Італійський модний будинок Dolce & Gabbana порвали британський прапор на спідниці (ФОТО)

На подіумі з'являлися моделі в сукнях з пишними газовими спідницями з принтом під британський прапор

Італійський модний будинок Dolce & Gabbana представив в Лондоні чергову жіночу кутюрную колекцію Alta Moda і чоловічу колекцію індивідуального пошиття Alta Sartoria.

Колекція і антураж показу, який пройшов у флагманському магазині будинку на Old Bond Street, були навіяні британської символікою - від прапора Великобританії Union Jack до фільму "101 далматинець", дія якого відбувається в Лондоні. На подіумі з'являлися моделі в сукнях з пишними газовими спідницями з принтом під британський прапор, в коктейльних сукнях з паєтками (також у вигляді Union Jack), в білих пальто з чорними "Далматинський" плямами і хутряними комірами, а також мереживних сукнях з треном, що нагадують аристократичні наряди belle epoque.

Чоловічу колекцію Alta Sartoria склали класичні костюми і пальто з легким ексцентричним флером, властивим Dolce & Gabbana.

Італійський будинок моди Dolce & Gabbana заснований в 1985 році. Перший бутик марки відкрився в 1986-му в Мілані. Марка спеціалізується на випуску одягу, аксесуарів, парфумерії та косметики.

раніше "Коментарі" розповідали, про незвичайну колекцію чоловічого одягу, яку на Тижні моди в Нью-Йорку представив іспанський дизайнер Palomo.

Фото: Dolce & Gabbana