Огляд Xiaomi Mi Band 3: більше, ніж просто фітнес-браслет

  1. Зміст вступ
  2. Технічні характеристики
  3. Упаковка і комплектація
  4. Зовнішній вигляд і конструкція

Зміст

вступ

компанія Xiaomi продовжує розвивати лінійку фітнес-браслетів під загальною назвою Mi Band. Перше покоління, випущене в 2014 році, дійсно було простим пристроєм і мало скромною функціональністю. Позначалася відсутність дисплея як такого, через що гаджет не міг виконувати функцію самих звичайних годин, але це компенсувалося довгим часом автономної роботи і своїми фішками.

Позначалася відсутність дисплея як такого, через що гаджет не міг виконувати функцію самих звичайних годин, але це компенсувалося довгим часом автономної роботи і своїми фішками

Довгоочікуване друге покоління Mi Band, представлене в 2016 році, знайшло дисплей. І новий браслет не тільки став грати роль прикольного аксесуара з функцією відстеження пульсу, а й отримав можливість показувати час. Функція на перший погляд буденна і нічим не примітна, але для компанії це означало розширення аудиторії потенційних покупців. Особисто я, будучи власником Xiaomi Mi Band 2, використовував його виключно для двох завдань - показувати час і повідомляти про вхідні повідомлення. Крокомір, контроль пульсу та інші можливості в моєму випадку виявилися не потрібні.

Проте, після випуску Mi Band 2 (до сих пір не втратив актуальність ) Ні самі розробники, ні спільнота користувачів не сиділи склавши руки, продовжуючи покращувати програмне забезпечення. У міру оновлення ПЗ стали відображатися піктограми більшості додатків при отриманні повідомлень, та й сама кількість додатків, які дублювалися браслетом, збільшилася.

При розробці третього покоління виробник врахував досвід роботи над попередніми, сучасні віяння в сфері мобільних пристроїв, а також зауваження користувачів, представивши в кінці травня 2018 року новий гаджет. По суті він ближче до смарт-годинах, ніж до звичайних фітнес-браслетів. Мало того, просунута версія, вихід якої очікується пізніше, буде оснащена модулем NFC - цим не може похвалитися жоден з конкурентів. І начебто висновок очевидний: Xiaomi Mi Band 2 пора на спочинок. Однак не все так однозначно.

Завдяки нашому партнеру - інтернет-магазину Cheap-mobile , Ми познайомимося з новинкою, розглянемо її можливості і з'ясуємо, наскільки виправдана ціна.

Технічні характеристики

Модель Xiaomi Mi Band 3 Xiaomi Mi Band 2 Матеріали корпусу Пластик + скло Пластик + скло Екран 0.78 "сенсорний 0.40" Способи повідомлення Вібрація Вібрація Захист від води IP-68 IP-67 Акумулятор, мАг 110 70 Сумісність Android 4.4 і новіше,
iOS 9.0 і новіше Android 4.4 і новіше,
iOS 7.0 і новіше Маса (з ремінцем), г 20 14 Габарити, мм 46.9 x 17.9 x 12.0 40.3 х 15.7 х 11.0 Ціна, руб. ~ 3 000 ~ 1 500

Одного погляду на таблицю достатньо, щоб помітити прогрес. І, дійсно, практично в кожному пункті спостерігається зростання показників. Дисплей став більший і навчився розпізнавати торкання, ємність акумулятора збільшилася, стандарт вологозахисту покращився.

Але є й не такі райдужні зміни - браслет став більший і важчий, а його вартість перевищує ціну Mi Band 2 в два рази. Втім, через деякий час цінник трохи знизиться, як це і відбувається з усіма новинками.

Упаковка і комплектаціяУпаковка являє собою невелику прямокутну коробку з прозорою пластиковою кришкою. Кришка виконує роль клапана, відкриваючись, але не відділяючись від коробки повністю. За нею відразу ж видно сам модуль - апаратна частина фітнес-браслета.

За нею відразу ж видно сам модуль - апаратна частина фітнес-браслета

Тильна сторона зайнята наклейкою з ідентифікаційної інформацією.

Тильна сторона зайнята наклейкою з ідентифікаційної інформацією

Щоб дістатися до вмісту, доведеться видалити заводську пломбу. Її наявність радує, так як це виключає можливість несанкціонованого доступу до вмісту.Капсула зафіксована в спеціальній підставці. На самому дисплеї присутній транспортувальна наклейка, що імітує зображення на екрані.

Комплект поставки стандартний і не містить будь-яких додаткових аксесуарів, крім найнеобхідніших.

Комплект поставки стандартний і не містить будь-яких додаткових аксесуарів, крім найнеобхідніших

У комплект поставки Xiaomi Mi Band 3 входить:

  • Чорний силіконовий браслет;
  • Кабель для зарядки;
  • Документація.

Упаковка типова для продукції Xiaomi. Використовується якісний і міцний картон, на висоті і якість збірки. За збереження вмісту можна не турбуватися. Як цікаве рішення відзначимо використання прозорої кришки, яка залучає увагу самим браслетом.

Зовнішній вигляд і конструкція

Капсула вийшла схожою за формою на попередника , Але абсолютно інший з точки зору дизайну. Доступні версії різних забарвлень.

Доступні версії різних забарвлень

Вся лицьова сторона закрита захисним склом з округленими краями. У вимкненому стані дисплей повністю ховається на чорному тлі.

У вимкненому стані дисплей повністю ховається на чорному тлі

Екран монохромний, виконаний по OLED технології і має діагональ 0.78 дюйма. Його дозвіл - 128 х 80 точок, щільність пікселів - 194 ppi.

На практиці це означає, що розглянути окремі точки не складе труднощів. Проте, для відображення необхідної інформації такого дисплея вистачить.

Незважаючи на застосування сенсорного дисплея, виробник не став відмовлятися від сенсорної кнопки. Тепер вона ховається за скляною панеллю і виконана у вигляді невеликого поглиблення під екраном.

Тепер вона ховається за скляною панеллю і виконана у вигляді невеликого поглиблення під екраном

Тильна сторона виконана з матового пластика. Ніяких гострих кутів і граней немає, лише датчик серцебиття трохи виступає над поверхнею.

Ніяких гострих кутів і граней немає, лише датчик серцебиття трохи виступає над поверхнею

Капсула щільно і надійно фіксується в оригінальному браслеті. Багато хто пам'ятає проблему першого покоління Mi Band, коли капсулу було легко втратити, оскільки вона виймалася з ремінця назовні. У другому поколінні ситуацію виправили - капсула стала витягуватися всередину, виключаючи можливість випадкової втрати. Тоді фіксація капсули в ремінці здійснювалася за рахунок вклеєного в ремінець жорсткого каркаса.

Тепер в корпусі виконано спеціальне поглиблення по всьому периметру, в якому міцно фіксується ремінець. В результаті конструкція може сприйматися як неразборная і вже не дозволить капсулі загубитися.

Регулювання ремінця здійснюється звичним чином. Аналогічне рішення було застосовано в попередньої моделі.

Аналогічне рішення було застосовано в попередньої моделі

Xiaomi Mi Band 3 отримав спадкоємний дизайн - чітко видно, розвитком якої моделі є новинка. Проте, розвиток вийшло глобальним і всебічним. Лицьова сторона тепер повністю скляна, перероблений механізм фіксації капсули в ремінці. Серйозні зміни відбулися і в технічному плані. Збільшився в розмірах дисплей, попутно отримавши підтримку управління жестами.

Збільшився в розмірах дисплей, попутно отримавши підтримку управління жестами


Не залишили без уваги і такий важливий параметр як пило- та вологозахист. Наш герой відповідає стандарту IP-68. Даний стандарт означає, що пристрій повністю захищене від впливу пилу, а також здатне витримувати занурення на глибину до одного метра і на термін до 30 хвилин, зберігаючи при цьому повну працездатність.