Amadeus спільно з партнерами Portmone.com і Кий Авіа запропонував клієнтам системи Рortmone оплату авіаквитків on-line

Партнер компанії Amadeus, провідного провайдера IT рішень світової індустрії туризму, у краинской міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків Portmone.com запропонувала послуги бронювання авіаквитків в on -line на сайті www. portmone. com. ua за допомогою рішення для електронної комерції Amadeus symphony. Партнером по реалізації цього проекту виступає агентство ЗАТ «КИЙ АВIА» - лідер України в області продажів транспортних і туристичних послуг.

Amadeus Symphony - інноваційне рішення для продажу в on-line авіаквитків і супутніх послуг. Розроблена чеськими фахівцями, Аmadeus Symphony довела свою ефективність. Рішення має переваги функціонального і комерційного характеру, які дозволять агентству успішно розпочати і розвинути свою діяльність в on-line. Кількість туристичних агентств, які використовують Amadeus Symphony в Україні стає дедалі більше. Рішення є ефективним додатковим каналом надання послуг корпоративними і індивідуальними мандрівникам.

Інформаційний ресурс глобальної системи Amadeus повністю відображений в даному рішенні і доступний для бронювання у вигляді інтуїтивно - зрозумілого веб-інтерфейсу цілодобово, в будь-якій точці світу для мандрівників. Модульна структура рішення дозволить гнучко адаптувати конфігурацію Amadeus Symphony до потреб кожного агентства.

«У Amadeus є біль шой досвід розробки ефективних рішень для електронної комерції. Наше рішення Amadeus Symphony давно використовується провідними українськими туристичними агентствами, - заявив Олексій Муровцев, директор Амадеус Україна . - Електронна комерція в світі і Україні динамічно розвивається. Ми вітаємо ініціатівуагентства «КИЙ АВIА» розширити сегменти своїх користувачів. Наприклад, недавно «КИЙ АВIА» розмістили банер на сайті міжнародного аеропорту Бориспіль з посиланням на бронювання авіаквитків в on -line. Безумовно, це приверне в агентство нових пасажирів і збільшить обсяги продажів в on -line. Наш партнер Portmone.com забезпечує оплату авіаквитків через електронні способи оплати протягом декількох років. Ми також раді ініціативи наших партнерів знайти нових відвідувачів сайту завдяки сервісу on -line бронювання авіакв абілетов. З настанням ери електронних квитків покупка авіаквитка займає кілька хвилин. Пасажиру лише залишається приїхати в аеропорт, назвати свої контактні дані та номер електронного квитка, що істотно заощаджує його час ».

«Pоrtmone.com забезпечує сервіс оплати авіаквитків для цілого ряду турагентств і цей напрямок нам здалося дуже перспективним. Ми вирішили сфокусуватися на цьому напрямку і запропонувати нашим клієнтам свій, спеціалізований сервіс. Portmone.com розвивається не тільки в основному напрямку - оплаті рахунків, а й пропонує своїм клієнтам цілий набір власних, додаткових сервісів - страхування, підписка на періодичні видання, магазин подарунків. Сервіс бронювання і продажу авіаквитків став логічним і хорошим доповненням до цього спектру »- коментує нововведення директор Pоrtmone.com Ігор Горін.

ЗАТ «КИЙ АВIА» одне з первихтурістіческіх агентств, яке впровадило рішення для електронної комерції Amadeus, - додав Генеральний директор ЗАТ «КИЙ АВIА» Сергій Савюк. - Розуміючи ефективність розвитку бізнесу в on - line, наш е агентство активно розвиває нові канали продажів і рада запропонувати інноваційні послуги з продажу авіаквитків для зручності наших мандрівників ».

Партнер компанії Amadeus, провідного провайдера IT рішень світової індустрії туризму, у краинской міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків Portmone Версія для друку