Шамбала - браслети, що підкорили світ

 1. Браслети Шамбала. Їх склад і види
 2. Вибір браслетів Шамбала
 3. Виготовлення браслета Шамбала своїми руками

Прикраси супроводжують людину протягом багатьох століть. Вони відігравали велику роль в житті людей раніше, так як в основному ці атрибути використовувалися як амулети, талісмани і обереги. Сучасна культура трохи втратила щось магічне призначення, яке віддавалася прикрас, тому зараз вони більше використовуються для завершення образу, підкреслення індивідуальності та стилю, хоча багато хто до цих пір наділяють свої прикраси магічними властивостями. Так сталося з браслетами Шамбала.
Вважається, що ці браслети мають магічну силу, здатної захистити свого власника від негативного впливу, дарувати спокій, умиротворення, допомагати при захворюваннях.

Браслети Шамбала. Їх склад і види

«Зародилися» Шамбала ще в глибині століть у тибетських ченців. Ці браслети служили їм оберегами, дарували душевний спокій і захист від зовнішнього негативного впливу.
Найвідомішими виробниками браслетів Шамбала є компанії «Tresor Paris», «Shamballa Jewels» і «Nialaya». Ціни на браслети цих фірм дуже високі, так як для їх виготовлення використовуються дорогоцінні метали і камені найвищої якості, мінеральні гематиту і синтетичні фіаніти. Для саморобних браслетів використовують також намистини з кольорової полімерної глини, яка стійка до температури і не вигорає на сонці, інкрустовані кристалами гірського кришталю, які заворожуюче блищать і переливаються іскрами.
Браслет Шамбала в сучасній інтерпретації має зовнішній вигляд намистин, красиво переплетених нитками. В основному намистини можуть розташовувати як в один, так і в два-три ряди, але зустрічаються досить незвичайні за формою і цікаві моделі, в які вкладені дизайнерські рішення (браслети Шамбала з переплетеннями у вигляді хреста, квітів, і навіть з годинником). «Зародилися» Шамбала ще в глибині століть у тибетських ченців
Для виготовлення браслета можна використовувати дорогоцінні й напівкоштовні камені, дерев'яні намистини, металеві та перлинні, робити браслети однотонними або робити яскравими, барвистими з великого різноманіття кольорових намистин, все залежить від уподобань і смаку власника. Кількість намистин в браслеті так само може відрізнятися в десятки і сотні разів.

Вибір браслетів Шамбала

Камені для браслета Шамбала можна підібрати виходячи з їх різних властивостей, які вони надають на людину.

 • для залучення грошей
 • для залучення любові
 • для приваблення здоров'я
 • для захисту від негативу
 • для залучення удачі
 • для зняття стресу
 • на навчання і залучення знань.

Так само можна послухатися поради астрологів і вибрати камені для браслета Шамбала, з огляду на свій знак зодіаку.
Браслети Шамбала можна робити як жіночими, так і чоловічими. Для дітей можна теж використовувати такий аксесуар.

Виготовлення браслета Шамбала своїми руками

Купити браслет Шамбала можна в будь-якому магазині з прикрасами, або в інтернет-магазині, але сьогодні ми запропонуємо зробити своїми руками браслет Шамбала для себе, адже так він зарядиться вашої енергетикою і буде таким, який хочете саме Ви, враховуючи свої особисті переваги. Для самостійного виготовлення браслета Шамбала будуть потрібні:

 • вощений шнур (використовується для основи)
 • намистини (камені)
 • прозорий лак (служить для «запаювання»-решт вощеного шнура)
 • клей (для скріплення кінців браслета)
 • пасатижі (для скріплення кінців браслета)
 • дерев'яна дошка з цвяхами на кінцях (або можна скористатися скотчем для закріплення на столі кінців шнура)
 • ножиці (для регулювання довжини шнура і обрізки непотрібних залишків)
 • запальничка (для споювання кінців шнура і стиків)

Переглянути майстер-клас з виготовлення браслета Шамбала в домашніх умовах можна за наступним відео:

Такий браслет органічно впишеться в будь-який образ, гармонійно доповнивши його і розкривши. Дивовижний браслет Шамбала буде захищати від недоброго впливу навколишнього світу, а також приносити почуття внутрішнього затишку і душевного спокою. Можливо саме цей браслет на Вашій руці залишить незгладимий слід у Вашому житті, стане бар'єрним щитом в непростих життєвих ситуаціях, допоможе знайти гармонію, знайти душевну рівновагу, впоратися в екстрених ситуаціях з емоціями. Такий браслет без праці допоможе Вам доповнити свій образ, додасть впевненості і шарму, підкреслить індивідуальність і відобразить настрій володаря.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

Стаття прочитана 2828 раз (a).