силіконові браслети

Силіконові браслети з'явилися відносно недавно, в 2004 році, і спочатку були засобом збору пожертвувань благодійних організацій. А почалося все з відомого велогонщика Ленса Армстронга, шестиразового переможця «Тур де Франс», який разом з відомою спортивної корпорацією Nike провів кампанію із продажу жовтих браслетів з написом Livestrong, а виручені кошти від продажу були спрямовані на боротьбу з раком (Ленс Армстронг на той момент був хворий на рак, і йому вдалося вилікується). У 2005 році браслети, як новий тренд, охопивши всю Європу і США, стали не тільки засобом збору грошей, а й вкрай модним аксесуаром. На сьогоднішній день вони набувають все більшої популярності, сфера їх застосування досить широка і постійно розширюється.

На сьогоднішній день вони набувають все більшої популярності, сфера їх застосування досить широка і постійно розширюється

Яскраві, зручні і привабливі браслети, не тільки притягують увагу оточуючих, а й з легкістю справляються з будь-покладеним на них завданням. Наприклад: «Чи плануєте проведення рекламної кампанії? Хочете залучити оточуючих до тієї чи іншої соціальної проблеми? Ваша мета - ідентифікація відвідувачів, учасників? Тоді вам необхідні силіконові браслети ». Виготовлення силіконових браслетів з логотипом компанії, символом організації або з, що підходить до випадку, написом - дозволить акцентувати увагу на значенні, на цілях поширення цих симпатичних аксесуарів. Використання силіконових браслетів в якості перепусток у всілякі закладу, на спортивні майданчики, в басейни стає все більш популярним. У цих випадках застосування браслетів різних кольорів допоможе (при необхідності) диференціювати статус, повноваження і привілеї власника браслета. Силіконові браслети захищені від впливу ультрафіолету, солоної і прісної води, не втрачають форму, не розтягуються, стійкі до різних температур від -30 ° C до + 250 ° C, а головне - вони абсолютно нешкідливі і не викликають алергії.

Наша компанія пропонує послуги з нанесення написів за допомогою незмивною фарби методом шовкографії, такий метод нанесення робить напис надзвичайно стійкою до стирання і іншого роду пошкоджень. Зауважимо, що дана робота виконується вручну, і вимагає більшого часу на виконання замовлення, але при цьому гарантує ексклюзивність та оригінальність виробу.

Розмір браслета: Розмір браслета:

202 х 12 х 2 мм

Метод ембосування (втиснутий логотип) debossed. Даний метод нанесення на браслет, здійснюється за допомогою механічного видавлювання, заздалегідь виконаної спеціальній прес-формою із зображенням вашого логотипу. Так само є можливість заливки ембосованого зображення будь-яким кольором або декількома квітами.

Розмір браслета:

202 х 12 х 2 мм

Метод ембосування (видавлений логотип) embossed. Метод нанесення логотипу виконується точно так само як і попередній. Можливість заливки ембосованого зображення теж присутня. Звертаємо вашу увагу на те, що на одному браслеті ви можете компонувати два методи нанесення одночасно: debossing + embossing, або один з цих методів плюс просто друк, або ж все три методу відразу.

Розмір браслета:

202 х 12 х 2 мм

Можливі розміри силіконового браслета:

202 х (12 або 25) х 2 мм (дорослий розмір)

180 х (12 або 25) х 2 мм (підлітковий розмір)

160 х (12 або 25) х 2 мм (дитячий розмір)

Нестандартні розміри: (170, 190, 210, 220) х 12 х 2 мм.

Розмірність: (довжина кола х ширина браслета х товщина браслета)

МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ:

- для браслетів з нанесенням логотипу фарбою - 2000 шт.

- для браслетів з нанесенням логотипу методом ембосування - 100 шт.

Замовити або купити силіконові браслети, ви можете, зателефонувавши по телефону або залишивши заявку через форму зворотного зв'язку в розділі контакти .

Наприклад: «Чи плануєте проведення рекламної кампанії?
Хочете залучити оточуючих до тієї чи іншої соціальної проблеми?
Ваша мета - ідентифікація відвідувачів, учасників?