Спортивні фітнес браслети, як вони працюють, кращі трекери на ринку і що потрібно знати при виборі браслета для фітнесу

 1. Що таке браслета для фітнесу і як він працює
 2. Кращі спортивні фітнес браслети на сучасному ринку
 3. Про що потрібно пам'ятати при виборі фітнес-трекера

Фітнес-трекери (їх також називають трекера активності) являють собою пристрої, призначені для відстеження та збору даних, пов'язаних зі спортивною навантаженням. Спочатку термін застосовувався по відношенню до розумним годинах , Оснащеним необхідними для моніторингу сенсорами. Але сьогодні фітнес-трекери займають власну нішу серед високотехнологічних девайсів.

Що таке браслета для фітнесу і як він працює

Фітнес-трекер в класичному його розумінні - браслет, начинений поруч сенсорів. Деякі навіть більше схожі на розумні годинник, ніж на спортивний девайс. Просто можливості у них урізані до вузької спрямованості. Але фітнес-трекера називають не тільки браслети, а будь-які носяться пристрої , Зчитувальні ваші біометричні дані під час занять будь-якої активністю.

Основний функціонал, який ми очікуємо від такого пристрою:

 • лічильник кроків;
 • витрата калорій;
 • монітор серцевого ритму;
 • побудова графіків активності з різних видів спорту, якими займався користувач;
 • монітор сну.

Насамперед вони відстежують рух. Їх обов'язково оснащують акселерометром для відстеження напрямки руху, а також гіроскопом для визначення орієнтації носія в просторі. Дані з цих сенсорів переводяться в інформацію про кількість пройдених кроків і спалених калорій. Та й якість сну відстежується саме за допомогою цієї парочки.

Доповнює набір сенсорів в стандартному фітнес-трекер альтиметр. З його допомогою ви можете дізнатися, скільки разів підстрибнули або на яку висоту забралися, піднімаючись по горах. Чим більше сенсорів в вашому браслеті, тим більше даних про своєї активності ви отримаєте, коли вони вивантажили на супутнє додаток .

Кращі спортивні фітнес браслети на сучасному ринку

Фітнес-трекери випускаються багатьма розробниками. Знайти можна як бюджетний і простий браслет, так і вражаючий по функціоналу трекер, який за ціною не поступиться хорошому високотехнологічному смартфону. Найбільш популярними і гідними можна назвати наступні моделі:

 • Huawei Fit. Підійде бігунам.
 • Fitbit Flex 2. Стильний, функціональний, доступний і підходить навіть для плавання.
 • Asus ZenWatch 3. Розумні годинник, більше націлені на спортсменів, здатні зустріти будь-яку вашу навантаження.
 • Garmin Vivosmart HR. Девайс, який буде змушувати вас рухатися постійно, нагадуючи про себе вібрацією.
 • Xiaomi Mi Band 2. Дешевий і функціональний браслет, підходить для регулярного використання.

Дешевий і функціональний браслет, підходить для регулярного використання

Більшість розумних годин також підходять для роботи в якості фітнес-трекера. Але не всі вони надійно захищені від попадання вологи або бруду, що актуально при заняттях активною діяльністю. Тому якщо ви не просто хочете знати, скільки калорій спалюєте за день, а саме займаєтеся, вам варто розглядати саме спеціалізований спортивний девайс. Даних отримаєте більше, а свої розумні годинник не вб'єте навантаженнями.

Про що потрібно пам'ятати при виборі фітнес-трекера

Вибір фітнес-трекерів на сьогодні величезний. Знайдуться і прості девайси, і націлені на професійних спортсменів. Одні підійдуть бігунам, інші виявляться незамінні для плавців, а треті взагалі універсальні. І, вибираючи найбільш підходящий трекер, перш за все варто зрозуміти, які функції вам потрібні.

Також варто враховувати форму і дизайн пристрою, особливо якщо ви збираєтеся носити його щодня. Він повинен вписуватися в ваш щоденний образ. Благо, більшість популярних трекерів виглядають органічно в будь-яких ситуаціях, не приносячи ніякого дискомфорту.

Якщо ви збираєтеся плавати з трекером, вам потрібна добре захищена від попадання води і тиску модель. Якщо ваші тренування припускають великі навантаження - пристрій з хорошим монітором серцевого ритму. Враховуватися повинна і тривалість життя батареї. Та й функціональність супутнього додатка важлива. Спираючись на свій смак і потреби, ви напевно зможете підібрати фітнес-трекер, який задовольнить ваші потреби. А ми будемо тримати в курсі про появу нових цікавих моделей!