Mi Robot Vacuum - пилосос від Xiaomi під брендом MIJIA

 1. Технічні характеристики Mi Robot Vacuum
 2. 12 типів датчиків на борту
 3. автономність
 4. Прибирання будинку

Xiaomi представила ще одну умною новинку для вашого будинку під  брендом MIJIA

Xiaomi представила ще одну умною новинку для вашого будинку під брендом MIJIA . Це робот прибиральник під назвою Mi Robot Vacuum . Він виконаний у формі диска, має док-станцію для автоматичної зарядки, а також вбудовану батарею на 5200 мАч для безперервної прибирання протягом 2.5 годин.

Технічні характеристики Mi Robot Vacuum

Технічні характеристики Mi Robot Vacuum

Mi Robot Vacuum прибирає ваш будинок сам, вся справа в прогресивній системі сканування приміщень і складання оптимального індивідуального маршруту для прибирання. Робот оснащений LDS (Laser Distance Sensor) - лазерним далекоміром, який з великою точністю визначає відстань до стін і інших предметів, він знаходиться в спеціальній вежі на верхівці корпусу, яка обертається на 360 градусів і оглядає все приміщення. Крім цього в конструкції робота передбачено 12 вбудованих технологічних датчиків, ультразвуковий сканер і три процесора для позиціонування робота: 4-х ядерний чіпсет ARM Alwinner, співпроцесор ARM Cortex від STMicroelectronics і процесор обробки зображень Texas Instruments LDS.

Крім цього в конструкції робота передбачено 12 вбудованих технологічних датчиків, ультразвуковий сканер і три процесора для позиціонування робота: 4-х ядерний чіпсет ARM Alwinner, співпроцесор ARM Cortex від STMicroelectronics і процесор обробки зображень Texas Instruments LDS

Сканування приміщення і визначення траєкторії відбувається з частотою 1800 раз в секунду, це і дозволяє добитися високої точності вимірювань. Щось подібне застосовується і в сучасних безпілотних автомобілях.

Щось подібне застосовується і в сучасних безпілотних автомобілях

12 типів датчиків на борту

 1. лазерний далекомір LDS
 2. датчик віддалення від стін
 3. датчик пилу
 4. датчик зіткнень
 5. ультразвукової радар
 6. датчик великих частинок
 7. електронний компас
 8. гіроскоп
 9. акселерометр
 10. спідометр
 11. датчик падіння
 12. датчик швидкості обертання вентилятора

лазерний далекомір LDS  датчик віддалення від стін  датчик пилу  датчик зіткнень  ультразвукової радар  датчик великих частинок  електронний компас  гіроскоп  акселерометр  спідометр  датчик падіння  датчик швидкості обертання вентилятора

Mi Robot Vacuum їздить не довільними траєкторіями, як більшість аналогічних пристроїв, а він аналізує і складає маршрут по дому сам. Крім цього, на борту встановлена ​​легка і водночас потужна японська система Nidec, яка очищає поверхню у вашій квартирі під тиском повітря в 1800 Паскалей. Mi Robot Vacuum вміє підключатися до фірмового додатком Xiaomi MIJIA і може управлятися зі смартфона.

автономність

автономність

Mi Robot Vacuum харчується від вбудованого літій-іонного акумулятора на 5200 мАч, батареї в роботі використовуються від відомих світових брендів LG і Panasonic. Такий ємності акумулятора вистачає на 2.5 години прибирання, досить хороший результат. Коли Mi Robot Vacuum знадобиться підзарядка, він сам знайде шлях до док-станції і сам встане на зарядку.

Прибирання будинку

Прибирання будинку

Управляється робот Xiaomi через фірмовий додаток MIJIA, яке є сумісним як з iOS так і з Android пристроями. У додатку можна встановлювати ваші особисті переваги по прибиранню приміщення, наприклад виставити графіки прибирання - по яких днях і годинах робот буде виїжджати на службу.

У додатку можна встановлювати ваші особисті переваги по прибиранню приміщення, наприклад виставити графіки прибирання - по яких днях і годинах робот буде виїжджати на службу

Навіть в самому великому будинку робот Mi Robot Vacuum не згубиться, так як його місце розташування завжди можна підглянути на екрані вашого смартфона на складеному плані квартири. Також в режимі реального часу показується прогрес прибирання.

Основна щітка за допомогою датчиків наближення сама регулює своє віддалення від поверхні, тому впевнено прилягає до підлоги і очищає рівну поверхню. Додаткові бічні щітки дістануть пил навіть з найглибшого кута або зазору. Mi Robot Vacuum завжди тримається на відстані в 1 см від стіни, так що ні шпалери ні корпус робот не будуть зіпсовані.

Mi Robot Vacuum завжди тримається на відстані в 1 см від стіни, так що ні шпалери ні корпус робот не будуть зіпсовані

Ще однією цікавою фішкою робота можна назвати установку меж прибирання, в додатку можна вибрати невидимі межі, за які робот не зможе виїхати, таким чином ви можете насолоджуватися чаюванням в вітальні поки робот прибирає інші кімнати, до вас він не зможе заїхати.

Що в підсумку

 • унікальна система з 12 датчиків і трьох процесорів для позиціонування
 • управління роботом через додаток MIJIA
 • повна автоматизація роботи
 • якісні компоненти LG, Panaconic Nidec і інші
 • автономність 2.5 години
 • відображення статусу прибирання в реальному часуі