Студентська навчальна віза в Великобританію (Англію) в 2019 році: оформлення tier 4 і інших дозволів

 1. Віза для студентів
 2. Зарахування на курс і спонсорування
 3. Доказ фінансової спроможності
 4. Рівень володіння англійською мовою.
 5. Наскільки реально знайти роботу після навчання?
 6. Як можна одночасно вчитися і працювати
 7. Кому дозволено приїжджати з родиною до Великобританії?
 8. імміграційна перевірка
 9. Коли краще почати підготовку для отримання студентської візи?
 10. Студентська віза на короткий термін


Студентська віза в Великобританію потрібна тим, хто поставив собі за мету пройти навчальний курс в цій цікавій країні, англійська освіта високо цінується у всьому світі. Студентська віза в Великобританію потрібна тим, хто поставив собі за мету пройти навчальний курс в цій цікавій країні, англійська освіта високо цінується у всьому світі

Знаменитий університет Оксфорд у Великобританії

Такий дозвіл не прив'язує до певного навчального закладу. Ця віза є мультивізою і видається терміном на півроку з можливістю її продовження.
Розглядає подібні заявки московське представництво посольства Великобританії.

Адреса і місце розташування посольства Великобританії в Москві

Для можливості виїхати вчитися в цю країну необхідно буде заповнити англійською мовою анкету і зібрати необхідні документи:

 • Основний документ - закордонний паспорт;
 • Одне кольорове фото - світлий фон, недавно зроблене, розміри 35 * 45 мм, не має рамок і заокруглень;
 • Документи, що підтверджують зарахування на курс.
 • Наявність достатніх коштів на весь період навчання. Це може бути банківська виписка як своя, так і спонсора та довідка з роботи (зразок довідки з місця роботи російською мовою можна скачати тут , англійською тут );
 • Заброньоване місце проживання - готель, оренда кімнати, проживання в родині і так далі;
 • Додатковими документами можна підстрахуватися - рекомендація з місця роботи, наявні сертифікати або дипломи або ж просто власноруч написану докладний лист з намірами і планами на майбутнє;
 • Інші паспорта з візовими відмітками.

Зразок документа, що підтверджує зарахування в навчальний заклад

Всі надані документи повинні бути перекладені на англійську без завірення.
Але навіть при наявності всіх документів і правильно оформлених, немає гарантій, що віза буде видана. Дуже важливо співробітника візової служби переконати в своїй благонадійності. Теж саме стосується і оформлення звичайної туристичної візи в Англію .

Віза для студентів

Вчитися в Великобританії можна за студентською візою Tier 4. Вона відкриває доступ до британського утворення в ВУЗі з ліцензією Home Office, курс навчання якого триває понад півроку.
Студентська віза в Великобританію категорії Tier 4 має два типи:

 1. Навчальна Tier 4 «General Student» - 16+.
 2. Навчальна Tier 4 «Child Student» - 4-16 річним дітям, які виявили бажання навчатися в приватній школі Англії.

Зразок візи Tier 4 «General Student»

Зразок візи Tier 4 «General Student»

Зразок візи Tier 4 «Child Student»

Для отримання Tier 4 «General Student» головною вимогою є набір певної кількості балів, а саме 40. Вони складаються з підтвердження про зарахування - 30 і наявності грошової суми - 10.

Потрібно мати на увазі, що кожна заявка або продовження передбачає проходження співбесіди. І якщо воно пройде невдало (поганий англійська), то виїхати вчитися або залишитися далі не вдасться. У цьому відео представлений зразок інтерв'ю на отримання студентської візи до Великобританії.

Зарахування на курс і спонсорування

Молоді люди, охочі поїхати отримувати вищу освіту в Великобританію по візі Tier 4, зобов'язані підшукати собі людину, яка візьме на себе видаткову частину задуманого підприємства. Що дає спонсорство:

 1. Впевненість в повному проходженні навчальної програми студентом.
 2. Перекладання відповідальності за студента на спонсорує.

Зразок заяви на надання спонсорської допомоги студенту

Також, виїжджаючі до Великобританії вчитися по Tier 4 повинні знати - обраного ВНЗ повинен бути ліцензований. В іншому випадку у видачі дозволу буде відмовлено.

У цьому відео показано, як правильно вибрати ВНЗ в Великобританії і вступити в нього вчитися.

Доказ фінансової спроможності

Кандидати на навчання зі студентською візою Tier 4 зобов'язані подати документи, що підтверджують наявність певної суми для життя в країні весь період навчання. У тому числі і на сім'ю, якщо така є, так як розраховувати на підтримку держави вони не зможуть.

У тому числі і на сім'ю, якщо така є, так як розраховувати на підтримку держави вони не зможуть

Зразок виписки з банку про стан рахунку російською мовою

Її розмір прямо залежить від місця навчання, буде це Лондон або інше місто. У першому випадку сума дорівнює 1020 англійським фунтам на місяць, для інших місць - 820.
При курсі навчання тривалий час (3 - 4 роки) показуються суми на перші 9 місяців. Якщо до подачі заявки якась сума вже виплачена за навчання, то вона буде віднята. Гроші повинні вже бути на рахунку до заяви за 28 днів.

