Характер і поведінка британських кішок, правила виховання

 1. Характер і вдачу
 2. Поведінка британських кішок
 3. Шкідливі звички
 4. Психологія британських кішок
 5. Правила виховання

Щоб точно зрозуміти характер британських кішок, потрібно деякий час поспостерігати за ними. Спочатку вони здаються дуже милими і добрими, проте це не зовсім так. Такі коти є особистостями, які знають собі ціну і мають власну думку.

Британські кішки мало кого залишають байдужими. Їх поведінка досить складне і суперечливе, не можна робити висновки лише за зовнішнім виглядом цих красенів.

Характер і вдачу

Характер британських котів сильно відрізняється від інших порід. У британців є почуття власної гідності. Британець зовсім не злий, він просто дуже гордий. Аристократи дозволять погладити себе тільки в тому випадку, якщо самі захочуть ласки.

Кот нізащо не покаже свою слабкість. Крім цього, він відрізняється самостійністю. Коти ні при яких обставинах не відгукуються на «киць-киць» і сприймають тільки своє ім'я.

Особливості характеру виявляються в упертості. Тварині не вийде наказати щось. Наприклад, британців неможливо відірвати від нової іграшки, вони виконують тільки те, що хочуть робити.

Британець просто не послухається вас і проігнорує накази. Однак через високого інтелекту кіт ніколи не зіпсує жодного предмета в будинку і завжди буде ходити тільки в лоток.

Вважається, що британці злі, але це не так. Хоча кішечки люблять самотність, вони сильно прив'язуються до своїх господарів і просто обожнюють деяких домочадців. Їх характер може пом'якшити любов і ласка. Варто відзначити, що особливо ласкаві представники цієї породи можуть годинами ходити за обожнюваним людиною, поки не зможуть влаштуватися поруч з ним.

Характер хлопчика британського кота трохи відрізняється. Зазвичай він більше прив'язаний до домочадцям, ніж дівчинка. Вихованець може злитися на іншу кішку, яка живе в одному будинку з ним, також не ладнає з собаками.

Британські кішки терплячі. Страйт прямоухая здатна довго терпіти дітей, спілкуватися з людьми, але риси характеру не дозволять їй виносити приниження. Навіть після удару британці сильно ображаються, довгий час не спілкуються з господарями і замикаються в собі.

Також вони бояться підвищення голосу. Не можна обмежувати свободу представників цієї породи. Необхідно залишати двері відкритими, так як звірята вимагають свободу переміщень. Важливо пам'ятати, що гордість не дозволяє британцям йти на примирення першими. Свою образу намагаються не висловлювати, але вона проявляється в частому вилизуванні шкурки.

Британська короткошерста кішка відрізняється спокійним характером. Вихованці досить непогано ставляться до дітей, але набагато краще ладнають з дорослими людьми. Сім'я навіть повинна уникати контакту дитини з кішкою.

Як не дивно, британці люблять гри, але не витримують грубого поводження з собою. Британець не шкодитиме або мстити, тим більше дитині. Швидше за все, сховається в тихе місце.

Поведінка британських кішок

Тварини дуже довго сплять, але не варто цього лякатися. По своїй натурі вони дуже ліниві. І така поведінка британських кішок часто дивує недосвідчених власників.

Тільки після здорового тривалого сну британці зможуть радувати своїх господарів, грати і знайти гарний настрій. Краще не намагайтеся розбудити тварину. Раптове пробудження вплине на поведінку і апетит кішечки.

Британці дуже охайні й акуратні. Шерстка британської кішки ніколи не буде брудною. Вони завжди стежать за своїм зовнішнім виглядом. Коти миються кілька разів на день протягом довгого часу. Догляд за собою допомагає британцеві зняти стрес. Умивання заспокоює і розслабляє тварин.

Британський кіт ніколи не буде намагатися звернути на себе увагу. Тварини рідко нявкають, щоб просити господаря про їжу. Вони тихо сядуть у миски і чекатимуть, поки людина їх не погодує. Домашній улюбленець у всьому розбереться сам і ніколи не попросить людини про допомогу, навіть якщо буде в цьому потребу.

Тільки у справжнього господаря кішечки будуть муркотіти. Британський кіт не дуже ласкавий. Кішка не любить сидіти на руках і не терпить зайвої ласки. Однак господарі цих звірків не повинні забувати про своїх вихованців, тоді коти починають нудьгувати і сумувати.

Шкідливі звички

Як і будь-які інші коти, кішки британської породи мають свої шкідливі звички і звички.

Коти обожнюють скидати предмети. У такій ситуації потрібно відразу ж заборонити чотириногого друга так себе вести. Спробуйте чимось обробити поверхню. Будьте впевнені, що після першого покарання британець усвідомлює свою помилку.

Іноді кошенята можуть почати дряпатися і кусатися. У дорослих кішок зазвичай пропадає така звичка. Якщо вона залишилася, слід купити в зоомагазині різні іграшки для вихованця, з якими кошеня зможе розважитися і тим самим позбутися від звички.

Деякі коти дуже люблять оглядати вміст сумок і пакетів багатьох людей. Навряд чи вони принесуть шкоди речам, тому не варто припиняти таку звичку.

Час від часу британська кішка вибирає дивні предмети для гри, будь то потрібна вам річ ​​або проста дрібничка. Якщо нова іграшка ніяк не зашкодить чотириногого друга, дозвольте йому трохи пограти. Через деякий час котику набридне грати, і він забуде про предмет.

Психологія британських кішок

Характер британських кішок дуже багатогранний і залежить від певних факторів, але їх психологія проста. Настрій сильно впливає на поведінку вихованця. Ставлення господаря може змінити настрій тварини, тому важливо щоб вихованець ніколи не відчував себе самотнім і покинутим.

Якщо британець сумує, просто необхідно приділяти більше часу звірку, наприклад, іграми. Ніколи не зліться на улюбленця. Британські коти довго зберігають образу. Як не дивно, характеристики породи вліяеют на натуру. Таким чином довгошерсті представники більш доброзичливі і ніколи не приховують своєї любові.

Правила виховання

Британська порода кішок починає формувати характер у віці від одного до півтора років, проте звички тварин виробляються в будь-який час, тому виховання відіграє велику роль в житті кішечок. Процес приручення іноді дається складно, і не всі господарі розуміють, як виховати улюбленця.

 • З самого раннього віку варто привчати кошенят до лотка і до охайності. З цим не виникне проблем, якщо малюки ростуть разом з мамою, так як вони часто повторюють дії дорослих кішок.
 • Постарайтеся привчити кішку до рук, але через особливості породи це дається важко. Можливо, ви зможете викликати у котика прихильність або зробити кішку ласкавою.
 • Не радимо дуже строго виховувати котів, проте вони зобов'язані розуміти різницю між вихованцем і господарем. У британців має бути визначене місце, щоб точити кігті. Привчайте звірка завжди є тільки з миски і не давайте їжу зі свого стола.
 • Чи не бийте і не кричіть на британців. Представники цієї породи не розуміють такої поведінки. Замість цього дайте зрозуміти йому суворим голосом, що так робити не можна.
 • Не забувайте про похвалу. Давайте котику смакоту, заохочуйте правильна поведінка, проявляйте свою турботу і симпатію.
 • Стерилізувати кішку краще всього у віці від шести до дев'яти місяців. Після стерилізації вона стане більш спокійною і ледачою.