Xiaomi Mi Band 3 NFC виявився марним для українців

Днями нарешті сталося те, чого багато хто чекав з самого початку червня нинішнього року. На полиці магазинів надійшов спортивний браслет Xiaomi Mi Band 3 з модулем NFC. Цей чіп дозволяє оплачувати покупки та проїзд в метро не дістаючи гаманець. Пристрій прив'язується до вашої кредитної картки.

Купити Xiaomi Mi Band 3 з модулем NFC можна за 199 юанів, тобто за 800 гривень. Саме через ціну новинка стала дуже популярною, дозволить Xiaomi вирватися в лідери з продажу розумний фітнес-браслетів.

Саме через ціну новинка стала дуже популярною, дозволить Xiaomi вирватися в лідери з продажу розумний фітнес-браслетів

На тлі цього багато зараз напевно думають, чи варто собі замовляти цей наручний гаджет. Однак, Xiaomi Mi Band 3 з модулем NFC ні в якому разі не можна купувати в випадках, коли використання планується за межами Китаю. Китайська компанія вирішила схитрувати і не морочитися. Як виявилося, браслет цілком і повністю прив'язаний до платіжної системи Mi Pay, а вона функціонує виключно на території Китаю. З сервісом Google Pay трекер ніяк не працює, в результаті чого його використання просто неможливо.

З сервісом Google Pay трекер ніяк не працює, в результаті чого його використання просто неможливо

Простіше кажучи, користі від модуля NFC в браслеті Xiaomi Mi Band 3 для жителів України, США, Європи, Індії та будь-яких інших регіонів світу немає абсолютно ніякої, тому як оплачувати з його допомогою покупки де-небудь не вийде, також як і проїзд в громадському транспорті. Варто відзначити, що за модель з чіпом просять в два рази дорожче, проте, сенсу купувати новинку просто немає, якщо у вас вже є попередня версія.

Нагадаємо, що підрозділ соціальної мережі Facebook в Колумбії почав публічне тестування свого застосування для пошуку нових знайомств і створення пари. Розробники анонсують, що Facebook Dating буде принципово відрізнятися від вже існуючих аналогів.

Як повідомляв Знай.ua, американська компанія Amazon представила AmazonBasics Microwave - мікрохвильовку, керовану за допомогою голосового помічника Alexa.

Також Знай.ua писав, що американською корпорацією Google розроблено пристрій для смартфонів, назване Pixel Stand. Зараз вже відомо, що компанія випустить унікальну бездротову зарядку, яка працює на технології Qi.