Види Шарм і браслетів PANDORA. Поради щодо вибору.

У цій статті я розповім про види Шарм і браслетів PANDORA - ця інформація буде корисна в першу чергу новачкам, які не зовсім розуміють різницю між Шарм, кліпсами і роздільниками, для чого вони потрібні і що краще вибрати.

Браслети. Найбільш популярний і самий практичний це срібний браслет - основа PANDORA SILVER BRACELET, 590702HV. Він досить міцний - принаймні у мене скільки не чіплявся за різні предмети - ніколи не рвався. Є його варіації в золоті і біколор. Також є варіант в окисленому сріблі, але він не дуже добре в експлуатації - чорніння швидко злазить. Класична застібка браслета - засувка в вигляді бочки, є браслет із застібкою - карабіном.

pandora.net

Також дуже популярний жорсткий браслет- бангл PANDORA BANGLE, він дуже ефектно виглядає на руці. Бангл відрізняються між собою тільки застібками- кліпсами.

pandora pandora.net

Великою популярністю користуються шкіряні браслети PANDORA LEATHER BRACELET, тим більше їх велика кольорова гамма дозволяє комбінувати з будь-яким одягом. Такі браслети проходять спеціальну обробку, яка захищає прикраси від потертостей і зносу, але треба бути обережними і намагатися уникати води - так браслет прослужить довше. Є браслети на 1, 2 і 3 витка навколо руки, в гладку шкіру і плетені.

Є браслети на 1, 2 і 3 витка навколо руки, в гладку шкіру і плетені

pandora.net

Текстильні браслети, на мій погляд, підуть молоденьким дівчатам і дівчаткам - дуже ніжні і симпатичні.

pandora.net

Як правильно вибрати свій розмір браслета читаємо тут.

Шарми - (намистини, шармікі, підвіски) бувають з різьбленням (нагвинчують на браслет) і без неї - опенворк (openworks). Шарми бувають срібні, золоті, біколорние (срібло і золото), з камінням (натуральними і штучними), Шарм - підвіски. Їх різноманітність вражає уяву і описувати їх можна довго.

Вибирають Шарми згідно з визначеними асоціаціям, які вони викликають, або просто під настрій. Є цілі серії Шарм: подорожі, сімейні відносини, тварини, знаки зодіаку і багато-багато іншого. Найдорожчі - срібні Шарм "опенворкі". Ціни починаються від 25 $ за шарм.

pandora pandora.net

Мені дуже подобаються шарм з емаллю - незвично виглядають, такими яскравими вкрапленнями на браслеті. Спочатку я до них насторожено ставилася - боялася, що покриття буде нестійким, але я була приємно здивована - емальовані шармікі зарекомендували себе відмінно - у мене за довгий час шкарпетки (практично не знімаючи) нічого не облізла - якість виготовлення приємно радує.

pandora pandora.net

Мурано - намистини, створені з використанням старовинних італійських технологій ручної обробки, ограновування і забарвлення скла. Ці Шарми вражають різноманітністю малюнків і постійно зростаючим асортиментом. Якщо ви хочете зібрати тематичний браслет в певному колірному ключі - це відмінний варіант для старту. Я раджу купувати їх парами або підбирати в схожій колірній гамі - так гармонійніше виглядає на браслеті.

pandora pandora.net

Останнім часом дуже популярні горіння мурано - вони яскраві і соковиті - притягують погляд і створюють гарні акценти на браслеті. Кожна з них має близько 70 граней - тонка і гарна робота майстрів. Випускаються також у вигляді підвісок.

pandora pandora.net

Кліпси стопери - спеціальний тип намистин, призначений для розподілу і закріплення на браслеті звичайних Шарм. Кліпси замикаються на двох стовщеннях (різьбах) браслета, тим самим, розділяючи його на 3 частини. Це дає можливість рівномірно посекційно заповнювати браслет Шарм, не пускаючи інші підвіски вільно переміщатися. Бувають у вигляді Шарм і підвісок.

Якщо Ви хочете носити кліпси на шкіряному браслеті або на браслеті - Бангл bangle, де немає потовщень, то Вам слід скористатися спеціальними силіконовими стопером під кліпси.

pandora pandora.net

Захисні ланцюжка (з'єднувальні) - надягають на брасет і при випадковому його відкритті не дають браслету впасти на підлогу. Але, чесно кажучи, у мене жодного разу не було випадку, щоб браслет відкрився - замок дуже надійний. Я б розглядала сполучну ланцюжок тільки як красивий елемент браслета. Вони бувають різної довжини, а також у вигляді Шарм і кліпс.

pandora.net

Роздільники - невеликі вузькі намистини, більше схожі на маленькі колечка. Використовуються як елементи прикраси при створенні браслета, щоб відтінити і виділити великі шарм і підвіски або для заповнення вільного місця на браслеті, якщо звичайний шармік в цей простір не поміщається. Існують срібні, золоті, з каменями.

pandora pandora.net

За матеріалами: все шарм і браслети можна купити в золоті, сріблі, біколор (комбінація золота і срібла) і рожевому золоті (Pandora Rose), прекрасної альтернативи золоту, принаймні за ціною.