Pasquale Bruni поповнив «Секретний сад» прекрасними новинками

Назва ювелірної лінійки було обрано невипадково. Воно відображає головне джерело натхнення - приватні сади Мілана, які «ховаються» в центрі міста. Зазвичай мало хто знає про їхнє існування, і з цими зеленими оазисами пов'язані різні цікаві історії.

Вперше я побачила колекцію на вставці Baselworld 2015. Тоді мені пощастило особисто познайомитися з Еудженіо Бруні - дочкою засновника компанії, яка є креативним директором Pasquale Bruni. Почути розповідь про вироби особисто від неї і разом приміряти кільця, сережки та намиста було подвійно приємно. Показуючи прикраси з ключовим мотивом у вигляді витонченого листка дерева, Еудженія розповіла мені, що одного разу, гуляючи по місту, вона була зачарована тим, як вітер колише листя дерев. Саме цей рух вона і прагнула втілити в ювелірних виробах з колекції «Секретний сад» .

Пелюстки по-різному обіграні в сережках, кільцях і кулонах. Одні з них зроблені з чистого золота, інші інкрустовані діамантами, треті прикрашені великими самоцвітами. Цього року до них були додано три кільця і ​​пара сережок в стилі високого ювелірного мистецтва Giardini Segreti Haute Couture.

Особливо цінним екземпляром серед них стало виріб у формі квітки зі значним смарагдом однойменної огранки вагою 20.48 карата. Його оточують вкриті діамантами пелюстки з білого золота. Таким же чином були оформлені і два інших кільцях з цієї підколекції - з овальним смарагдом і турмаліном «Параїба».

Крім згаданих вище виробів в високоювелірную лінійку Giardini Segreti Haute Couture увійшов яскравий комплект з чокера, сережок, браслета і кільця. Покривають рожеве золото аметист і рожевий агат сплелися в єдиному пориві з блискучими діамантами. Ці самоцвіти розповідають історію про жінку, її витонченості і про її незбагненному серце.

Інша новітній напрям «Секретного саду» - «Мініатюрний сад» (Petit Garden), що складається, як випливає з назви, з мініатюрних виробів. Серед них симпатичні кільця, які можна носити одночасно по кілька штук на одному пальці, і сережки-кільця. Їх дизайн досить простий - листя зроблені з рожевого і білого золота і доповнені розсипом діамантів.

Одним з найбільш пам'ятних виробів минулого року стало кільце, яке можна було носити на пальці або прикрасити їм зав'язаний шарф. Цього року Еудженія представила продовження напрямку дорогоцінних аксесуарів. «Секретний сад» поповнився лінією шпильок і предметів для волосся, виконаних з білого або рожевого золота з діамантами кольору шампанського або безбарвними камінням. Ці прикраси були задумані для жінки, яка любить одягатися в коштовності - справжньою німфи серед сліпучої і чарівної природи.

Pasquale Bruni - сімейний бізнес зі світовою популярністю, заснований в 1976 році. Паскуаль Бруні пройшов довгий шлях від простого ювеліра до геніального майстра ексклюзивних коштовностей і завжди відрізнявся здатністю точно вгадувати побажання сучасних жінок. Він сміливо втілював їх у життя, піклуючись не тільки про дизайн, але і про комфортності виробів. Як видно з Giardini Segreti, Еудженія Бруні пішла по стопах свого батька і робить це дуже успішно.

Як видно з Giardini Segreti, Еудженія Бруні пішла по стопах свого батька і робить це дуже успішно