Утилізація підгузників і одноразових пелюшок: інтернет-магазин товарів медичного призначення в Києві

Утилізація підгузників і одноразових пелюшок

Утилізація підгузників - питання складне, відповідь на який до цих пір не можуть знайти, як наукові співробітники, так і дбайливі батьки. На багатьох форумах в інтернеті можна знайти активно обговорення питання утилізація, де у мам і тат свої варіанти відповідей, але лідирує один: упаковка використаних підгузників в додатковий пакет і приміщення в звичайну урну. Але наскільки це правильно? Один підгузник може мати вагу до 300 грам і навіть більше, а з розрахунком потреби зміни підгузника раз в 2 - 3 години, в урні за день вийде пристойна кількість підгузників, що в свою чергу непрактично і доставить значний дискомфорт самим батькам.

Питання утилізація намагаються вирішити деякі винахідливі виробники спеціальних приладів. Так, сьогодні в інтернеті можна знайти спеціальне пристосування для утилізації підгузників і одноразових пелюшок. Використання спеціальної системи утилізації підгузників і пелюшок дозволяє упакувати підгузник за кілька секунд, повністю виключаючи поширення запаху в приміщенні.

Система являє собою спеціальний контейнер з місткістю до 30 підгузників, що дуже вигідно при щоденній заміні великої кількості підгузників.

Всередині контейнера встановлюється спеціальна касета для утилізації підгузників і пелюшок. Самою касети вистачає приблизно на місяць при активному використанні системи утилізації.

Використання спеціалізованих систем утилізації - це чудовий вихід із ситуації, в яку потрапляють батьки з потребою кожен день викидати більше кількість використовуваних підгузників.

Питання утилізації підгузників і одноразових пелюшок, не дивлячись на наявність спеціальних контейнерів, і по сьогоднішній день залишається гострим і без відповіді.

У разі, якщо Вам простіше викидати вироби у відро для сміття, обов'язково використовуйте додатково пакет для запобігання поширенню неприємного запаху в приміщенні. При такому способі утилізація, викидати сміття необхідно щодня, так як навіть додатковий пакет не може на 100% захистити від поширення неприємного запаху.

Виникли питання? Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію у фахівців інтернет-магазину «Білосніжка» . Також на сайті представлений широкий асортимент товарів медичного призначення, в тому числі і підгузники, а також одноразові пелюшки.

Але наскільки це правильно?
Виникли питання?