Розплідник британських кішок Modus Vivendi

Наш розплідник Modus Vivendi зареєстрований в системах CFA і WCF Наш розплідник Modus Vivendi зареєстрований в системах CFA і WCF!

Назва нашого розплідника "Modus Vivendi" в перекладі з латині означає Спосіб Життя! Це і є наш спосіб життя, це місце, де британських кішок люблять і діляться своєю любов'ю до цих дивних тварин з іншими людьми.

Основу нашого розплідника склали британські короткошерсті кішки і коти, вивезені з відомих розплідників Англії та Австралії. В їх родоводів стоять самі ізвестниелініі: Kolinga, Pinemarten, Pampurred, Loraston, Kalame, Cromwell, Ambritt, Marshallpark, Kaloofa!

Виробники нашого розплідника були ретельно підібрані і в розведення продаються тільки найсильніші британські кошенята, які повністю відповідають сучасним стандартам породи з винятковим британським темпераментом. Темпераментом кошенят ми приділяємо величезну увагу.

Дуже важливий момент, на який ми так само звертаємо велику увагу - це тип британських короткошерстих кошенят. Наші британські кошенята мають масивним кістяком, плюшевою і короткою шерстю, великої, красивої головою, невеликими вушками і яскравими помаранчевими і розкритими очима.

У нас Ви підберете розумного, ласкавого і люблячого британського кошеня, який стане відмінним другом, а також прекрасно підійде для подальшого розведення. Купити кошенят можна у нас за привабливою ціною.

Ми завжди раді допомогти Вам з вибором Вашого найкращого британського малюка!