Плетіння браслета з паракорд

  1. Крок 2.
  2. Крок 3.
  3. Крок 4.
  4. Крок 5.

Браслет з паракорд - річ настільки багатофункціональна, що для вижівальщіка або людини, що опинилася в екстремальній ситуації, є просто незамінною. Про переваги паракорд і кількості областей, де йому можна знайти застосування, можна говорити дуже довго - і це, безумовно, тема для великої окремої статті. Ну а сьогодні нашої темою стане плетіння браслета з паракорд.

Звичайно, плести браслет самостійно зовсім необов'язково - зважаючи на свою популярність, готові браслети з паракорд продаються у величезних кількостях навіть в магазинах товарів для риболовлі та туризму. Проте з тієї ж причини дуже складно знайти браслет, який був би зроблений зі справжнього паракорд. На жаль, як правило, покупної браслет коштує зовсім недорого і при цьому зроблений далеко не з якісного матеріалу, що містить менше волокон і, отже, володіє меншою щільністю. Ось чому часом набагато надійніше купити паракорд окремо і самостійно сплести з нього браслет.

Схема плетіння браслета з паракорд нескладна. Все, що вам знадобиться - це 3,5 метра паракорд 550 (тип III), застібка для браслета (з метала або пластика; врахуйте, що застібки з металу можуть бути занадто важкими для тонкого зап'ястя), ножиці, запальничка.

Якщо плетіння, описане в даній статті, вам не сподобається, спробуйте інші схеми, такі як «Кобра» і "Королівська кобра" , "риб'ячий хвіст" та інші, представлені на нашому сайті.

Закріпіть паракорд на застібках, як зазначено на зображенні. Приміряйте браслет до свого зап'ястя, щоб переконатися, що розмір вам підійде.

Браслет з паракорд - річ настільки багатофункціональна, що для вижівальщіка або людини, що опинилася в екстремальній ситуації, є просто незамінною

Плетіння браслета вижівальщіка з паракорд. Крок 1

Крок 2.

Перекладіть праву частину паракорд поперек центральної частини прямо посередині, як показано на фото. До речі, колір тієї частини паракорд, з якої ви почнете, і стане основним кольором браслета.

До речі, колір тієї частини паракорд, з якої ви почнете, і стане основним кольором браслета

Плетіння браслета вижівальщіка з паракорд. крок 2

Крок 3.

Тепер беремо ліву частину паракорд, перекладаємо її над правою частиною, проводимо під центральною частиною і виводимо через кільце, яке утворилося правою частиною паракорд. Акуратно затягуємо вузол.

Акуратно затягуємо вузол

Плетіння браслета вижівальщіка з паракорд. крок 3

Крок 4.

Все, що потрібно робити далі - повторювати цей вузол знову і знову, поки ви не дійдете до протилежної застібки.

Все, що потрібно робити далі - повторювати цей вузол знову і знову, поки ви не дійдете до протилежної застібки

Плетіння браслета вижівальщіка з паракорд. крок 4

Крок 5.

Ваш браслет з паракорд майже готовий - залишилося обрізати кінці і підпалити їх запальничкою. Якщо ви все робили правильно, що вийшов браслет повинен виглядати як на фото.

Якщо ви все робили правильно, що вийшов браслет повинен виглядати як на фото

Плетіння браслета вижівальщіка з паракорд. крок 5

Як бачите, плетіння браслета з паракорд - справа зовсім не складна. Технік плетіння існує безліч - ми показали лише одну з них. Спробуйте скористатися цією схемою - і ви будете пишатися своєю роботою. До речі, про користь цього заняття для дітей можна прочитати в іншій нашій статті - плетіння з паракорд для дітей.