Якщо громадянка Росії вступила в законний шлюб з громадянином Англії або проживає з останнім в цивільному шлюбі, їй доступна можливість імміграції в Сполучене Королівство в спрощеному порядку. Для цього призначається віза дружини до Великобританії, з особливостями процесу отримання якої в 2019 році далі і ознайомимося.

Віза дружини

Після укладення шлюбу чоловіка підданого Великобританії повинна подати заяву про надання візи категорії Spouse. Важливо відзначити, що, якщо проведення процедури одруження планується на англійській території, то повинна запитуватися віза нареченої до Великобританії, іменована Marriage Visitor.

Для здобувачів з-за кордону візове дозвіл Spouse видається терміном дії в 33 місяці, заявникам з UK - в 30 місяців. Надалі можливе продовження цього документа ще на тридцять місяців.

На підставі візи Spouse можна жити і займатися трудовою діяльністю в Великобританії без будь-яких обмежень. На підставі візи Spouse можна жити і займатися трудовою діяльністю в Великобританії без будь-яких обмежень

Володар такого документа може запитувати статус постійного резидента після закінчення п'ятирічного періоду безперервного проживання на території країни, якщо за цей час шлюб не був розірваний.

Вимоги до претендентів візи Spouse

Віза дружини в Англію може бути видана при дотриманні наступних вимог.

Вимога Спосіб виконання Обом подружжю на момент подачі клопотання виповнилося 18 років Паспорти обох подружжя, які додаються до аплікаційної форми. Подружжя особисто знайомі один з одним 1. Свідоцтво про шлюб.
2. Спільні фотографії, зроблені в різний час.
3. Бронь готелю на ім'я обох подружжя, в якій вони перебували разом.
Дана умова встановлено для мінімізації випадків імміграції в результаті насильницького або фіктивного шлюбу. Шлюб офіційно зареєстрований і визнаний у Великобританії Досить пред'явлення свідоцтва про укладення шлюбу. Ув'язнені в англійській церкви шлюби також вважаються дійсними.
Для визнання шлюбу, зареєстрованого в РФ, досить в британське посольство надати відповідне свідоцтво. Чоловік постійно проживає у Великобританії чоловік заявника повинен надати довідку, видану органом реєстраційного обліку, що він дійсно проживає в Англії за вказаною адресою і є або постійним резидентом країни, або має її громадянство.
Британці, які живуть за кордоном, але які мають намір повернутися на батьківщину, визнаються проживають в Сполученому Королівстві. Подружжя мають намір жити разом Офіційні листи від обох подружжя з підтвердженням наміру постійно жити за адресою, за якою чоловік-британець має орендоване чи власне житло. Подружжя в змозі в повному обсязі забезпечувати себе і своїх утриманців житлом і матеріально без звернення за допомогою до держави Річний дохід британського чоловіка повинен перевищувати £ 18,600, якщо в сім'ї є тільки одна дитина - £ 22400, якщо дітей більше, то до цієї суми додається по £ 2400 за кожного.
Докази фінансової спроможності:
• виписки по рахунках в банку;
• платіжні листи;
• листи від наймачів;
• трудовий договір;
• фінансова документація - при володінні власним бізнесом;
• підтвердження сплати податків.
Підтверджувати свою фінансову спроможність не потрібно особам, які отримують в Англії допомога у зв'язку з непрацездатністю. Здобувач (дружина) володіє англійською мовою за схемою CEFR на рівні A1 і вище Сертифікат про здачу мовного тесту за загальноєвропейською схемою CEFR з досягненням відповідного рівня. Вимога Спосіб виконання Обом подружжю на момент подачі клопотання виповнилося 18 років Паспорти обох подружжя, які додаються до аплікаційної форми

Які надати документи

Для отримання візового дозволу дружини в Англію громадянка Росії повинна надати в консульську установу певний пакет документів, вміст якого умовно можна розділити на кілька груп.

Група Документи Загальні 1. Роздруківка анкети-заяви - заповнюється онлайн на сайті https://www.visa4uk.fco.gov.uk/.
2. Аppendix 2 - додатковий бланк про фінанси, заповнений від руки.
3. Роздруківка підтвердження про подачу заяви через інтернет, висланого на зазначену при реєстрації електронну пошту.
4. Супровідні листи. Особисті відомості 5. завірений переклад свідоцтва про народження та його копія.
6. Оригінали і ксерокопії паспортів, оформляється протягом останніх 10 років.
7. Сертифікат про успішне проходження тестування IELTS і його копія.
8. Оригінал і ксерокопія довідки про відсутність захворювання на туберкульоз. Перелік акредитованих клінік в Росії наведено на порталі державних органів і урядових відомств Великобританії (https://www.gov.uk/). Relationship documents (документи про відносини) 9. Сертифікат про вступ в шлюб з громадянином Англії і його копія. Документ обов'язково подається в перекладі на англійську мову і з апостилем.
10. Підтвердження взаємин між подружжям (фото, квитки, броні та ін.). Особисті відомості чоловіка 11. Оригінал і ксерокопія свідоцтва про народження.
12. Оригінал і ксерокопія паспорта або ідентифікаційного номера. Житло 13. Договір оренди або купівлі.
14. При наявності власної житлоплощі: land registry document.
15. При оренді житла: супровідний лист від власника, що підтверджує його дозвіл на проживання подружжя за вказаною адресою. Фінанси 16. Договір про працевлаштування: оригінал і копія.
17. Payslips (довідка про доходи) за останні півроку і її копія.
18. Виписки з банківського рахунку за останні півроку.

Топ 5 європейських країн для росіян для виїзду без візи в 2019 році: Відео