Розплідник британських короткошерстих кішок LA Murr * cat Білорусь, Мінськ

  1. Розплідник британських короткошерстих кішок Loving Soul, в перекладі означає любляча душа (попереднє...
  2. Власник розплідника, інструктор-фелінолог, надасть консультаційну підтримку з усіх питань: придбання...

Розплідник британських короткошерстих кішок Loving Soul, в перекладі означає любляча душа (попереднє ім'я La Murr * cat), нах одітся в місті Мінську (Білорусь) і зареєстрований за системою WCF.

Loving Soul,

Наш розплідник Монопородний, ми займаємося тільки британцями! Його назва відповідає нашим вихованцям: вони ласкаві, ніжні, люблячі своїх господарів! Всі живуть разом з нами і нашими дітьми. Ми приділяємо особливу увагу характеру наших кішок - серед них немає агресивних, неконтактних тварин. Робота розплідника спрямована на отримання британських кошенят-ведмежат сучасного типу - великих, з міцним, потужним кістяком, густий набивної шерстю, круглою головою з усміхненою мордочкою і яскравими очима, з доброзичливим, лагідним характером.

Ми займаємося різної палітрою забарвлень: КЛАССИЧЕСКИЕ - блакитний і ліловий окрас, ефектні й стильні - шоколадний забарвлення; Малювати (пляма і мармур), в тому числі сріблясті; а також ЕКСКЛЮЗИВНІ, незвичайно ефектні - циннамон (колір меленої кориці) і Фавна (колір оленяти).

Виробники розплідника - переважно імпортовані тварини, в родоводів яких тільки британці, без домішок персів, екзотів, скоттиш-фолдов, що гарантує відмінний породний тип і міцне здоров'я. Розплідник бере участь у виставках, що проводяться в різних містах, за різними системами, наші тварини регулярно удостоюються почесних призових місць.

На сторінках сайту ви можете познайомитися ближче з нашими улюбленцями, дізнатися свіжі новини про події, що відбуваються в розпліднику, про наші досягнення та подальші плани. І можливо, вам захочеться придбати свого майбутнього члена сім'ї, плюшевого улюбленця саме у нас - тоді рубрика "Кошенята" вам буде цікава.

Власник розплідника, інструктор-фелінолог, надасть консультаційну підтримку з усіх питань: придбання породистого кошеняти для душі або племінної діяльності; грамотне виховання - шлях до ідеального улюбленцю; правильне харчування, утримання; розведення і виставкова кар'єра або кастрація і безтурботне життя; і багато іншого.

Розплідник курирує особистий професійний ветлікар. Додатково необхідну інформацію ви можете знайти тут!

Приємного вам перегляду!