Плетіння з паракорд схеми та інструкції

  1. Як відрізнити справжній паракорд від підробки
  2. Браслет паракорд. Плетіння з паракорд схеми
  3. Щільна обплетення рукояті ножа
  4. Прості схеми плетіння з паракорд

Паракорд (від англійського Parachute cord, paracord) - дуже легка мотузка шнур з полімеру, волокна якого зроблені з нейлону. Спочатку цей спеціальний тип мотузки був виготовлений для військових і використовувався для кріплення птропіл парашутів. Плетіння з паракорд - знання використовується у військових. Але зараз паракорд застосовують не тільки для військових, але і для цивільних цілей. У чесності, хороший і якісний паракорд завжди можна знайти у мисливця професіонала. Власне, як і сам шнур браслет. Спеціальне плетіння з паракорд схеми та інструкції дозволяють легко виготовляти міцні петлі, ремені і, сплести так званий, браслет виживання. Навіть обплетення паракорд для ножа з паракорд - все можна виготовити самостійно. Таким чином вийде справжній чоловічий браслет. Такий браслет паракорд можна дати одному як подарунок на День захисника вітчизни, наприклад, і він буде доречний. Браслет з паракорд, зроблений майстром - виріб гарне й практичне.

Оболонка паракорд створена з численних зчеплених полімерних волокон, завдяки чому є досить гладкою. Якщо паракорд, виготовлений з полімерного нейлону в основному або повністю, то він буде ще і досить еластичний. Для цивільних потреб паракорд можуть виготовляти з більш дешевих матеріалів, наприклад з поліестеру, цивільним не потрібно абсолютна відповідність стандартам, як військовим парашутистам. Втім, стандарт є стандарт і, перш ніж купити для себе паракорд необхідно розібратися чи виріб ви купуєте.

Як відрізнити справжній паракорд від підробки

Справжній паракорд проводиться, як правило, в США. Одна з найбільш відомих торгових марок виробника - Rothco. Але, насправді, не так важливо, в якій країні вироблено ізделніе, важливо те, наскільки його якість соответс світовим стандартам.
Однак, під назвою «паракорд» може ховатися все що завгодно, що хоч трохи схоже на оригінал.
Ось ознаки за якими можна відрізнити справжню мотузку для виживання від підробки, яка не впорається зі своїм завданням.

  • Якщо торкатися до паракорд, то ви відразу відзначите м'якість. Саме через м'якість з пакакорда зручно плести вироби.
  • Підпаліть край паракорд. Горіння буде відбуватися коптящим полум'ям, з чорним димом. Пахнутиме горілої пластмасою.
  • Волокна серцевини і оболонки ніколи не сплавляються разом. Оболонка завжди буде плавитися швидше і оголювати серцевину, подібно зняття ізоляції.

А ось за зовнішнім бачу дуже важко визначити, що саме вам продають А ось за зовнішнім бачу дуже важко визначити, що саме вам продають. Особливо важко це зробити з фотографій з китайських сайтів.

Дуже важливий параметр ваги на розрив. Для паракорд третього типу вважається нормальною розривна навантаження в середньому на 250 кг, китайський варіант зможе витримати 50 -100 кг. Не лінуйтеся запитати у продавця чи справжній паракорд він вам пропонує. І попросіть будь-якої сертифікат відповідності, він завжди йде з оптовими комплектами мотузки - паракорд. Виріб хорошої якості підходить для того, щоб виготовити браслет паракорд.

Чохол для керма з паракорд - міцна мотузка завжди під рукою.

Браслет паракорд. Плетіння з паракорд схеми

Не дарма мотузка один з головних предметів, який беруть з собою в екстримальний похід. Завдяки легкості і міцності паракорд відмінно зарекомендував себе в суворих умовах природи або для військових цілей. Ця тасьма стала настільки популярна, що з неї стали виготовляти, так звані браслети виживання з тасьми паракорд. Такий браслет носять і молоді дівчата, які люблять одягатися в стилі мілітарі і у простих цивільних. навіть ремені для годин можна виготовити з браслета виживання. Якщо ви розплете такий браслет, то у вашому розпорядженні виявиться мотузка від п'яти до десяти метрів. Такі браслети і ремені можуть стати в нагоді любителям походів.

Додатково в браслет виживання вплітаються дрібні предмети, які можуть бути корисними. Це можуть бути металеві кільця, карабіни, гайки і болти, леза і жетони. Коротше, коворя, вся та молочевка, яка може вам стане в нагоді в скрутну хвилину.

Схема плетіння з паракорд досить проста і доступна навіть дітям. Не дарма на заході цьому навику навчають навіть бойскаутів.

Не дарма на заході цьому навику навчають навіть бойскаутів

Схема плетіння браслета з шнура паракорд

У такий чоловічий браслет з виживання можна вплести застібку: карабін або металеву петлю. До того ж такий браслет можна сплести з шкіряних ремінців. Він вже не буде нести практичного навантаження, однак буде виглядати дуже стильно.

Схема плетіння браслета з паракорд з карабіном виконується із пластику

Щільна обплетення рукояті ножа

Дуже часто можна побачити що у мисливців є спеціальна обплетення на ножі - це також різновид шнура виживання з паракорд. Сплести рукоять для ножа досить просто, можна користуватися схемою, яка наведена нижче. Щільна обплетення рукояті ножа - зручна і щільна обплетення рукояті ножа або іншого виробу, навіть з вигином рукояті.

Щільна обплетення рукояті ножа - зручна і щільна обплетення рукояті ножа або іншого виробу, навіть з вигином рукояті

Найпростіша схема для обплетення ножа з паракорд

Прості схеми плетіння з паракорд

Браслет паракорд можна сплести з шнурів кількох кольорів, тоді він буде ошатним. Однак, класичним вважається браслет з паракорд в захисних кольорах: зеленому, чорному, коричневому і білому. Браслет з паракорд можна сплести декількома способами. Найпопулярніші схеми плетіння наведені нижче.

Найпопулярніші схеми плетіння наведені нижче

Тонкий браслет паракорд Тонкий браслет паракорд

Браслет з паракорд із застібкою

Браслет з паракорд із застібкою

Шнур браслет з паракорд відео інструкція