Спілкування в форматі HD. Веб-камери високої роздільної здатності Logitech і програмне забезпечення Logitech Vid HD

Спілкування в форматі HD   Веб-камери високої роздільної здатності Logitech і програмне забезпечення Logitech Vid HD   Швейцарія відома не тільки своїми банками і шоколадом: заснована там три десятиліття тому компанія Logitech вже багато років є самим передовим і авторитетним виробником комп'ютерної периферії в світі

Спілкування в форматі HD

Веб-камери високої роздільної здатності Logitech і програмне забезпечення Logitech Vid HD


Швейцарія відома не тільки своїми банками і шоколадом: заснована там три десятиліття тому компанія Logitech вже багато років є самим передовим і авторитетним виробником комп'ютерної периферії в світі.


Практично кожен власник комп'ютера або є користувачем оптичної або лазерної мишки від Logitech, або мріє про неї. І не тільки про неї! Клавіатури та бездротові комплекти, керма та джойстики, гарнітури, мультимедійна акустика - у високій якості всіх цих товарів можна не сумніватися, якщо вони увінчані впізнаваним логотипом Logitech. Але сьогодні мова піде про інше важливому напрямку діяльності компанії - про веб-камерах. Як відомо, вони потрібні для здійснення відеодзвінків, хоча також використовуються для запису роликів на YouTube або в власному блозі. Ці цифрові відеоглазкі в наші дні використовують мільйони людей по всьому світу! Але ось парадокс: найбільш просунуті кіномани вже кілька років насолоджуються фільмами у форматі високої чіткості, тоді як веб-камери, з позиції дозволу і якості захоплюваного ними зображення, розвивалися не настільки бурхливо. Є навіть такий прикрий критерій оцінки якості роботи побутових камкордеров: «знімає як веб-камера». Але Logitech не була б лідером індустрії комп'ютерної периферії, якби не йшла в авангарді - тому поява веб-камер з підтримкою HD було лише питанням часу. І воно настало: в минулому році компанія представила кілька таких моделей, а також безкоштовне програмне забезпечення Logitech Vid HD , Що дає власнику девайса швейцарської марки ще один привід пом'янути розробників добрим словом. Але про все по порядку


Доступно, але ефективно

Лінійку HD веб-камер відкривають Logitech HD Webcam C270 і Logitech HD Webcam C310 , Компактні і недорогі моделі, які підходять як для стаціонарних комп'ютерів, так і для ноутбуків.

Лінійку HD веб-камер відкривають   Logitech HD Webcam C270   і   Logitech HD Webcam C310   , Компактні і недорогі моделі, які підходять як для стаціонарних комп'ютерів, так і для ноутбуків

Базова Logitech HD Webcam C270 (на фото зліва) здатна знімати відео в 720p (1280 x 720) і робити фотографії з дозволом 3 Мпікс. Завдяки технології Logitech RightLight, картинка виходить збалансованої практично при будь-якому освітленні. У свою чергу, вбудований мікрофон, доповнений алгоритмом шумозаглушення, забезпечує завидну чистоту при передачі голосу співрозмовника. На думку тих, хто вже встиг випробувати Logitech HD Webcam C270 в справі, це найбільш приваблива модель в своєму класі. Трохи дорожча Logitech HD Webcam C310 відрізняється від молодшої сестри не тільки дизайном, але і можливостями. Так, для оптимізації зображення в ній використовується більш просунутий алгоритм Logitech RightLight II, а еквівалентне дозвіл фотознімків складає вже 5 Мпікс. Крім того, користувач може задіяти в реальному часі один з декількох відеоефектів, істотно піднявши настрій своєму візаві ..


Бізнес клас

HD веб-камерою, так би мовити, бізнес-класу в новому каталозі швейцарської компанії є Logitech HD Webcam C510 .

HD веб-камерою, так би мовити, бізнес-класу в новому каталозі швейцарської компанії є   Logitech HD Webcam C510

На додаток до перерахованих фішках моделі Logitech HD Webcam C310, вона фотографує з роздільною здатністю 8 Мпікс і може служити засобом біометричної ідентифікації по контурах особи. Одна з головних особливостей Logitech HD Webcam C510 - це її конструкція. Модель справедливо позиціонується як портативна, оскільки при складеному кріпленні поміщається практично в будь-яку кишеню, чи не обтяжуючи його. Плюс, блок камери зроблений поворотним - дуже зручно, якщо перед комп'ютером сидять кілька людей, і кожен хоче потрапити в кадр.


флагман

Нарешті, старша модель серії - незвичайна Logitech HD Pro Webcam C910 .

Нарешті, старша модель серії - незвичайна   Logitech HD Pro Webcam C910

У неї є цілий букет «смакоти», які зробили б честь іншої відеокамері: зйомка відеороликів з роздільною здатністю Full HD 1920 х 1080 (і 1280 х 720 для відеодзвінків), фотографування з еквівалентним дозволом 10 Мп, два мікрофони з потужною системою шумозаглушення, світлосильна оптика Carl Zeiss ... Зрозуміло, Logitech HD Pro Webcam C910 може похвалитися і іншими унікальними особливостями. Це і розпізнавання особи, і ефекти в реальному часі, і можливість монтажу відео і швидкого завантаження знятих роликів на Facebook або YouTube. Дві останні операції здійснюються за допомогою доданого софта MAGIX (до слова, він входить в комплект поставки всіх HD веб-камер Logitech). Цілком очевидно, що Logitech HD Pro Webcam C910 - вже не просто веб-камера в звичному розумінні, а дуже гнучкий і ефективний комплекс для фото- / відеофіксації і ідентифікації, що забезпечує також максимально зручний інтеграцію домашнього комп'ютера з соціальними і розважальними інтернет-порталами. Ось воно, настало майбутнє!


Logitech Vid HD

Наостанок кілька слів про Logitech Vid HD - безкоштовному програмному забезпеченні для здійснення відеодзвінків. Ця програма має простий інтерфейс, не переобтяжений зайвими функціями, а також забезпечує високу якість HD-зображення і звуку. Софт Logitech Vid HD ідеально підходить для регулярного спілкування родичів і друзів, які не мають можливості часто бачитися за межами мережі Інтернет.


Hi-Fi.ru