Рівень володіння англійською мовою.

Виїхати вчитися до Великобританії за візою Tier 4 можна буде студентам, які мають відмінний сертифікат на знання англійської мови. Загальноосвітній курс зажадає відповідності Level 3, а Національна кваліфікаційна схема - NQF.
При навчальній програмі, яка не веде до присвоєння ступенів бакалавра і магістра, досить буде рівня B1 (Загальноєвропейська схема оцінок).
Сертифікат B2 буде потрібно тим, хто проходить бакалаврат і магістратуру. Сам інститут теж наділений повноваженнями перевірки мовних знань своїх студентів.

Сам інститут теж наділений повноваженнями перевірки мовних знань своїх студентів

Зразок сертифіката про рівень володіння англійською мовою

Наскільки реально знайти роботу після навчання?

Віза Tier 4 передбачає перехід на іншу категорію, яка дає право стажуватися. Тобто, після отримання диплома, з візою Tier 5, колишній студент зможе працювати у Великобританії протягом року. І якщо він відмінно зарекомендує себе за цей час, то у нього з'являється відмінний шанс залишитися в країні далі, але тільки вже по робочій візі, документи на яку оформляє роботодавець.

У цьому виді докладно розповідається про те, як знайти роботу в Великобританії .

Як можна одночасно вчитися і працювати

Таким правом володіють студенти, ВНЗ яких фінансуються державою. Отримують ступеня, можуть трудитися не більше 20 год. На тиждень під час навчання і необмежено - на канікулах.
Ті, хто отримує академічний рівень знань (коледжі), працюють 10 год. - за тиждень. У канікулярний час - без обмежень.
Учні приватного коледжу або школи не мають права працювати взагалі.

Кому дозволено приїжджати з родиною до Великобританії?

Виїхати до Великобританії за знаннями разом з сім'єю, дозволено студентам, які навчаються у рік і більше. І то в тому випадку, якщо ВНЗ має державну фінансову підтримку.
Якщо сім'я на момент приїзду заявника вже знаходиться в країні, то їм дозволено залишитися до закінчення дії виданої візи з подальшим її продовженням одночасно з навчаються.

Якщо сім'я на момент приїзду заявника вже знаходиться в країні, то їм дозволено залишитися до закінчення дії виданої візи з подальшим її продовженням одночасно з навчаються

Зразок офіційного запрошення для членів сім'ї

імміграційна перевірка

Як тільки студент отримав візу і поїхав до Англії, він потрапляє під невсипущий контроль міграційних служб. І кожен пакет документів буде мати «прив'язку» до людини, яка взяла на себе спонсорську підтримку студента.
Він зобов'язаний в першу чергу знати про всі його переміщення і справах і негайно сповіщати відповідні органи про наступні моменти - НЕ прибуття, чи не зарахування до ВНЗ, пропуски занять і так далі. В іншому випадку ця людина позбавляється спонсорської ліцензії. Еміграція до Великобританії таким чином можлива, але добре вчитися доведеться обов'язково

Коли краще почати підготовку для отримання студентської візи?

Дуже часто молоді люди не мають уявлення про тривалість процесу отримання візи. І відповідно, не приділяють достатньо часу на цей процес, залишаючи все це на останній момент.
А починати це треба якомога раніше, адже крім збору стандартних паперів, які вже є (паспорт або свідоцтво про народження), потрібно буде приділити якийсь час наступних заходів:

 • зробити щеплення, необхідні для в'їзду в країну. Можливо, доведеться надати свіжу флюорографію;
 • збір довідок про фінансову спроможність;
 • здача біометричних даних і проходження інтерв'ю.

Для отримання візи до Великобританії додатково потрібно здавати відбитки пальців

Знаючи все це, слід поставитися серйозно і відповідально до всього майбутнього процесу, якщо мета дійсно висока.

Студентська віза на короткий термін

Існує і такий варіант дозволів, призначений пройти короткі курси на території Великобританії. При поглибленому вивченні мови видається розширена віза, що має короткостроковий статус. Умови отримання таких віз:

 1. Спочатку планується поїздка на короткий термін - півроку - 11 місяців.
 2. Потрібно жити поза Швейцарії і зони ЄС.
 3. Вік 18+.
 4. Є запрошення.
 5. Наявність достатніх коштів.

З такою категорією дозволу буде не можна:

 • Вчитися в державному шкільному закладі;
 • Трудитися і відкривати свою справу;
 • Одружитися / виходити заміж.
 • Їхати з сім'єю;
 • Користуватися державної соціальної підтримкою.

Починати займатися оформленням такої візи потрібно не раніше 3 місяців до вильоту в країну. Відповідь зазвичай приходить через 3 тижні після подачі заяви.

Відповідь зазвичай приходить через 3 тижні після подачі заяви

Зразок короткострокової студентської візи до Великобританії

Загалом, є з чого вибрати і шансів потрапити до Великобританії на навчання досить, хоч і здійснити це не так і просто. Головне, поставити мету, і з усією серйозністю підійти до всього процесу.

Наскільки реально знайти роботу після навчання?
Кому дозволено приїжджати з родиною до Великобританії?