«Валентин Стрикало» в Липецьку заспівали про мінливість підліткового кохання

Концерт широко у не рекламувався, проте все одно викликав чималий ажіотаж серед липецкой молоді. За словами організатора концерту Станіслава Сажаева, вже в перший тиждень після появи анонса в соціальній мережі «ВКонтакте» липчане скупили половину квитків.

"На моїй пам'яті ніколи не було такого ажіотажу, - розповів Станіслав садити. - Квитки розходилися феноменальними темпами, враховуючи, що реклами як такої не було - тільки одна група в соцмережі".

На концерт прийшли пару сотень підлітків, спраглих на власні очі побачити кумира. Серед глядачів можна було бачити зовсім юних липчан, явно не відповідають заявленому на афіші віковою обмеження «12+».

Музиканти під оглушливий рев фанатів з'явилися на сцені з півгодинною затримкою.

"Я помітив, що біля сцени, як правило, стоять найменші, вони завжди більше всіх матюкаються", - замість привітання заявив соліст групи Юрій Каплан.

До слова, сам Каплан, спілкуючись із залом, періодично вживав нецензурні вирази. Були присутні вони і в деяких піснях, виконаних на концерті.

В ході свого виступу українські артисти зіграли практично весь свій репертуар. Музиканти представили публіці свій другий повноформатний альбом «Частина чогось більшого», який офіційно ще не вийшов.

"У цьому альбомі зібрані більш ліричні композиції, ніж в першому, відверто панк-рокерском, - зізнався Каплан. - Як і на першій платівці, гумор теж буде, різниця лише в тому, що він буде більш завуальованих. Адже кожен любить вуаль".

Липчане почули композиції про підліткового кохання і гумористичні історії про збрити брови. Однак публіці зі школярів, що обліпили сцену, припали до вподоби нові популярні мелодії. Трохи позаду захоплених десятикласниць зібралися шанувальники постарше, які прийшли почути хіти «Наше літо», «Кайен», «Рустем» та інші пісні, завдяки яким інтернет-пародисти стали знаменитими на весь СНД.

У перервах між піснями Каплан активно жартував.

"Більшість груп орієнтується на школярів, і ми теж", - заявив артист перед однією з композицій.

Завершили свій виступ «Валентин Стрикало» ударно - хітами «Я б'ю жінок і дітей» і «Альбіна». Після концерту вечірка продовжилася - музиканти роздавали автографи і фотографувалися з шанувальниками.

"Все почалося з того, що я виклав кілька смішних відеороликів в Інтернет, і їх подивилося велика кількість людей, - розповідає про історію створення групи Юрій Каплан. - У цих роликах я представлявся Валентином Стрикало і пародіював Діму Білана, В'ячеслава Малежика, Потапа і Настю Каменських. Після того, як ролики стали популярними, я створив однойменний колектив. Зараз ми гастролюємо по СНД, у нас є кілька відеокліпів, наші пісні є в ротації радіостанцій, а наші відео - на телевізійних каналах ".

На сьогоднішній день «Валентин Стрикало» - повноцінна рок-група, що має в своєму арсеналі як несерйозні, гостро-гуморні пісні, так і ліричні задушевні балади. Їх живі концерти - це неймовірна енергетика кожного з музикантів, невимушене спілкування з залом і, звичайно, злагоджена, потужна і драйвова гра.

Крім любові тисяч фанатів, група удостоїлася і загальновизнаних похвал і нагород: «Forbes» включив її в першу трійку артистів, які прославилися в Інтернеті, «Російський піонер» назвав головним голосом покоління WEB 2.0., А «GQ» удостоїв звання самого модного тренду року, в 2011 році «Валентин Стрикало» були нагороджені премією «Золота горгулья» від клубу «16 тонн» в номінації «Кращий ВІА року».

Концерт широко у не рекламувався, проте все одно викликав чималий ажіотаж серед липецкой молоді