Чим годувати британського кота? Який корм для британців вибрати?

  1. Годування британської кішки
  2. Не забувайте про воду

Багато господарів хочуть, щоб вихованець був не просто милим і пухнастим, а й володів значною родоводу

Багато господарів хочуть, щоб вихованець був не просто милим і пухнастим, а й володів значною родоводу. Горде ім'я, чарівний зовнішній вигляд і цікава історія - всім цим володіють британські кішки.

Як відомо, все мугикаючи - хижаки. У дикому середовищі вони б харчувалися в основному м'ясом, але так як тепер британець ваш сусід і підопічний, ви самі повинні подбати про його раціоні. Про те, чим годувати вихованця, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Про те, чим годувати вихованця, ви дізнаєтеся з цієї статті

Ветеринари однозначно рекомендують тільки корми класу Преміум і Суперпреміум. У нашому каталозі ви знайдете безліч брендів, які виробляють якісні корми. Офіційним представником ряду торгових марок є компанія «МультіКорм», саме тому на сайті ви знайдете продукцію за доступними цінами, яку можна придбати оптом.

Наприклад, вас може зацікавити сухий корм Хіллс Adult Optimal Care або Royal Canin для особливо вибагливих кішок .

До ваших послуг продукція преміум і суперпреміум класу: Eukanuba, Happy Cat, 1st Choice, Arden Grange, ProNature Holistic і інші.

Вибираючи товар оптом з доставкою додому, важливо орієнтуватися на вік британської кішки. Для вихованця постарше і для зовсім маленького кошеняти потрібні різні склади і формули.

Ні в якому разі не можна давати британському котові дешеві неякісні корми - вони можуть вкрай негативно позначитися на його здоров'ї!

Годування британської кішки

Годування британської кішки

Зовсім юного британця потрібно годувати 5-6 разів на добу. Починаючи з півроку, переводите кота на триразове харчування, а після восьми місяців годуйте тільки вранці і ввечері.

У британських кішок немає схильності до переїдання, так що перегодувати їх практично неможливо.

Зростаючому тварині, як і літній, потрібні вітаміни. Якщо ви даєте йому спеціальний корм, то можете не турбуватися про це - в складі є необхідні мікро- та макроелементи.

Для здоров'я зубів кошеня корисний сухий корм (від 50 до 25 відсотків в день). Варто додавати в раціон і консерви (від 50 до 75 відсотків в день). Пам'ятайте, що для кошенят і для дорослих котів слід купувати різні корми.

Не забувайте про воду

Найбільш вдалий варіант харчування для кішки-аристократки - це якісний корм. Але завжди важливо пам'ятати про те, що після будь-якого прийому їжі тварині захочеться попити свіжої чистої води. Ваше завдання - забезпечити їй постійний доступ до неї, регулярно змінюючи рідина. Таке просте правило допоможе вам зберегти здоров'я кішки.