Які краще швабри для підлоги з системою віджиму. Набори відро + швабра з віджиманням

У Борка приміщень - завжди побутова мука, ставлення до якої будь-якої господині неоднозначне. Ніколи не хочеться зайвий раз мочити руки, діставати ганчірку і валяти нею по підлозі. Недарма виробники побутових помічників розвивають напрямок часткового звільнення від домашнього рабства. Наскільки простіше тільки налити воду в відро і дістати ледачу швабру - нехай вона попрацює сама. Мінімум участі у прибиранні руками доставляють нові розробки з винаходом самоотжімающіхся швабр. Здорово повернути її в спеціальному механізмі без особливих зусиль і не отримати ніяких патьоків з покриття підлоги, та ще й форми таких швабр дозволяють проводити прибирання набагато ефективніше їх дерев'яних технічних попередників.

Набір для прибирання Leifheit CLEAN TWIST MOP 52019 з круглою насадкою з мікрофібри не тільки ретельно відіжме ганчірку механізмом CLEAN-TWIST, але і відрегулює ступінь її вологості. Спеціальна педалька з легкістю призведе в рух міні-центрифугу, віджимаючи насадку з таким рівнем вологи, на який Ви претендуєте. Якість насадки не залишить розлучень і ворсинок на підлозі, а зручна кругла форма дістане і прибере будь-які забруднення, включаючи важкодоступні місця (у ніжок меблів, наприклад).

В наборі для прибирання Vileda Easy Wring (Ізі Врінг) 133648 насадка трикутна. З цієї добре віджатою насадкою легко мити паркет, ламінат, скло і плитку. Унікальні механізми віджимання зроблять ганчірку настільки вологою, щоб не залишати розлучень на настільки делікатних покриттях.

Варто звернути увагу і на швабру з віджиманням Leifheit Multi Mop 3in1 57700 . Такі мультіфункцінальние швабри з віджиманням зроблять всю брудну роботу, залишивши руки в чистоті. Швабра з віджиманням вбере в себе будь-які плями, воду, а, віджавши її, можна сміливо приступати до подальшої прибирання і не піклуватися про відмивання прилип до неї бруду.

І не треба руками полоскати і віджимати складну насадку. Механізми віджиму прості і легковідтворюваною.

Швабра для підлоги LEIFHEIT PICOBELLO PLUS 57000, швабра Leifheit PICOBELLO COTTON PLUS 57030, швабра Vileda WringMat (Врінг Мат) 133870 - унікальні помічники в миття підлоги, мають вбудовану систему віджиму. Така швабра міцно займають місце в інструментах для прибирання.

Така швабра міцно займають місце в інструментах для прибирання

Високоякісний пластик, знімається на липучці насадка з чудовою мікрофібри - ніяких сумнівів - кращий винахід в світі швабр з віджиманням.

Нема чого навіть нахилятися, щоб успішно робити прибирання з таким інструментом. Рухомі частини, щітки для плям, прибирання не займе багато часу і сил. А насадка після збирання може бути знята, просушена або випрана. І знову возз'єднана з унікальною шваброю, віджимання води для якої тільки додаткова зручність, що не вимагає бруднити руки.

Ергономічні швабри з віджиманням і знімними насадками представлені в комплектах з відповідними за розміром і формою відрами, що ще більш спрощує користування ними.

Мікрофібра, створена для прибирання без хімії, не залишає жодних слідів і ніяких сумнівів в необхідності такої швабри, яка мало не миє підлогу сама.