Xiaomi Mi Band 3 vs Mi Band 2: основні відмінності

  1. Дизайн
  2. екран
  3. акумулятор
  4. Тепер повністю водостійкий
  5. інші зміни
  6. Ціна

Гоу до нас в Telegram!

💙 Канал про те, що так любимо - Apple, нові гаджети і просто корисні аксесуари.

Читати @ilounge_official Читати @ilounge_official

Сьогодні ми розглянемо основні відмінності нового Xiaomi Mi Band 3 від його попереднього аналога - Mi Band 2, і постараємося розібратися, наскільки велика різниця між двома моделями фітнес-браслетів.

Xiaomi Mi Band 3 - очікувана багатьма нова модель популярного фітнес-браслета, була представлена ​​ще вчора. Тож не дивно, що в мережі прямо таки відразу почало з'являтися безліч порівнянь двох моделей. Почитавши кілька статейок на цей рахунок, я спробував згрупувати всю інформацію, і залишив вам все найцікавіше. Отже, чим же відрізняється новинка від попереднього Mi Band 2 ? Давайте розберемося.

Дизайн

Зовнішній вигляд третьої версії Xiaomi Mi Band більше схожий на найпершу модель фітнес-браслета компанії. У його дизайні більше вигнутих і опуклих обрисів - особливо у верхній частині, де знаходиться капсула. Mi Band 2 ж має більш плоскі обриси тієї ж капсули, але в іншому зовні досить схожий з новинкою. Звичайно, такий оновлений дизайн хоч і виглядає набагато привабливіше свого попередника, але і схильний до зношування набагато сильніше. Справа в тому, що опуклу сторону капсули значно простіше подряпати, при тому будь-які захисні плівки до браслету в продажу поки не очікуються. Конструкція ремінця в обох моделях фітнес-браслетів є дуже схожою, і з аналогічною застібкою.

екран

Xiaomi Mi Band 3 отримав злегка збільшений дисплей діаметром 0.78 дюйма, проти 0.42 дюйма в свого попередника. Крім того, він є монохромним, з впровадженої технологією OLED, і дозволом в 128 x 80 пікселів. Також він став сенсорним, і одним лише свайпом користувач зможе перемикатися між своїми робочими екранами, що в свою чергу дозволить відображати ще більше інформації. Кнопка тепер не є якимось окремим елементом - в новій моделі від Xiaomi вона вбудована в скляний корпус браслета, але присутня невелика щілина в її нижній частині.

акумулятор

Ємність акумулятора нового фітнес-браслета була значно збільшена - до 110мАч, проти 70мАч у попередника, що, безумовно, повинно мати значення в тривалості його роботи. Але, як повідомляють розробники, час автономної роботи нового браслета буде таким як у Mi Band 2 - до 20 днів. Нова начинка браслета буде споживати більше заряду, зокрема витрата ємності акумулятора буде збільшуватися за рахунок датчика вимірювання пульсу, і багатьох інших функцій. Знову ж таки, поки що не зовсім зрозуміло на скільки вони будуть збільшувати витрату енергії, і чи можна буде якось всього цього уникнути.

Тепер повністю водостійкий

Основна фішка Mi Band 3 - поліпшений захист його корпусу від проникнення води, тепер за стандартом IP68. Браслет витримує тиск води в 5 атмосфер, що аналогічно занурення на 50 метрів під воду. Таким чином Mi Band 3 став першим в серії браслетом, офіційно придатним для повноцінного плавання. На відміну від нього, Mi Band 2 відповідає стандарту IP67, і для нього допустимо тільки занурення на глибину в 1 метр, і при спокійному перебування у воді.

інші зміни

Підключення Mi Band 3 до вашого пристрою здійснюється по Bluetooth v4.2 + BLE. Поряд з цим поліпшенням була також додана функція отримання повідомлень від додатків і при отриманні вхідного дзвінка. До того ж у продажу очікуються версії новинки з вбудованою технологією NFC, але все її переваги будуть зав'язані Mi Pay - платіжною системою, доступною тільки в Китаї.

Ціна

Очікується, що Xiaomi Mi Band 3 буде коштувати 26 доларів, що трохи нижче, ніж при старті Mi Band 2. Звичайно, якщо ви не плануєте активно плавати, і довольствуетесь тільки основною інформацією по своїй денної активності, то Mi Band 2 все ще буде добре показувати себе в роботі. Але якщо ви твердо вирішили оновитися, то потрібно ще почекати, тому що браслет ще не вийшов в продаж офіційно. До того ж, цілком ймовірно, його ціна в перші кілька місяців буде невиправдано високою. Навіщо переплачувати?

джерело: xatakandroid

Навіщо переплачувати?