Шамбала - браслет з бурштину

  1. Шамбала - браслет з бурштину Браслети користуються не меншою популярністю, ніж інші прикраси. Сьогоднішні...
  2. Браслет - оберіг
  3. Як плести браслет Шамбала своїми руками
  4. Модні прикраси з натуральних каменів

Шамбала - браслет з бурштину

Браслети користуються не меншою популярністю, ніж інші прикраси. Сьогоднішні браслети зроблені з різноманітних матеріалів, самих неймовірних форм. Замислюючись над вибором браслета, ми або віддаємо перевагу улюбленої кольоровій гамі, каменю, невластивому за знаком зодіаку, за східним гороскопом і навіть по групі крові! Кому-то важливий зовнішній вигляд браслета, а хтось звертає увагу на таємний сенс і вплив, які він надає. Якщо ви віддаєте перевагу носити прикраси з користю, то браслет Шамбала - для вас. Важливе значення відіграє і камінь, який використовується у виробі.

Вважається, що таємнича сила, укладена в модних браслетах Шамбала з бурштину, приносить душевний спокій і умиротворення, залучає удачу і успіх, захищає від зовнішнього негативного впливу і приносить здоров'я. Браслет-талісман з бурштину - красиве і корисне прикраса, без якого не обійдеться жодна сучасна дівчина.

Браслети ручної роботи

Відомо, що кожен натуральний камінь володіє певними магічними і цілющими властивостями. У давнину вважали, що камінь для прикраси варто вибирати так само ретельно, як друга. Тому перш, ніж зупинити свій вибір на тому чи іншому камені, визначте для себе, чого б ви хотіли додати в своєму житті або змінити.

Залежно від того, який самоцвіт ви вибрали, браслети з натуральних каменів здатні залучити здоров'я, любов, гроші, удачі, захистити від негативної енергетики, зняти стрес.

Шамбала з бурштину - потужний талісман, чиї магічні властивості подвійно сильніше інших амулетів. Янтар сам по собі захищає від пристріту і негативу, лікує, привертає успіх і приносить фінансове благополуччя, розвиває творчі здібності і надає життєрадісності і оптимізму. Будучи оформленим у вигляді особливого стародавнього плетіння, браслет з бурштином стане персональним амулетом, що зберігають від усього поганого.

Популярні товари

Браслет - оберіг

Будь дорогоцінний або напівдорогоцінного каміння можна носити в браслеті. Але якщо важливо вплив браслета на здоров'я, то потрібно вибирати ті камені, які найбільш широко розкривають свої властивості при носінні на зап'ясті. Це і яшма, хризоберил, топаз, сердолік, янтар, аквамарин. Якщо браслет складений з усіх цих каменів, в цьому випадку він принесе найбільшу користь, так як камені будуть доповнювати один одного, і їх вплив посилиться багаторазово.

Багато хто переконаний, що підвищена увага до корисних браслетів - маркетинговий хід магазинів ювелірних виробів. Скептики вважають, що основний лікувальний ефект від них досягається за рахунок самонавіювання, так званого ефекту «плацебо».

Вірити чи ні в лікувальну силу таких браслетів, - вирішувати вам. Але цілющі браслети, відповідні модним тенденціям, прекрасно замінюють дорогі прикраси або модну біжутерію і цілком здатні прикрасити будь-яку дівчину. Тому, власне, чому б не носити красивий і корисний браслет в естетичних і терапевтичних цілях одночасно!

Як плести браслет Шамбала своїми руками

Як плести браслет Шамбала своїми руками

Модні прикраси з натуральних каменів

Цього літа все ще популярні масивні браслети з натуральних каменів. Такі аксесуари відрізняються універсальністю, так як їх можна носити як з діловим костюмом, так і з коктейльних сукнею або джинсами і майкою.

Крім великих розмірів, модні прикраси повинні бути літніх, теплих відтінків: золотистого, жовтого, помаранчевого, пісочного. Що стосується форми браслетів, то тут немає обмежень: найнеймовірніші, оригінальні форми, анімалістичні зображення, «гострі» аксесуари з шипами або браслети Шамбала.