З яких металів роблять браслети для годин

Браслет для годинника, як і сам корпус , - це те, що дозволяє вашим годинах залишатися неповторним аксесуаром. Правильно підібраний колір покриття на сталі в гармонії з дизайном циферблата завжди створює приємне враження. Але в чоловічому світі речей важлива не тільки форма, але і якість матеріалу. Саме тому годинник, які ми вибираємо, повинні виготовлятися з правильних металів. Тільки тоді вони будуть довговічні і завжди виглядати як нові.

годинах

Годинники з браслетами зі сталі увійшли в моду ще на початку минулого століття і завоювали небувалу популярність серед представників сильної статі. сталеві браслети гармонійно виглядають абсолютно з будь-яким стилем одягу, в тому числі і зі спортивним. Вони не іржавіють, не піддаються корозії і прекрасно впливають на здоров'я чоловіка.

Вони не іржавіють, не піддаються корозії і прекрасно впливають на здоров'я чоловіка

Для виготовлення таких браслетів найчастіше використовується медична або ювелірна сталь . Вона являє собою сплав заліза з вуглецем і хромом, вона дуже схожа з білим золотом, але на відміну від нього, не має нестачі - міняти свій колір з часом. Секрет такої стали - це вуглець, який робить її міцною і стійкою до корозії. Цю сталь часто називають хірургічної або медичної. Її використовують для виготовлення всіх медичних інструментів, деяких зубних протезів, тому що вона дуже стійка до впливу лугів і кислот, утворення тріщин і подряпин. Таким чином, чоловічі браслети з медичної сталі здатні служити вам довгі роки, зберігаючи свою первісну зовнішню привабливість. Крім того, сталь ніяк не впливає на біополе свого власника і може використовуватися людьми з низькими енергетичними ресурсами без побоювань за своє здоров'я. Браслети зі сталі можна навіть не знімати на ніч і це ніяк не відіб'ється на вашому самопочутті.

Браслети зі сталі можна навіть не знімати на ніч і це ніяк не відіб'ється на вашому самопочутті

Хірургічна сталь є абсолютно гіпоалергенним матеріалом, на ній не з'являються тріщини, відколи, не скупчуються мікроби і вона відповідає всім нормам і правилам безпеки, які існують у світі. В умовах сучасного життя цій якості варто приділяти особливу увагу. Але крім безпеки і позитивного впливу на здоров'я, браслети зі сталі мають незаперечні естетичні достоїнства, завдяки яким їх і вважають за краще все активні, стильні чоловіки.

Але крім безпеки і позитивного впливу на здоров'я, браслети зі сталі мають незаперечні естетичні достоїнства, завдяки яким їх і вважають за краще все активні, стильні чоловіки

Більшість сталевих браслетів виробляються з хірургічної сталі марки 316L, широко використовується для випуску медичного обладнання. Ця марка стали володіє високою хімічною стійкістю, використовується для імплантації в організм людини, тому чоловічі браслети зі сталі 316L особливо міцні, вони зберігають свої зовнішні характеристики під впливом сонячної радіації, високих температур, морської води, що не окислюються і практично не схильні до деформацій, володіють неперевершеними гігієнічними якостями і биосовместимостью з людським організмом.