Що можуть фітнес-браслети

 1. вважати кроки
 2. Стежити за сном і правильно будити
 3. вимірювати пульс
 4. слати повідомлення
 5. Ще трохи
 6. Ціна
 7. сумісність
 8. функціональність
 9. потужність батареї

Фітнес браслет. Ох, скільки вже про них сказано і написано. Майже кожен 5-й носить на руці цей дивний гаджет. Але багато хто не в курсі, що фітнес-браслет вміє не тільки підраховувати кроки. Які функції у фітнес-браслетів і як правильно вибрати гаджет для себе - про все по порядку.

Функціонал браслетів різниться в залежності від виробника і, звичайно, ціни. Найпростіший варіант - це браслет без дисплея. Він може те ж саме, що і браслет з дисплеєм, тільки вся інформація у вас буде показана не на годиннику, а в додатку в смартфоні.

вважати кроки

Лікарі кажуть, що в день потрібно проходити не менше 10К кроків. Уявляєте, як ви йдете по офісу і вважаєте "тисяча сорок чотири, тисяча сорок п'ять, добрий день, колеги, тисяча сорок шiсть"? Ось і ми не уявляємо. А фітнес браслет зробить це за вас. Ні, з колегами не привітається, але вважатиме пройдені вами кроки і покаже їх на екрані або в додатку.

Скористайтеся азартом після покупки і уважно простежте, проходите ви покладених 10 тисяч кроків. Якщо немає - у вас буде небагато часу, щоб завести собі звичку "доходити" різницю: пішки з роботи, вечірня прогулянка або заняття на біговій доріжці в спортзалі. Головне - встигнути, поки азарт не пройшов.

Стежити за сном і правильно будити

Всі фітнес-браслети відстежують якість вашого сну. Ви зможете побачити повноцінну діаграму про те, як проводите ніч: скільки спали, як часто прокидалися і яка кількість часу спали дійсно продуктивно.

Наша улюблена функція - це розумний будильник. Браслет фіксує фази короткого і глибокого сну і будить вас рівно в той момент, коли ви вже вийшли з глибокої фази. Прокидатися таким чином набагато легше, ніж з будильником, якому плювати, як вам там спалося. Та й браслет розбудить вас не якимось противним рінгтоном, а легкою вібрацією на руці. Настільки легкої, наскільки і наполегливої: вібрація не закінчиться, поки ви не встанете з ліжка. Спати після цього стоячи незручно, ми перевіряли.

вимірювати пульс

Функція буде корисна тим, хто займається спортом всерйоз: стежити за пульсом потрібно, щоб розуміти, коли навантаження занадто низька або, навпаки, висока. Нам з вами теж може бути цікаво, але тільки в якості іграшки: ось ми понервувати, ООП, який там пульс? А ось бігли по сходах 9 поверхів. Скільки там настучало?

слати повідомлення

Майже всі браслети, що працюють на Android, можна дуже тонко налаштувати на прийом повідомлень. Ви зможете чути вібрацію, коли отримуєте смс, повідомлення в месенджері або дзвінок. Та все що завгодно і це можна налаштувати на свій смак прямо в додатку на смартфоні. Не впевнені, що ваше життя після цього стане легше, але спробувати варто. Особисто ми б залишили тільки повідомлення про виклики. Коли хтось чекає відповіді на тому кінці "дроту" - це дійсно важливо.

Ще трохи

Різні моделі мають різні фішки і примочки, що відрізняють тільки їх. Моделі з дисплеєм показують час і текст повідомлень. По суті, це майже розумні годинник.

Деякі браслети можна мочити під дощем, а є такі, з якими і пірнути на глибину до 2-х метрів можна легко. Особливо це подобається плавцям: можна відстежувати активність прямо в басейні.

У чому користь браслета:

 • Змушує вас більше рухатися

 • Допомагає схуднути, якщо ви поставили собі за мету

 • Контролює життєві показники (пульс і тиск) і допомагає зрозуміти, чому, наприклад, у вас болить голова

 • Дає можливість виспатися при тому ж часу сну

Як правильно вибрати фітнес-браслет

Визначтеся з наступними параметрами і тоді вибрати стане легше і ніякі консультанти в магазинах не зіб'ють вас зі шляху.

Ціна

Вартість фітнес-браслета коливається від 700 до 10000 грн. Щоб зрозуміти, який саме потрібен вам, подивіться на його характеристики. Там все чесно: чим вони слабкіше, тим ціна нижче. Але якщо вам потрібен один тільки підрахунок кроків, то навіщо вам модель за 10К?

сумісність

Власної операційної системи у годин немає. Вам доведеться синхронізувати їх зі своїм смартфоном. Саме в момент вибору гаджета потрібно перевірити, чи підтримує ваш смартфон і обраний браслет.

функціональність

У базових моделях функції майже однакові: кількість кроків, відстань і калорії, які ви спалили. А моделі подорожче допоможуть вам відстежити пульс, раціон, вага, підтримують GPS і навіть можуть відповідати на дзвінки.

потужність батареї

В цьому плані перемагають браслети без дисплея. Але як би там не було, один браслет пропрацює у вас 3 тижні, а другий - п'ять. Всяко більше, ніж смартфон на Android.

Як бачите, вибір фітнес-браслета - це зовсім не складно. Тут головне визначитися, що потрібно саме вам. У нас на сайті є цілий розділ, за яким можна побродити, вивчаючи асортимент фітнес-браслетівУявляєте, як ви йдете по офісу і вважаєте "тисяча сорок чотири, тисяча сорок п'ять, добрий день, колеги, тисяча сорок шiсть"?
Нам з вами теж може бути цікаво, але тільки в якості іграшки: ось ми понервувати, ООП, який там пульс?
Скільки там настучало?
Але якщо вам потрібен один тільки підрахунок кроків, то навіщо вам модель за 10К?