Відмова у візі до Великобританії - причини, поради щодо повторного отримання

 1. Особливості візової політики Великобританії
 2. Поширені причини відмови у візі до Великобританії
 3. Що робити після отримання відмови

Вирушаючи в ділову або туристичну поїздку за кордон, жителі нашої країни можу зіткнутися з проблемами організаційного характеру. Якщо мова йде про Великобританію, то відмова в отриманні візи - поширене явище, але якщо дізнатися причину такого рішення, це вблагати повторне оформлення документів.

Особливо важко буває отримати дозвіл на в'їзд в країну тим туристам, хто вперше перетинає англійську кордон або в їх закордонному паспорті взагалі немає жодної позначки про видачу візи. Щоб підвищити шанси на позитивний результат, варто детально розглянути всі нюанси процесу оформлення і приділити багато часу збору документів. Організаційні питання можна доручити кваліфікованому фахівцю або компанії , Яка займається комплексним візовим супроводом.

Особливості візової політики Великобританії

Сполучене Королівство не є членом Європейського Союзу, на його території не діють норми і правила Шенгенської угоди. Для перетину кордону доведеться оформити ради дозвіл в консульстві. Існує п'ять основних категорій таких віз:

 • гостьова (в тому числі і туристична);
 • сімейна;
 • робоча;
 • ділова (для інвесторів, підприємців);
 • студентська (дитяча та доросла).

Процес отримання британської візи відрізняється від звичного регламенту в ЄС і враховуючи, що міграційна політика Великобританії посилився в минулому році, відмови у видачі - явище часте. Це відноситься не до всіх категорій громадян, які бажають відвідати цю країну. Складніше стало отримати дорослі студенчески візи Tier 4 Student (Adult) Visa, термін дозволу на навчання в англійських вузах скоротився до 2-х років, і при спробі продовжити перебування, перебуваючи на території Великобританії, аплікант гарантовано отримає відмову.

Туристи все також без проблем можуть перетинати кордон Сполученого Королівства для короткочасного візиту, якщо правильно і в необхідному обсязі оформлять всі документи. Варто детально розглянути випадки, в яких громадяни Росії можуть отримати відмови у видачі візи до Великобританії, а також порядок правильних дій після цього. Так можна уникнути поширених помилок і ретельно підготуватися до процесу повторної подачі документів, не втрачаючи часу.

Поширені причини відмови у візі до Великобританії

Національний парк Йоркширські Долини

Вирушаючи в ділову або туристичну поїздку за кордон, жителі нашої країни можу зіткнутися з проблемами організаційного характеру

Ефектний ландшафт національного парку Йоркширські Долини

Заповнюючи анкету апліканта, слід бути гранично чесним, надавати тільки справжню інформацію і вказуючи конкретні терміни. Це дуже важливо, оскільки міграційні органи Великобританії заводять на кожного іноземного гостя досьє, якщо туди потраплять неправдиві дані, то ви не тільки отримаєте відмову, але і не зможете після оформити візу деякий час. Крім фальсифікації документів існують і менш жорсткі порушення, які не дозволять перетнути кордон Сполученого Королівства. Їх можна умовно розділити на кілька основних категорій:

 • неправильно визначена мета поїздки і категорія візи;
 • заявник перебуває в групі ризику;
 • фінансові проблеми;
 • відсутність необхідного документа;
 • порушення візового режиму і законів UK;
 • підозра в наданні недостовірних відомостей.

Це узагальнені категорії, в які входить безліч підпунктів і критеріїв оцінки. Варто детально розглянути кожну, щоб виключити ризик виникнення форс-мажорних ситуацій під час поїздки до Великобританії або компенсувати деякі ймовірні причини відмови у видачі візи позитивними аспектами.

Почати варто з пункту, який є «формотворчим» і має першорядну важливість в процес збору та подачі документів. Мета поїздки і її терміни повинні відповідати планам заявника, а головне - підтверджуватися реальними фактами. Наприклад, організовуючи ділову зустріч з британськими Патер, необхідно прикріпити до анкети на отримання візи запрошення від приймаючої організації, інакше відмова гарантований. Потрібно бути дуже акуратним у формулюваннях.

Якщо ви їдете разом з дітьми, то не варто писати в анкеті, що дружина або мама наглядатимуть за ними. У консульстві це незначне згадка можуть трактувати, як робочі цілі. Вирушаючи до Великобританії за туристичною путівкою, не варто вказувати в якості додаткової причини для візиту - вивчення англійської, можна повчити відмову, адже для таких поїздок є відповідна віза. Занадто великі терміни перебування, які на думку працівників консультанта не можна порівняти з планами туриста - ще один зайвий привід для підозр.

Друга категорія причин для відмови в видачі візи до Великобританії найпоширеніша. Потрапити в «групу ризику» досить просто, співробітники консульства можуть порахувати недостатніми докази прив'язки до батьківщини. Позитивними факторами стануть:

 • діти, чоловік або дружина (в тому числі і цивільні), родич;
 • домашні тварини;
 • об'єкти нерухомості, автотранспорт і будь-яка серйозна матеріальна власність;
 • кар'єра, приватний бізнес, навчання або інші пріоритетні для заявника сфери діяльності.

Відсутність одного або двох пунктів з цього списку кардинально не змінять ситуацію при оформленні британський візи, але не маючи ніяких причин для повернення, заявник гарантовано отримає відмову.

Фінансове становище - ще один з основних факторів. Працівників консульства цікавить не тільки розмір постійного доходу апліканта, а й наявність у нього коштів для організації закордонної поїздки.

Фінансові причини для відмови у видачі візи до Великобританії можуть бути представлені у вигляді списку найбільш поширених:

 • низький розмір заробітної плати, зазначеної в довідці;
 • невеликий стаж роботи;
 • відсутність на документах підписи відповідальної особи (директора, бухгалтера, керівника відділу кадрів);
 • невелика сума на банківському рахунку;
 • накопичення несумірні з рівнем доходів;
 • сайтів із підозрілою активністю (перекази коштів на рахунок в останній момент);
 • відсутність документів від спонсора;
 • недостатній рівень доходу / накопичень спонсора;
 • підозріла мотивація спонсорства (проїзду фінансує стороння особа).

Що робити після отримання відмови

Дії безпосередньо залежать від зазначеної причини і коментарів, якими обов'язково супроводжується відхилена заявка апліканта. Іноземні громадяни маю право подати апеляцію, але варто враховувати, що її розгляд, в середньому, триває від трьох місяців до півроку. До того ж, потрібно вагома причина. Через відсутнього документа або віршиком маленької суми на банківському рахунку уповноважені органи міграційного контролю навряд чи почнуть розгляд. Якщо мова про ділову або освітньої поїздці до Великобританії, то повторна подача заявки на візу після відмови і апеляції може вже не знадобитися.

Все залежить про часових рамок і індивідуальних цілей. У більшості випадків набагато раціональніше зібрати всі необхідні документи заново, з огляду на претензії і зауваження консульського офіцера. Щоб не помилитися повторно, можна доручити таке завдання досвідченому профільного спеціаліста. Однак, варто розуміти, що фальсифікація з документами та інші серйозні порушення міграційних законів Сполученого Королівства мають серйозні післядії. Повторної подачею заяви їх не вирішити.