Власникам Xiaomi Mi Band 2: що робити із забрудненим браслетом?

 1. Що робити, якщо забруднився силіконовий браслет:
 2. профілактика:
 3. перевірені магазини
 4. шкіряні ремінці
 5. металеві браслети
 6. Силіконові з візерунком

всі власники  Mi Band  , Які користуються гаджетом більше трьох місяців помічають, що  силіконовий браслет  втрачає свій первісний колір

всі власники Mi Band , Які користуються гаджетом більше трьох місяців помічають, що силіконовий браслет втрачає свій первісний колір. Головна проблема в тому, що він забруднюється - на його поверхні з'являються неестетичні темні потертості, особливо на гострих кутах.

З такою проблемою стикаються в основному ті у кого силіконові браслети світлих кольорів . Якщо у вас силіконовий браслет чорного кольору , Який йде в комплекті з трекером, то він є більш довговічним, але теж вимагає певного догляду, про це розповімо нижче.

Якщо у вас  силіконовий браслет чорного кольору  , Який йде в комплекті з трекером, то він є більш довговічним, але теж вимагає певного догляду, про це розповімо нижче

Що робити, якщо забруднився силіконовий браслет:

 1. Вийняти капсулу з браслета;
 2. Приготувати розчин: вода, рідке мило і нашатирний спирт;
 3. Помістити браслет в розчин на 15-20 хвилин;
 4. Почистити зубною щіткою середньої жорсткості;
 5. Витерти м'якою тканиною і залишити до повного висихання.

Якщо ви виконали всі перераховані вище дії, а вид браслета не суттєво змінився, можна повторити процедуру ще раз. Якщо після повторної очистки результат вас теж не порадував, вихід тільки один - покупка нового браслета.

профілактика:

 • Очищення. Якщо ваш браслет світлого кольору, але ще не забруднився до стану, який описаний вище, варто щодня знімати його і протирати хоча б вологою серветкою, так у вас буде шанс довше зберігати естетичний вигляд ремінця.
 • Обережність. Тримайте ваш браслет подалі від гострих предметів, які можуть його пошкодити, тому що дрібні порізи і тріщини можуть призвести до розриву браслета.

темні кольори

Якщо ви не хочете постійно займатися очищенням браслета від бруду, то краще рішення - купити браслет чорного кольору. Згодом він теж забрудниться, але це буде, як мінімум менш помітно.

перевірені магазини

Якщо ж чорний колір не підходить і потрібно щось світліше або яскравіше, то доведеться змиритися з тим, що періодично доведеться міняти ремінець.

Рекомендуємо купувати браслети в перевірених мережах, щоб не стати жертвою неякісної продукції і підробок. В інтернет-магазині КТС ви можете знайти якісні силіконові браслети до Mi Band 2 за ціною всього 79 грн.

В інтернет-магазині КТС ви можете знайти якісні  силіконові браслети до Mi Band 2  за ціною всього 79 грн

шкіряні ремінці

Силіконові ремінці наскільки б якісні вони не були, всерівно досить швидко забруднюються і в такому випадку кращим варіантом буде покупка шкіряного ремінця . Вони надійні, виглядають більш класично, крім того мають металеву капсулу, яка робить вигляд трекера більш дорогим.

металеві браслети

Силіконові і шкіряні ремінці до фітнес браслету досить звичне явище, але індустрія пішла ще далі, тому до Mi Band ви можете придбати навіть металевий браслет . Його не доведеться відмивати і міняти кожних кілька місяців, як силіконовий.

Силіконові з візерунком

Якщо ж силіконовий браслет ви готові міняти тільки на силіконовий, то рекомендуємо звернути увагу на браслети з візерунком і різноманітною перфорацією. Ваш Mi Band не буде схожий на інші з браслетами Mijobs , Які вже є в мережі КТС.

Якщо у вас вийшло за допомогою спеціального розчину привести ваш браслет до первісного вигляду - прекрасно. Якщо ж ні, варто замінити старий ремінець на новий: шкіряний, металевий або силіконовий з візерунком і перфорацією. Вибирати вам, крім того всі вони є в мережі КТС.

Читайте також: