Розплідник Слід горностая

еня звуть Єлизавета Липовенка, розплідник Ermine Trace ( Слід горностая) я зареєструвала в квітні 2005 року в Міжнародному фелінологічна Центрі   Феліс еня звуть Єлизавета Липовенка, розплідник Ermine Trace ( "Слід горностая") я зареєструвала в квітні 2005 року в Міжнародному фелінологічна Центрі "Феліс" . Це один з найстаріших фелинологических клубів Росії. Президент клубу, Ольга Львівна Абрамова, стала моїм першим учителем і провідником в світ фелінології. Уже тоді британські сріблясті шиншили були предметом законної гордості "Феліса", і на даний момент він як і раніше має найсильнішою в Росії школою розведення кішок в цьому складному забарвленні.

Ermine Trace починався як невеликий Монопородний розплідник, але фактично вже з 2009-го року він став працювати як колективний. Завдяки участі в роботі Анни Галаева, в розпліднику крім британських кішок з'явилися також представники шотландської породи. Зараз Ermine Trace має три відділення в Москві і Московській області - в Одинцово (Анна Маркова), Щербинці (Єлизавета Липовенка), Зеленограді (Анна Галаева).

Спочатку робота розплідника велася виключно в традиційному затушувати сріблі, але з часом збагатилася палітра забарвлень, стали різноманітніше їх генетичні основи Спочатку робота розплідника велася виключно в традиційному затушувати сріблі, але з часом збагатилася палітра забарвлень, стали різноманітніше їх генетичні основи. У 2010 році крім клубної реєстрації WCF розплідник отримав також реєстрацію в системі Ассолюкс, рег. № 4387 .

Родоначальником розплідника став чудовий німецький кіт, чемпіон світу WCF Eric von Bürgersruh, володар рідкісного забарвлення срібляста шиншила (ns 12). Він приїхав з Німеччини вже дорослим, півторарічним, залишив після себе численне потомство і привніс в популяцію ген cs, завдяки якому в розпліднику вперше з'явилися синьоокі кошенята окраса шиншила-пойнт.
Першими нареченими Еріка стали британські сріблясті шиншили з розплідника Pearl of Empire, а також їх нащадки. У 2009-му році з Австрії до нас приїхала срібляста затушована кішечка Schönweg Camila Blanchefleur, і це поклало початок нашому довгому співпраці з австрійським розплідником Schönweg . У тому ж році від в'язки Еріка з Lensky Abbatisse Isadora, кішкою скоттиш-фолд забарвлення silver-shaded-point, був отриманий перший послід скоттишей, який відкрив другий напрямок роботи Ermine Trace - розведення шотландських висловухих кішок забарвлень ns 11 (12) і ns 11 ( 12) 33.

У 2010-му році в розпліднику з'явився молодий виробник - Viva Vogue Happy Christmas. За допомогою Happy ми помітно змінили на краще ситуацію з формою і кольором очей наших кішок і практично забули, що таке Жовтоокий шиншила або шиншила з оливковими (зеленувато-коричневими) очима.

В кінці 2011 року було прийнято рішення попрацювати також із золотою гамою забарвлень в самому перспективному на сьогодні варіанті - тікірованное золото, і незабаром у нас з'явилися перші представники цієї групи забарвлень: золота тікірованная кішка Queenly Gold з розплідника My-Mirage і генетично тікірованний кіт Karl-Friedrich from Kalipco забарвлення золота шиншила. У 2012 році до нас приїхала ще одна кішка-производительниц колорного забарвлення - Lara-Cat Caitlin, і була продовжена робота з австрійськими лініями Schönweg як в британській, так і в шотландської племпрограмме. Було отримано кілька нащадків від в'язок наших британських кішок з красивим котом Schönweg Ocean in Love, крім того, розплідник отримав кілька цікавих сріблястих виробників в звичайному і колорного варіантах завдяки спільній роботі з розплідником My-Mirage .

У 2013 році в розпліднику з'явилася срібляста затушована, генетично тікірованная кішечка Kamilla Silver County, а в 2014 році з Австрії приїхав ще один випускник розплідника Schönweg - синьоокий красень, сріблястий затушований колор-пойнт Teodoro, також залишив численне і дуже цікаве потомство.

У 2016 році до Анни Галаева приїхала з Молдавії дочка її випускника Ermine Trace Thadee, Ange-Beauty Nika Luxury, володарка дивовижних синіх очей, і взяла участь в подальшому розвитку сріблястого колорного напрямки. Тоді ж, в кінці 2016 року, сталося непередбачуване: від пари наших виробників Schönweg Teodoro і Ermine Trace Olwen, пра-правнучки Еріка і Schönweg Camila Blanchefleur, народилася ексклюзивна кішка Ermine Trace Nadeya, яка при стандартному забарвленні ns 11 мала не зелені, а яскраво -блакитний очі, подібні очам колор-пойнтів. Наді була залишена в розпліднику з метою з'ясувати характер успадкування ознаки і, при наявності такої можливості, спроби отримання породної групи сріблястих шиншил ні з зеленими, як це зазвичай буває, а блакитними або синіми очима. Поєднання холодного відтінку вовни неколорних сріблястих шиншил з холодними блакитними і синіми відтінками очей має бути не менше виграшним, ніж поєднання тієї ж вовни з більш теплими зеленими.

У 2018 році ця робота дала перші плоди: Наді народила двох кошенят, що мають очі різного кольору - один блакитний, другий зелений. Звичайно, ці кошенята теж залишилися з нами і, сподіваємося, незабаром дадуть нам відповіді на питання про те, що за новий ген з'явився в нашому розпліднику і звідки.

Ми активно продовжуємо працювати і з забарвленням шиншила-пойнт, як в золотом, так і в сріблястому варіантах. У перспективі можливе розширення "колірної гами" за рахунок появи в розпліднику не тільки генетично чорних, але і блакитних, шоколадних, лілових шиншил. Як завжди, попереду відбір кращих випускників, підбір пар для них і продовження захоплюючого заняття - вдосконалення двох наших улюблених порід, британської та шотландської, в рамках роботи з групою найкрасивіших забарвлень, які не випадково називають дорогоцінними.

Трохи краще познайомитися з нашими кішками та котами можна на сторінках "Кішки" і "Коти", а останні новини про кошенят, які шукають нових господарів, дізнатися на сторінці "Кошенята". Крім того, на сайті є розділ "Фотогалерея", де можна побачити фотографії кошенят з попередніх приплодів, а також їх батьків. Щоб дізнатися, як зв'язатися з нами, перейдіть на сторінку "Контакти". Крім того, у розплідника є групи в популярних соцмережах, куди ми теж регулярно заходимо.